021-88507190
هتل سیده استار ریزورت آنتالیا
Side Star Resort Hotel Antalya
درجه هتل:

هتل سیده استار ریزورت آنتالیا | Side Star Resort Hotel Antalya

هتل سیده استار ریزورت آنتالیا
هتل زیبا و ساحلی ساید استار ریزورت در شهر آنتالیا و در ۲۰۰ متری از ساحل واقع شده است که با پیاده روی کوتاهی نیز میتوان به ساحل رفت.میان هتل ساید استار ریزورت و ساحل،خرابه های یک شهر قدیمی قرار دارد و تا مراکز خرید بی نهایت و رستوران ها و بارهای متعدد تنها ۵۰۰ متر فاصله است.

دسترسی به شبکه حمل و نقل عمومی در زمان کوتاهی ممکن است که برای سفر کوتاه به هر بخش آنتالیا راحتی را فراهم میکند. فرودگاه آنتالیا از هتل ساید استار ریزورت ۵۵ کیلومتر فاصله دارد و با حمل و نقل عمومی، یک ساعته می توان به آن رسید. هتل ساید استار ریزورت جز هتلهای خوب شهر آنتالیا است.در این هتل پنج ستاره، می توان اقامت خوشی را برای سفر به آنتالیا فراهم کند.

هتل دارای ۳۳۶ اتاق و سوئیت مجلل است که هر کدام به زیبایی چیده شده و امکانات خوبی دارند. اتاق ها دارای سیستم تهویه مطبوع، نشیمن، آشپزخانه، تخت های دو نفره، گهواره، گاوصندوق، مینی بار، چای ساز و قهوه جوش، دسترسی به اینترنت و تلفن و تلویزیون هستند. اتاق هایی هم مخصوص افراد ناتوان و ویلچری است.
امکانات و خدمات هتل سیده استار ریزورت آنتالیا ‌
تهویه مطبوع (اسپلیت) کتری الکتریکی تلویزیون تلفن DVD مینی بار یخچال مبل و صندلی کمد و قفسه اتو بالکن نظافت روزانه
ترانسفر فرودگاهی نگهداری چمدان پارکینگ فروشگاه صرافی ورود حیوانات نگهداری کودک خدمات معلولین اجاره ماشین کتابخانه خدمات زیبایی و آرایشگاه اتوشویی و خشکشویی
اینترنت رایگان در کل هتل اینترنت رایگان فقط در محیط های عمومی هتل اینترنت غیر رایگان
رستوران اسنک بار آشپزخانه مشترک
ساحل اختصاصی استخر سر پوشیده استخر ویژه کودکان پارک آبی
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW