021-88507190
هتل پورت نیچر آنتالیا
Port Nature Luxury Resort Hotel Antalya
درجه هتل:

هتل پورت نیچر آنتالیا | Port Nature Luxury Resort Hotel Antalya

هتل پورت نیچر آنتالیا
پورت نیچر (Port Nature) هتلی لوکس و زیبا در ساحل دریای زیبای مدیترانه است. 
این هتل در فضایی به وسعت 50 هزار مترمربع بر کرانه دریا و در کنار درختان انبوه بنا شده که خود یک ویژگی هست و همین امر باعث شده «پورت نیچر» در زمره یکی از زیباترین هتل های خوش منظره منطقه محسوب شود. 
در سایت هتل به آدرس portnature.com.tr، با اشاره به معماری منحصر به فرد «پورت نیچر»، آمده است که محل ساخت هتل جایگاه زندگی 502 نوع پرنده و محل تخم گذاری لاکپشت سرخ که از گونه های در حال انقراض است می باشد. 
هتل دارای 612 اتاق لوکس، مجهز و راحت در تیپ های مختلفی همچون استاندارد، خانوادگی، Junior Suite و King Suite است. همه اتاق ها دارای بالکن بوده و به وای فای رایگان، سشوار، تهویه مطبوع، تلفن، مینی بار، قهوه جوش و چای ساز، گاوصندوق و تلویزیون ماهواره ای مجهز می باشد. 
در این هتل رستوران ها و بارهای متعددی فعالیت می کند که Turkuaz رستوران اصلی هتل از آن جمله است. در این رستوران انواع غذاهای بین المللی عرضه می گردد. 
مهمانان هتل علاوه بر استفاده از برنامه های تیم انیمیشن، می توانند به انواع ورزش های آبی پرداخته و یا با انجام بوچیا، والیبال ساحلی، دارت، آیروبیک،تنیس، بسکتبال و ... اوقات شادی برای خود فراهم آورند. 
امکانات و خدمات هتل پورت نیچر آنتالیا ‌
تهویه مطبوع (اسپلیت) کتری الکتریکی تلویزیون تلفن DVD 3D مینی بار یخچال مبل و صندلی کمد و قفسه اتو بالکن نظافت روزانه
ترانسفر فرودگاهی نگهداری چمدان پارکینگ آسانسور فروشگاه صرافی ورود حیوانات نگهداری کودک خدمات معلولین اجاره ماشین کتابخانه خدمات زیبایی و آرایشگاه اتوشویی و خشکشویی
اینترنت رایگان در کل هتل اینترنت غیر رایگان
رستوران اسنک بار آشپزخانه مشترک
ساحل اختصاصی استخر سر پوشیده استخر ویژه کودکان پارک آبی
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW