تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

اندونزی تابستان

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید اندونزی تابستان

چرا تورهای indonesia آژانس مسافرتی مهرپرواز


جنگلهای سحر آمیز، سواحل گرمسیری بیشمار، آتشفشانهای مه آلود و فرهنگ های جذاب؛ سبب شده اند تا indonesia مقصد نهایی ماجراجویی است. قطعا این ماجراجویی واین همه لذت یکسری مقدمه ها به دنبال خودش دارد که مهم ترین آن رزرو تور indonesia می باشد. با وجود گروه های مختلف و جزایر منحصر به فرد در سراسر استوا، حقایق جالب زیادی درباره indonesia وجود دارد. که برخی از آن ها ممکن است شما را شگفت زده کنند.

indonesia چجور جاییست؟ indonesia بزرگترین کشور در جنوب شرقی آسیا (از نظر اندازه) و چهارمین کشور، پرجمعیت جهان است. طبیعت استوا را در نظر بگیرید، صدها آتشفشان را در محل برخورد اقیانوس هند و اقیانوس آرام اضافه کنید و خوب، شما با یک مقصد بسیار جالب و عجیب به نام indonesia آشنا می کنیم.اگرچه بالی، یکی از نقاط مهم ماه عسل در آسیا، و مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته، اما اکثر مردم درباره بقیه indonesia چیز زیادی نمی دانند.

indonesia پرجمعیت ترین کشور اسلامی جهان است. اکثریت سنی هستند. اما دین در جزیره های indonesia متفاوت است و تنوع دینی در این کشور به شدت به چشم می خورد. بسیاری از جزایر و دهکده های indonesia توسط مبلغان مورد بازدید قرار گرفته و به مسیحیت گرویده اند. استعمارگران هلندی اعتقادات را گسترش دادند. خرافات قدیمی و اعتقادات متحرک مربوط به دنیای روح کاملاً کنار گذاشته نشده و هنوز هم در این کشور این اعتقادات به چشم می خورد. بعضی از این خرافات با مسیحیت آمیخته شده و دیده می شود که افراد همراه با صلیب طلسم ها را نیز حمل می کنند. جزیره بالی، استثناء از بسیاری جهات برای indonesia، عمدتاً هندو هستند.
indonesia دارای هزاران مجمع الجزایر می باشد، با این حال، هیچ کس نمی تواند واقعاً در مورد تعداد بسیاری از آنها توافق کند. برخی از جزایر فقط در موج کم ظاهر می شوند، و تکنیک های مختلف نقشه برداری تعداد متفاوتی را نشان می دهند.
دولت indonesia مدعی 17504 جزیره است، اما در یک بررسی سه ساله توسط indonesia، فقط 13466 جزیره پیدا شده است. سیا تصور می کند indonesia دارای 17508 جزیره است - این رقم از 18307 جزیره تخمینی که توسط موسسه ملی هوانوردی و فضا در سال 2002 شمارش شده است، کاهش یافته است. از حدود 8،844 جزیره تخمینی که نامگذاری شده اند، فقط حدود 922 می توان به طور دائم در آن ساکن شد.
جداسازی جزایر باعث شده تا فرهنگ در سراسر کشور متنوع باشد. و شما به عنوان یک مسافردر تور indonesia، می توانید تنوع فرهنگی متفاوتی را در جزایر تجربه کنید و با هر یک از گویش ها، آداب و رسوم و غذاهای خاص و... یک سفر هیجان انگیز را تجربه نمایید.

تاریخچه کشور indonesia


 17000 جزیره ای که indonesia را تشکیل می دهند، هنگامی که این جزایر تحت تأثیر کاهنان و بازرگانان هندو در سده های اول و دوم میلادی قرار گرفتند تا قرن سیزدهم میلادی تحت تأثیر کاهنان و بازرگانان هندو بودند و بیشتر این مجمع الجزایر را در اختیار داشتند. تا قرن پانزدهم به اسلام گروید. معامله گران هلندی در اوایل قرن شانزدهم این کشور را به دست گرفتند سپس هلندی ها در حدود سال 1595 برکنار شدند. شرکت هلند شرقی هند شرقی با تلاش برای کنترل تجارت ادویه، شرکت هایی را در جزیره جاوا تأسیس کرد.
در سال 811، انگلیسی ها این جزایر را به دست گرفتند اما آنها را در سال 1816 به هلندی ها برگرداندند. در سال 1922، indonesia به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از پادشاهی هلند ساخته شد. در طول جنگ جهانی دوم، ژاپن این جزایر را به دست گرفت. توکیو در درجه اول به نفت indonesia که برای تلاش جنگ بسیار حیاتی بود علاقه مند بود و ملی گرایان تازه کار مانند سوکارنو و محمد هاتا را تحمل می کرد. پس از تسلیم ژاپن، سوکارنو و هاتا در 17 آگوست سال 1945 استقلال indonesia را اعلام کردند. 

سوالات متـداول

نحوه خرید تور نوروزی اندونزی به چه شکل است؟
آیا برای سفر به اندونزی به ویزا نیاز است؟
آیا نوروز بهترین زمان برای سفر به اندونزی است؟
چندتا از بهترین رستوران های اندونزی را می خواستم بدانم
آیا مردم اندونزی نوروز راجشن می گیرند؟
برای خرید تور نوروزی اندونزی از کی اقدام کنم؟
برای سفر به اندونزی دلار ببریم یا روپیه؟
آیا می توان تور نوروزی اندونزی را کنسل کرد؟
در سفر به اندونزی از چه کارهایی خودداری کنم؟
چه چیزی در بالی اندونزی بی ادبانه تلقی می شود؟