021-88507190

تور دهلی آگرا جیپور

تور دهلی آگرا جیپور

چرا تورهای دهلی آگرا جیپور آژانس هواپیمایی مهرپرواز

حتما شما هم این را شنیده اید که تمیزترین و زیباترین شهرهای هند شهرهای دهلی آگرا جیپور هستند. شهرهایی که اگر به موقعیت مکانی آن ها در نقشه هند نگاه کنیم، شکل یک مثلث را می بینیم و به همین خاطر به این سه شهر زیبا عنوان جالب "مثلث طلایی هند" را داده اند. شهرهایی که اگر شما از آن ها دیدن کنید، از سفر به دیگر بخش های این کشور بی نیاز می شوید و با بازدید از همان ها می توانید زیباترین جاذهب های گردشگری هند را از نزدیک ببینید، با فرهنگ مردم این کشور آشنا شوید، خوشمزه ترین غذاهای هندی را امتحان کنید و یک سفر جامع و کامل و به یادماندنی را تجربه کنید. خبر خوب اینکه ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز ارزانترین تور دهلی آگرا جیپور در تهران را برای شما برگزار می کنیم و ارزانرتین قیمت تور دهلی آگرا جیپور را به شما آفر می دهیم.

بهترین قیمت تور دهلی آگرا جیپور تابستان

اگر شما هم فصل تابستان را برای سفر به دهلی آگرا جیپور مد نظر دارید، خوب است این را بدانید که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز ارزانترین تور تابستانی دهلی آگرا جیپور را برگزار می کنیم. شما می توانید با تماس با ما با توجه به بودجه ای که دارید، ارزانترین تور تابستانی مثلث طلایی هند با هتل 5 ستاره، 4 ستاره یا 3 ستاره را انتخاب کنید.

سفر تابستانی ارزان به دهلی آگرا جیپور

  اگر به دنبال سفر ارزان تابستانی به هند هستید، چاره شما این است که یک تور لحظه آخری تابستانی دهلی آگرا جیپور برای خود رزرو کنید. لازم به ذکر است که ما در فصل تابستان نیز مثل هر فصل دیگری ارزانترین تورهای لحظه آخری مثلث طلایی هند ویژه تابستان را برای شما عزیزان برگزار می کنیم.

دهلی آگرا جیپور در تابستان چگونه آب و هوایی دارند؟

نکته ای که باید در نظر داشته باشید، این است که فصلی که به اصطلاح در دهلی آگرا جیپور به آن فصل تابستان می گویند، با تابستان ما یعنی ماه های تیر و مرداد و شهریور متفاوت است. نکته اینجاست که در تابستان دهلی آگرا جیپور که از اواسط اسفند شروع می شود و تا اواسط تیر ادامه پیدا می کند، هوای این سه شهر خیلی گرم می شود. اما در تابستان ما یعنی در تیر و مرداد و شهریور، هوای این سه شهر بارانی می شود و مردم این شهر به اصطلاح به این فصل، فصل موسمی یا بارانی می گویند.

از کدام جاذبه های دهلی آگرا جیپور در تابستان دیدن کنیم؟

در دهلی آگرا جیپور تا دلتان بخواهد اماکن تاریخی، قصرهای زیبا، قلعه های شگفت انگیز و معابد زیبا و دیدنی وجود دارد و علاوه بر این بازارهای بسیار جالب و دیدنی در این شهرهای وجود دارد. این یعنی شما در تور دهلی آگرا جیپور می توانید هم بازارگردی کنید و هم از جذاب ترین و دیدنی ترین قصرها، معابد و قلعه ها دیدن کنید. از جمله جاهای دیدنی دهلی آگرا جیپور که هند به خاطر وجود آن ها تا این اندازه توریستی شده است، می توان به تاج محل در آگرا، قلعه آگرا در آگرا، تاج محل کوچک در آگرا، مقبره اکبر در آگرا، قلعه سرخ در دهلی، دروازه هند در دهلی، آرامگاه همایون در دهلی، مقبره گاندی در دهلی، معبد ایسکون در دهلی، معبد آکشاردام در دهلی، قطب منار در دهلی، کاخ شهر در جیپور، قصر هوامحل در جیپور، جال محل در جیپور، رصدخانه جانتار مانتار در جیپور، باغ وحش جیپور و قلعه آمیر در جیپور اشاره کرد. البته این ها تنها بخشی از جاهای دیدنی هند برای بازدید از تور تابستانی هند دهلی آگرا جیپور هستند.

غذاهای محبوب دهلی آگرا جیپور

غذاهای هندی به خوشمزگی و البته به تندی و پر ادویه بودن معروف هستند. اگر شما هم به طعم چنین غذاهایی علاقه دارید، بهتر است که حتما در تور ارزان هند طعم غذاهایی مثل مرغ کره ای (باتر چیکن)، مرغ تنوری (چیکن تندوری) و سمبوسه های معروف هندی را امتحان کنید.

سوغات معروف دهلی آگرا جیپور

شما می توانید از بازارهای سنتی دهلی آگرا جیپور انواع سوغاتی هند نظیر ادویه جات، نقاشی های سنتی هندی، پارچه های ابریشمی، لباس های هندی مثل ساری و همین طور انواع قالیچه های سنتی هند را تهیه کنید.

فرودگاه های بین المللی هند

در دهلی یک فرودگاه بین المللی به نام فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی وجود دارد که معروف ترین فرودگاه هند است و بیشتر توریستان از سراسر جهان بلیط هواپیما خود را به مقصد این فرودگاه می گیرند. گذشته از این، یک فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی جیپور نیز در شهر جیپور وجود دارد. البته در شهرهای دیگر هند نیز فرودگاه های دیگری هم وجود دارد. اما این دو فرودگاه محبوب ترین فرودگاه های هند هستند و دلیل این امر هم این است که این دو فرودگاه در شهرهای مثلث طلایی هند که دیدنی ترین شهرهای هند هستند، قرار گرفته اند. 

شماره تماس اضطراری هند

آتش نشانی در هند : 101 •  اداره پلیس در هند : 100 •  اورژانس در هند : 108 لازم به ذکر است که شما می توانید با شماره تلفن 112 نیز تماس بگیرید و از طریق تماس با این شماره به اداره آتش نشانی، پلیس یا اورژانس هند وصل شوید.
بیشتر
سوالات متداول

بله شما برای سفر به دهلی آگرا جیپور باید ویزای هند را دریافت کنید.

شما در هر سه شهر دهلی آگرا جیپور می توانید خرید مناسبی را انجام دهید و قیمت ها در آن ها خیلی با هم تفاوت ندارد. اما در کل شهر دهلی که پایتخت هند است، بیشتر برای خرید لباس معروف شده است و گزینه های بیشتری برای خرید در آن وجود دارد.
اگر در ررزرو تور دهلی آگرا جیپور با مشکل مواجه شدید، کافی است که با ما با شماره تلفتن 02143638 تماس بگیرید.
اواسط مهر تا اواسط فروردین به عنوان بهترین زمان سال برای سفر به دهلی آگرا جیپور است. 
دهلی با آگرا 231 کیلومتر، آگرا با جیپور 240 کیلومتر و جیپور با دهلی 235 کیلومتر فاصله دارد.
بله شما با داشتن اطلاعات شناسایی همسفرانتان می توانید برای آن ها تور دهلی آگرا جیپور را رزرو کنید.
لباس های خنک و نخی برای سفر نوروزی به دهلی آگرا جیپور مناسب هستند.
هتل سونت در دهلی، هتل پارک این رادیسون در دهلی، هتل مانسینگ پالاس در آگرا، هتل رامادا پلازا در آگرا، هتل وستا اینترنشنال در جیپور و هتل رویال ارکید سنترال در جیپور از بهترین هتل های 4 ستاره دهلی آگرا جیپور هستند.
منطقه کارول باغ در دهلی، منطقه فاتح آباد در آگرا و منطقه رامباغ در جیپور از بهترین مناطق دهلی آگرا جیپور برای اقامت هستند. البته مناطق خوب این سه شهر متعدد هستند و همه چیز بستگی به سلیقه خود شما دارد.
مدت زمان پرواز بین تهران تا دهلی حدود 4 ساعت است.
تورهای نوروزی دهلی آگرا جیپور معمولا به مدت 7 شب و 8 روز برگزار می شوند.
فاصله بین هر کدام از شهرهای دهلی آگرا جیپور با هم حدود 230 تا 240 کیلومتر است و شما به راحتی می توانید فاصله آن ها را از راه زمینی طی کنید.
اگر شما پکیج تور دهلی آگرا جیپور را رزرو کنید، علاوه بر بلیط رفت و برگشت و هند و رزرو هتل در هر کدام از این سه شهر، از خدمات ترانسفر بین شهرها و همین طور خدمات گشت شهری، بیمه مسافرتی و تورلیدر فارسی زبان نیز بهره مند می شوید. با این حساب باید بگوییم که از نظر هزینه ای نیز رزرو پکیج دهلی آگرا جیپور به صرفه تر از این است که خودتان بخواهید بلیط های مورد نیاز و هتل ها را به صورت جداگانه رزور کنید و خودتان برای سفر به هند برنامه ریزی کنید.
امکان بارش باران در فصل تابستان در دهلی آگرا جیپور وجود دارد و با این حساب بهتر است که در چمدانتان یک سری لباس مناسب برای هوای بارانی نیز داشته باشید.
بله ایام نوروز به عنوان یکی از محبوب ترین زمان های سفر به دهلی آگرا جیپور محسوب می شود.
شما با رزرو تور نوروزی دهلی آگرا جیپور می توانید از خدمات بیمه مسافرتی، تورلیدر فارسی زبان و همین طور خدمات گشت شهری بهره مند شوید و یک سفر خوب و مقرون به صرفه را به مقصد هند تجربه کنید.
برای سفر به دهلی آگرا جیپور بهتر است که دلار همراهتان داشته باشید.
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW