021-88507190
هتل کلاب اسکالا نووا کوش آداسی
Club Scala Nuova Hotel Kusadasi
درجه هتل:

هتل کلاب اسکالا نووا کوش آداسی | Club Scala Nuova Hotel Kusadasi

هتل کلاب اسکالا نووا کوش آداسی
هتل کلاب اسکالا نووا کوش آداسی (Club Scala Nuova)، به اندازه ی 6 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد. این هتل 3 ستاره که بر فضایی به مساحت 9000 متر مربع ساخته شده است، شامل استخر روباز، استخر کودکان با یک سرسره و 2 کافه می شود. یک زمین بازی نیز در هتل کلاب اسکالا نووا موجود می باشد. اتاق های راحت هتل مجهز به تهویه هوا ی مطبوع و بالکنی با چشم انداز دریا یا شهر هستند. تفرجگاه ساحلی کوش آداسی و مرکز شهر کوش آداسی به اندازه ی یک سواری 5 دقیقه ای با هتل کلاب اسکالا نووا فاصله دارند.
اتاق های هتل کلاب اسکالا نووا دارا ی تلویزیون LCD و فضا ی نشیمن هستند. سرویس بهداشتی اتاق شامل سشوار و دوش می شود.
صبحانه، نهار و شام در رستوران افسوس (Ephesus) به صورت سلف سرویس ارائه می شوند. یک کافه که میانوعده سرو می کند در نزدیکی استخر هتل کلاب اسکالا نووا قرار دارد.
می توانید با 10 دقیقه پیاده روی از هتل کلاب اسکالا نووا به ساحل عمومی برسید. مهمانان می توانند از ساحل خصوصی که در فاصله ی 15 دقیقه سواری از هتل کلاب اسکالا نووا قرار گرفته است، استفاده کنند. تخت حمام آفتاب، سایه بان و سرویس حمل و نقل به ساحل خصوصی به صورت رایگان توسط هتل عرضه می شوند.
می توانید به صورت رایگان از دارت، ایروبیک، واترپولو، برنامه های سرگرم کننده، سونا، سونا ی بخار و تنیس روی میز بهره ببرید. کلوب کودکان با برنامه ها ی متنوع خود مهمانان جوان هتل کلاب اسکالا نووا را سرگرم خواهند کرد. مرکز آبگرم هتل با دریافت اضافه بها خدمات ماساژ، رسیدگی به پوست و اسکراب بدن ارائه می دهد.
کانتر پذیرش هتل کلاب اسکالا نووا به صورت 24 ساعته به مهمانان گرامی سرویس ارائه می کند. مهمانان می توانند با درخواست دادن و پرداخت اضافه بها، از خدمات اتاق، صندوق، پزشک، لباسشویی و کرایه ی اتومبیل استفاده کنند. بازار و کادو فروشی نیز در هتل کلاب اسکالا نووا در دسترس خواهند بود.
از تفرجگاه ساحلی کوش آداسی واقع در مرکز شهر، که تنها 2 کیلومتر با هتل کلاب اسکالا نووا فاصله دارد، دیدن فرمایید. فرودگاه سلجوک افس (Selcuk Efes) در 15 کیلومتری و خرابه های افسوس (Ephesus Ruins) در 19 کیلومتری هتل قرار گرفته اند. فاصله ی فرودگاه عدنان مندرس با هتل کلاب اسکالا نووا 70 کیلومتر است.
تعداد اتاق ها: 151
امکانات و خدمات هتل کلاب اسکالا نووا کوش آداسی ‌
تهویه مطبوع (اسپلیت) تلویزیون DVD یخچال مبل و صندلی کمد و قفسه اتو بالکن
ترانسفر فرودگاهی نگهداری چمدان پارکینگ فروشگاه نگهداری کودک خدمات معلولین خدمات زیبایی و آرایشگاه
رستوران
استخر سر پوشیده
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW