021-88507190
هتل سوسسی لاکچری ریزورت آنتالیا
Susesi Luxury Resort Hotel Antalya
درجه هتل:

هتل سوسسی لاکچری ریزورت آنتالیا | Susesi Luxury Resort Hotel Antalya

هتل سوسسی لاکچری ریزورت آنتالیا

هتل سوسی لاکچری ریزورت

ساختمانهای این تفریحگاه مجلل در بلک در تراسهایی در یک باغ سرسبز با استخرهای شنای بزرگ و نخل های بلند واقع شده است. این هتل همچنین یک ساحل شنی در دریای مدیترانه و یک مرکز آبگرم لوکس ارائه می دهد. آبگرم La Calisse 2 استخر شنای گرم با سقف شیشه ای، 2 همام سنگ مرمر و عالی ترین روش های زیبایی ارائه می دهد. پرسنل بسیار آگاه سوسی می توانند از جمله موارد دیگر ، سنگ درمانی ، آیورودا و ماساژ کف را ارائه دهند.

همه اقامتگاه های بزرگ در Susesi Luxury Resort مجهز به تلویزیون صفحه تخت هستند. برخی از سوئیت ها دارای استخر اختصاصی در تراس ، بالکن سرپوشیده و حمام هیدرو ماساژ هستند. Susei Luxury Resort انواع رستوران های زیبا را ارائه می دهد و شما می توانید انتخاب کنید که در داخل خانه غذا بخورید یا بیرون. در رستوران à la carte می توانید از غذاهای مخصوص ایتالیایی لذت ببرید. این اقامتگاه شبانه روز فعالیت های ورزشی و یک برنامه سرگرمی را ارائه می دهد. یک مرکز بولینگ وجود دارد ، می توانید در دوره های ترکی شرکت کنید و صبح ها در کلاس های یوگا شرکت کنید. همچنین می توانید از زمین گلف یا زمین های تنیس دیدن کنید.

 گزینه های جذاب و فعالیت های سرگرم کننده ای را برای مهمانانی که می خواهند هر لحظه از تعطیلات خود را به حداکثر برسانند ، ارائه می دهد.

تفریحات هتل  سوسسی لاکچری ریزورت آنتالیا

Susei Luxury Resort ، که عصرها به مرکز سرگرمی تبدیل می شود ، نوید می دهد که تعطیلات شما را با اجرای رقص و دی جی ، برنامه های زنده و نمایش آتش بازی به جشنواره ای تبدیل کند.اجرای برجسته رقص ، موسیقی و موارد دیگر شما را در ساعات اولیه صبح متقاعد می کند.نمایش های استثنایی ، مهمانی های پر جنب و جوش با دی جی های معروف و هماهنگی زیبا و اجرای زنده عالی از جاز گرفته تا پاپ ، تضمین کننده هماهنگی شما با ریتم زندگی است.

امکانات و خدمات هتل سوسسی لاکچری ریزورت آنتالیا ‌
DVD 3D مبل و صندلی اتو
پارکینگ آسانسور ورود حیوانات نگهداری کودک خدمات معلولین سالن همایش کتابخانه خدمات زیبایی و آرایشگاه اتوشویی و خشکشویی
اینترنت رایگان فقط در محیط های عمومی هتل
رستوران اسنک بار آشپزخانه مشترک
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW