021-88507190
هتل شروود دریمز آنتالیا
Sherwood Dreams Resort Hotel Antalya
درجه هتل:

هتل شروود دریمز آنتالیا | Sherwood Dreams Resort Hotel Antalya

هتل شروود دریمز آنتالیا

هتل شروود دریمز آنتالیا SHERWOOD DREAMدر سواحل فیروزه ای دریای مدیترانه در Bogazkent – Belekقرار گرفته است. هتل SHERWOOD DREAM 304 دارایاتاق و سوئیت معاصر را پیشنهاد می کند که مفهومی باز و اتاقی با روح دارد. کافه و رستوران های شیک مجموعه ای از غذاها و نوشیدنی های خوش طعم را پیشنهاد می کند. در حالیکه استخر به شکل لاک پشت و بخشی جداگانه از آن به پارک آبی اختصاص داده شده است برای تفریح همگان مورد استفاده است. همچنین لونا پارک فضای باز، بولینگ و بازیهای سرپوشیده  وجود دارد. تیم انیمیشن در کلوب کودکان را سرگرم می کند، رقابت های روزانه و کلاس های آموزشی و نمایش های شبانه برگزار می شود. ساحل خصوصی و اصول SPAنیز در هتل SHERWOOD DREAMSوجود دارد.

هتل SHERWOOD DREAMSتا فرودگاه بین المللی 40 دقیقه و تا فرودگاه داخلی و 30 دقیقه تا Side  قرار گرفته است.

در هتل SHERWOOD DREAMSامکان انتخاب اتاق از اتاق های استاندارد به اتاق های Deluxeوجود دارد.

کارکنان ما منتظر پذیرایی از شما در یکی از رستوران ها یا کافه های هتل SHERWOOD DREAMSمی باشد. یک شب خارج از هفته در رستوران ها پر زرق و برق به غذا خوردن بگذرانید. طبقه بندی های مختلفی از نوشیدنی ها در دسترس هستند. 

برای اطلاعات بیشتر از ارزان ترین نرخ های هتل های ترکیه ، آنتالیا هتل شروود دریمز آنتالیا میتوانید به سایت https://www.mehrparvaz.com/tour/antalya مراجعه فرمایید. 

 


امکانات و خدمات هتل شروود دریمز آنتالیا ‌
تهویه مطبوع (اسپلیت) کتری الکتریکی تلویزیون تلفن DVD مینی بار یخچال مبل و صندلی کمد و قفسه اتو بالکن نظافت روزانه
ترانسفر فرودگاهی نگهداری چمدان پارکینگ آسانسور فروشگاه صرافی ورود حیوانات نگهداری کودک خدمات معلولین سالن همایش اجاره ماشین کتابخانه خدمات زیبایی و آرایشگاه اتوشویی و خشکشویی
اینترنت رایگان در کل هتل اینترنت غیر رایگان
رستوران آشپزخانه مشترک
ساحل اختصاصی استخر سر پوشیده استخر ویژه کودکان پارک آبی