صفحه اصلی
تور گرجستان تابستان
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور گرجستان تابستان

در حال بارگزاری

هتل های پربازدید تور گرجستان تابستان

چرا تورهای گرجستان آژانس مسافرتی مهرپرواز


آیا تا به حال آرزو داشته اید که به دور دنیا سفر کنید، از عجیب ترین مکان ها بازدید کنید و فرهنگ ها را کاوش کنید؟ برای تجربه گردشگری شگفت انگیز و زمین شناسی به گرجستان سفر کنید. بعد به شهرک های باستانی اطراف شهر بروید در روستاهای کوهستانی سفر ماجراجویانه داشته باشید و نهایتا و از سواحل دریای سیاه لذت ببرید. شک نداشته باشید زیبایی های بی اندازه این سرزمین شما را جادو می کند. پس اگر دوست دارید به بازدید از این سرزمین بروید دعوت می کنیم پکیج های تور گرجستان را مشاهده نمایید.

گرجستان یکی از کشورهایی است که در هر دو قارهٔ اروپا و آسیا قرار داشته و یکی از اهداف مقامات سیاسی تفلیس پایتخت گرجستان، عضویت در اتحادیه اروپا است. گُرجِستان کشوری است در قفقاز که بین دریای خزر و دریای سیاه قرار گرفته است جمعیت ارمنی عمدتاً در تفلیس، و ناحیه سامتسخه-جاواختی که مرز جنوبی با ارمنستان را تشکیل می‌دهد ساکن هستند. آمار رسمی گرجی ارامنه جاواخک را ۵۴٪ جمعیت این منطقه اعلام نموده است. در آبخازیا نیز ارامنه دومین گروه بزرگ قومی بعد از گرجیها را تشکیل می‌دهند. سرزمین گرجستان از نظر اقلیمی منحصر به فرد است. گفته می شود در اين كشور هر چهار فصل سال دیده می‌شود؛ به طوری که همزمان با هوای تابستانی در کناره های دریای سیاه شاهد مه غلیظ می باشیم. هم زمان قلل کوههای بزرگ قفقاز، همچون قازبیگی و سایر کوه‌ها، از برف پوشیده شده است. در مجموع آب و هوای گرجستان، تابعی است از موقعیت جغرافیایی این سرزمین.

گرجستان ، کشوری در شرق اروپا است و جاذبه های گردشگری بی شماری دارد . در سالهای اخیر این کشور بر روی زیرساخت های گردشگری به خوبی کار کرده و از این جهت شرایط برای توریست ها در این کشور بسیار بهتر شده است. از نظر جاذبه های طبیعی و گردشگری ، این کشور بسیار غنی می باشد. علاوه بر زیبایی های بسیاری که دارد، قرار گیری آن در کنار ساحل دریای سیاه نیز زیبایی بسیاری به آن بخشیده است. چنانچه به این کشور همراه تورهای زمستان و تور گرجستان را امتحان کنید حتماً سفری سراسر از لذت و خاطره های بسیار خوبب را تجربه خواهید کرد. 

با استفاده از تور گرجستان ویژه پاییز، شما بخش زیادی از دغدغه هایتان را بر طرف خواهید کرد. ارائه دهنده تور می تواند برای شما امکاناتی همانند ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی و معرفی بهترین مراکز خرید با تخفیف های باور نکردنی را فراهم می کند. به این صورت با خیال راحت از جاذبه های توریستی و طبیعی مقصد خود لذت خواهید برد و با خاطره ای خوب از سفر با تور گرجستان باز خواهید گشت.سوالات متـداول

هزینه سفر به گرجستان در نوروز چگونه است؟
گرجستان آسیا است یا اروپا؟
واحد پول گرجستان چه نام دارد
آیا میتوانم سفر زمینی به گرجستان داشته باشم؟
برای سفر به گرجستان نیاز به اخذ ویزا است؟
مدت زمان پرواز بین تهران تا تفلیس گرجستان چقدر است؟
برای خرید تور نوروزی گرجستان از کی اقدام کنم؟
در تور نورزی گرجستان در کدام هتل های 4 ستاره می توانم اقامت کنم؟
آیا تورهای گرجستان در نوروز خیلی گران هستند؟
اگر از پرواز گرجستان جا بمانم می توانم هزینه خود را پس بگیرم؟
بهترین شهرهای گرجستان برای سفر نوروزی کدام هستند؟
کدام محله تفلیس گرجستان برای اقامت بهتر است؟