تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت
تعداد شب
هواپیمایی

تور لحظه آخری ازمیر

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور لحظه آخری ازمیر

تور لحظه آخری ازمیر ⏰ قیمت استثنایی تورهای دقیقه 90 | مهرپرواز


تور لحظه آخری ازمیر ⏰ اقامتی خوب با ارزانترین قیمت ها در پر طرفدار ترین هتل های ازمیر را با آژانس مسافرتی مهرپرواز تجربه کنید. پشتیبانی 24 ساعته + تضمین بهترین قیمت


پکیج تور لحظه آخری ازمیر شامل چه مواردی است؟

ازمیر یکی از شهرهای بزرگ و زیبای ترکیه است که در کنار ساحل دریای اژه قرار دارد. پکیج تور لحظه آخری ازمیر شامل موارد زیر است:

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت
  • 6 شب اقامت در هتل طبق سرویس هتل
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری

قیمت تور لحظه آخری ازمیر چقدر است؟

قیمت تور لحظه آخری ازمیر به طور کلی بسیار ارزان تر از تور معمولی است زیرا این تورها آفر ها و تخفیف های بالایی را شامل می شوند. مهم ترین نکته در مورد تور لحظه آخری این است که از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با تور عادی ندارد. تنها تفاوت آن قیمت پایین تر آن است. آژانس های هواپیمایی در صورت باقی ماندن ظرفیت تورها، برای تکمیل ظرفیت آفرهایی با تخفیف های بالا ارائه می کنند. برای سفر لحظه آخری به سایر شهرهای ترکیه می توانید از تور لحظه آخری ترکیه استفاده کنید.

خرید تور لحظه آخری ازمیر

بهترین زمان خرید تور لحظه آخری ازمیر، در بهار پس از تعطیلات، پاییز و زمستان است. زیرا این ایام Low Season (لو سیزن) محسوب می شوند و قیمت های ارزان تری را می توانید در این زمان ها تجربه کنید. در ایامی مانند تابستان با توجه به High Season بودن امکان ارائه تور لحظه آخری کم تر است، اما آفرهایی با تخفیف ویژه برای تور ازمیر تابستان ممکن است ارائه شود.

تور لحظه آخری ازمیر زمینی

تور لحظه آخری ازمیر زمینی در ایامی از سال که تعداد مسافران زیاد است برگزار می شود. این نوع از تورها با اتوبوس یا قطار ارائه می شوند. برای افرادی که می خواهند سفری ارزان تر داشته باشند و با مسافت آن مشکلی ندارند، این نوع از تور را پیشنهاد می کنیم. قیمت تور ترکیه به صورت زمینی از سایر تورها کم تر است.

تور لحظه آخری ازمیر از سایر شهرها

تور لحظه آخری ازمیر از تهران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز وسایر نقاز ایران امکان برگزاری دارد. این تورها از سراسر کشور برگزار می شوند و صرفا محدود به شهر تهران نیستند.در حال حاضر آژانس هواپیمایی مهرپرواز به طور ویژه، تور ازمیر از تهران را برگزار می کند. برای اطلاعات بیشتر درباره تور لحظه آخری ازمیر از سایر شهرها با ما تماس بگیرید. شما همچنین می توانید از آفرهای دیگر مهرپرواز نیز مانند تور ازمیر نوروز بهره ببرید.

سوالات متـداول

آیا در ایام کرونایی می توان به ازمیر ترکیه سفر کرد؟
برای سفر به ازمیر پاسپورت باید دارای چند ماه اعتبار باشد و آیا نیاز به اخذ ویزا دارد؟
اگر در رزرو تور ازمیر مشکلی ایجاد شد چه کاری باید انجام داد؟
آیا می‌توانم برای فرد دیگری به نام خود تور ازمیر رزرو کنم؟
چند روز را در ازمیر بگذرانم؟
آیا ازمیر ارزش بازدید دارد؟
آیا ازمیر برای گردشگران بی خطر است؟
ازمیر چقدر گران است؟
چه مدت از استانبول به ازمیر با اتوبوس زمان می برد؟
چگونه می توانم از استانبول به ازمیر بروم؟
کدام بهتر است؟ ازمیر یا استانبول
مدت زمان انتقال از ازمیر به کوش آداسی چقدر است؟
اگر در تاریخ رزرو شده مسافری به هتل نرسد چه اتفاقی می افتد؟