صفحه اصلی
تور چین نوروز 1403
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور چین نوروز 1403

در حال بارگزاری

هتل های پربازدید تور چین نوروز 1403

چرا تور چین آژانس هواپیمایی مهرپرواز 

چین که نام رسمی آن جمهوری خلق چین است، در شرق آسیا قرار گرفته است. این کشور بر اساس فهرست کشورها بر پایه جمعیت، پرجمعیت ترین کشور در دنیا به شمار می رود که توسط حزب کمونیست چین در قالب نظام تک حزبی اداره می شود. پایتخت این کشور، شهر پکن می باشد. جمهوری مردم چین با با حدود 9.6 میلیون کیلومتر مربع سومین یا چهارمین کشور وسیع دنیاست و همچنین دومین کشور بزرگ دنیا از نظر وسعت خاکی بدون احتساب آب های داخلی است. 
تمدن چین باستان یکی از قدیمی ترین و باستانی ترین تمدن های تاریخ است که در سواحل حاصلخیز رود زرد که در دشت شمال چین قرار دارد، پدید آمد و شکوفا شد. نظام سیاسی چین بیشتر از 6 هزار سال مبتنی بر سلطنت مطلقه موروثی بوده است. از هنگام اجرای اصلاحات اقتصادی در چین برای پی ریزی یک اقتصاد مدرن، چین یکی از سریع ترین رشدهای اقتصادی دنیا را داشته است. این کشور امروزه بزرگترین صادرکننده و دومین واردکننده بزرگ کالا می باشد و همچنین دومین اقتصاد بزرگ دنیا بر پایه تولید ناخالصی داخلی را دارد. چین عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل و سازمان های چند جانبه ای همانند سازمان تجارت جهانی، اپک، گروه 20 و سازمان همکاری شانگهای است. این کشور به عنوان کشوری دارای سلاح هسته ای از بزرگترین ارتش دائمی دنیا و نیز دومین بودجه دفاعی بزرگ دنیا برخوردار می باشد. 

ما یعنی آژانس مسافرتی مهرپرواز تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور لحظه آخری چین، تور ارزان قیمت چین، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور چین ویژه پاییزرا به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به نیاز و نیز بودجه خود بهترین تور را انتخاب کنید. قیمت تور لحظه آخری چین با توجه به ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده در تورها متغیر می باشد. 

سوالات متـداول

برای سفر به چین پاسپورت باید دارای چندماه اعتبار باشد؟
اخذ ویزای چین برای سفر به این کشور الزامیست؟
اگر در رزرو تور چین مشکلی ایجاد شد چه کاری باید انجام داد؟
بهترین هتل های 4 ستاره چین کدام هستند؟