اورنج کانتی ریزورت آلانیا

Orange County Resort Alanya

  • هتل اورنج کانتی ریزورت آلانیا
  • هتل اورنج کانتی ریزورت آلانیا
  • هتل اورنج کانتی ریزورت آلانیا
  • هتل اورنج کانتی ریزورت آلانیا
  • Orange County Hotel Alanya

امکانات هتـل

هتل اورنج کانتی آلانیا Orange County Hotel Alanya

هتل اورنج کانتی آلانیا (ORANGE COUNTY RESORT HOTEL) هتلی بسیار شیک در منطقه ای مناسب از نظر آب و هوا در6 طبقه سال 2012 در مجاورت دریا ساخته شده و دارای ساحل اختصاصی صخره‌ای می‌باشد. 
این هتل تا مرکز شهر آلانیا با اتوبوس خطی حدودا 45 دقیقه فاصله دارد که حدودا نفری 6 لیر کرایه این اتوبوس ها می باشد، حتما  یک روز خود را به گشت زنی در آلانیا اختصاص داده و از مناظر عالی آن لذت ببرید. در الانیا برای ناهار می توانید به  پینارباشی pinarbasi که شبیه دربند خودمان می باشد بروید، در آنجا می توانید در رودخانه شیرجه زده و از شنا کردن در آب های آلانیا لذت ببرید. 

اتاق های هتل اورنج کانتی آلانیا:

اتاق های هتل اورنج کانتی آلانیا همگی مجهز به تهویه کننده هوا ، تلویزیون ، ماهواره ، بالکن و مینی بار هستند. برخی اتاق ها نیز چشم اندازی زیبا از دریا دارند.
هتل اورنج کانتی آلانیا دارای اتاق های 40 متری استاندارد و اتاق های خانوادگی 60 متری هستند.
تمامی اتاق‌ها دارای آشپزخانه، سرویس‌حمام، سشوار، بالکن، تهویه مطبوع و... می‌باشند.
هتل برای زوجهای جوانی که برای ماه عسل این هتل را مقصد اقامت خود انتخاب می‌نمایند، خدمات ویژه‌ای همچون استقبال ویژه، اتاق با دکوراسیون خاص، سرویس ویژه حمام، و پذیرایی مناسب و... ارائه می دهد.
تمامی اتاق ها به صورت روزانه نظافت می‌شوند.

هتل دارای سه نوع اتاق استاندارد، خانوادگی و کینگ می باشد.

اگر اتاق های استاندارد را ترجیح می دهید می توانید این اتاق ها را از نوع رو به دریا، یا رو به استخر و یا رو به خیابان رزرو کنید. برخی از اتاق های هتل دارای دو اتاق خواب(که با یک درب به هم متصل‌اند) می باشند. و برخی اتاق ها نیز ویژه معلولین طراحی شده اند.

اما اتاق های خانوادگی فقط دارای دیدهای استخر و دریا می باشند. و همه این اتاق ها دارای یک آشپزخانه اختصاصی نیز می باشند.

اتاق های کینگ نیز مانند فامیلی روم ها فقط رو به استخر و یا دریا هستند. این اتاق دارای جکوزی اختصاصی داخل اتاق خواب می باشند.

رستوران های هتل اورنج کانتی آلانیا:

هتل اورنج کانتی آلانیا در مجموع دارای یک رستوران اصلی و دو رستوران آلاکارته می‌باشد 
علاوه بر رستوران اصلی چندین رستوران مجزا دیگر هم دراه مانند پیتزا پلنت، رستوران همبرگر، رستوران چینی که سوشی سرو می کند، رستوران پاستا که بهترین رستورانش است  با پنیر عالی و تازه تهیه می شود و حتما باید پاستاهای آنرا امتحان کنید،رستوران مختص کباب ترکی که لب ساحل می باشد و هروز پخت دارد، دو کافی شاپ که یک از آنها تخصصی قنادی و شیرینی دارد.

کافه‌های هتل اورنج کانتی آلانیا:

هتل اورنج کانتی آلانیا دارای پنج کافه است. انواع نوشیدنیهای الکلی، غیر الکلی و میوه‌ای در این کافه‌ها در دسترس است:
LOBBY BAR / SNACK BAR / IRISH PUB / POOL BAR / BEACH BAR

امکانات ورزشی و تفریحی هتل اورنج کانتی آلانیا:

هتل اورنج کانتی آلانیا دارای امکانات ویژه‌ای در بخش تفریحات و سرگرمی خود می‌باشد که شامل کلاب شبانه، نمایش‌های گروهی، تنیس روی میز، دارت، حمام‌ و‌ سونا، باشگاه بدنسازی، اتاق بخار، استخر و پارک آبی می‌باشد.
در این هتل ورزش‌های آبی، ماساژ، جکوزی و خدمات SPA نیز ارائه می‌شود که برخی از این خدمات با پرداخت هزینه مازاد همراه هستند.
هتل دارای چهار سرسره آبی است که می توان 5 ساعت در روز از آن استفاده کرد.

هتل های مشابه