هتل مکس هالیدی آنتالیا

MHoliday Hotel Antalya

  • هتل مکس هالیدی آنتالیا
  • هتل مکس هالیدی آنتالیا-5030
  • هتل مکس هالیدی آنتالیا-5226
  • هتل مکس هالیدی آنتالیا-5439
  • هتل مکس هالیدی آنتالیا-499

امکانات هتـل

هتل مکس هالیدی انتالیا Maxholiday Hotels Belek، تنها 3 دقیقه پیاده روی تا ساحل فاصله دارد و دارای ساحل خصوصی می باشد که خود یک امکان خوب هست.از امکانات این هتل می توان به استخر روباز با 3 آب شیرین، مرکز آبگرم و اینترنت بی سیم رایگان، اتاق های بزرگ و نورگیر، تلویزیون های صفحه تخت و سیستم تهویه هوا اشاره کرد که برای رفاه مسافران همه این امکانات گزاشته شدند.

تمامی اتاق ها مجهز به مبلمان مدرن، حمام با دمپایی، اتاق نشیمن با میل های راحت و زیبا، سبد میوه و نوشیدنی های متنوع می باشند که نمامی این امکانات برای راحتی و بهتر گزراندن وقت مسافران هست .

میهمانان می توانند در فصل های گرم از استخر روباز همراه با سرسره های آبی هتل استفاده کنند، همچنین در این هتل مرکز آبگرم و اتاق ماساژ، وان آب گرم  و سونا برای میهمانان وجود دارد. سکو چوبی نیز در ساحل برای میهمانان وجود دارد که این امکان را به مسافران میدهد تا از آب و هوای بسیار عالی ساحل به صورت تخت ساحلی استفاده کنند .

میهمانان می توانند از ورزش های متنوع هتل از قبیل والیبال ساحلی و تنیس لذت ببرند. استخر و زمین بازی برای کودکان در این هتل وجود دارد. باشگاه کودکان از سنین 4 تا 12 نیز در این هتل.

هتل های مشابه