تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور آذربایجان تابستان

در حال بارگزاری

هتل های پربازدید تور آذربایجان تابستان

چرا تورهای آذربایجان آژانس هواپیمایی مهرپرواز


سفر در میان مردمی که چند فرهنگ دارند می تواند بسیار لذت بخش باشد خصوصا به کشوری که در همسایگی ایران قرار دارد و روزگاری جزی از خاک کشور ما بوده. مطمئنا تور آذریایجان می تواند بهترین راه برای لذت دوچندان از سفر به این سرزمین باشد. در این سفر می توانید این بار به جای اینکه در شهرهای شمالی ایران نظاره گر دریای خزر باشید، در شهرهایی چون باکو دریا را به صورت متفاوت تری مشاهده کنید و از تفریحات ساحلی آن جا لذت ببرید.

جمهوری آذربایجان، در سال های اخیر تلاش های بسیار قابل توجهی برای افزایش گردشگری خود داشته است و آژانس مسافرتی مهرپرواز سعی دارد تا با تور آذریایجان برای شما لحظاتی فراموش نشدنی را از سفر به این کشور برایتان رقم بزند. در این راستا، سال 2011 در کشور آذربایجان سال گردشگری آذربایجان، نامیده شد. کشور آذربایجان در سال 2010 میزبان بیشتر از دو و نیم میلیون گردشگر بوده است. در سال های اخیر، سهم گردشگری آذربایجان، بیشتر از کشورهای اوکراین، قزاقستان، ایران، بحرین، اردن، گرجستان، بلغارستان، آلمان، استرالیا و فنلاند بوده است. در سال 2012 جمهوری آذربایجان بیشترین گردشگر را در منطقه قفقاز داشته است. در همان سال، برخلاف اینکه ایران دو برابر جمهوری آذربایجان گردشگر داشته است، ولیکن درآمد گردشگری جمهوری آذربایجان، بیشتر از دو برابر ایران بوده است. 

آذربایجان چجور جاییست؟ آذربایجان، بزرگترین کشور قفقاز می باشد که در گذرگاه آسیای شمال غرب و اروپا و نیز دریای خزر قرار گرفته است. آذربایجان در جنوب با کشور ایران، در غرب با کشورهای ترکیه و ارمنستان، در شمال با روسیه و نیز در شمال غربی با گرجستان همسایگی دارد. همچنین این کشور دارای مرز آبی با کشورهای قزاقستان و ترکمنستان در کناره دریای خزر نیز می باشد. 

این کشور، تا 200 سال پیش، جزو خاک ایران بود، ولیکن در جنگ ایران با روسیه، و نیز طی تعهدنامه های ترکمانچای و گلستان، به روسیه تعلق گرفت. کشور آذربایجان، دارای میراث فرهنگی و تاریخی بسیاری است و نیز از اولین کشورهای مسلمان می باشد که اپرا و تئاتر دارد. در تاریخ 28 می 1918 جمهوری دمکراتیک آذربایجان تشکیل شد و در سال 1920 به اتحاد شوروی ضمیمه شد. آذربایجان در سال 1991 استقلال خود را بازیافت. نوع حکومت جمهوری آذربایجان، جمهوری پارلمانی چند حزبی با یک مجلس قانون گذاری می باشد، این جمهوری "سکولار" بوده است و از سال 2001 به عضویت شورای اروپا در آمده است. 

ما با ارائه تور ارزان آذربایجان، شرایط را به نحوی برای شما فراهم خواهیم کرد که با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از سفرتان ببرید. ما لیست قیمتی برای تور آذربایجان خدمت شما ارائه خواهیم کرد تا با توجه به بودجه مورد نظرتان ، بهترین مورد را انتخاب نمایید. قیمت تور آذربایجان با توجه به نوع ایرلاین، نوع هتل و باقی امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهند بود. بدین ترتیب با بررسی پکیج تور آذربایجان قیمت مناسب را انتخاب کنید و از تور ارزان آذربایجان لحظه آخری بهره مند شوید. 

سوالات متـداول

خرید تور نوروزی آذربایجان چگونه است؟
مدت زمان پرواز بین تهران تا باکو آذربایجان چقدر است؟
آیا مردم آذربایجان نوروز را جشن می گیرند؟
آذربایجان به چه چیزی معروف است؟
آیا نوروز بهترین زمان برای سفر به آذربایجان است؟
آیا باکو آذربایجان شبکه مترو دارد؟
برای خرید تور نوروزی آذربایجان از چه ماهی اقدام کنیم؟
آیا برای ورود به آذربایجان نیاز به ویزا است؟
آیا برای نوروز تور لحظه آخری آذربایجان برقرار است؟
پروازهای آزال ایرلاین در چه روزهایی انجام می شود؟
آیا امکان اخذ ویزا آذربایجان در فرودگاه این کشور وجود دارد و چگونه است؟
در نوروز امکان سفر با قطار از ایران به آذربایجان وجود دارد؟
آیا می توانم در آذربایجان ریال را به منات تبدیل کنم؟