021-88507190

تور دهلی آگرا جیپور

عنوان تور
مدت اقامت
تاریخ
ایرلاین
شروع قیمت از
 • جمعه 1401/12/26
 • جمعه 1402/01/04

از :

43,400,000 تومان
مشاهده تور
 • سه شنبه 1402/01/01
 • سه شنبه 1402/01/08

از :

43,400,000 تومان
مشاهده تور
 • جمعه 1402/01/04
 • جمعه 1402/01/11

از :

43,400,000 تومان
مشاهده تور
 • سه شنبه 1402/01/08
 • سه شنبه 1402/01/15

از :

43,400,000 تومان
مشاهده تور
 • جمعه 1402/01/11
 • جمعه 1402/01/18

از :

43,400,000 تومان
مشاهده تور
 • سه شنبه 1401/11/25
 • چهار شنبه 1401/12/03

از :

25,980,000 تومان
مشاهده تور
 • جمعه 1401/11/28
 • شنبه 1401/12/06

از :

25,980,000 تومان
مشاهده تور
 • سه شنبه 1401/12/02
 • چهار شنبه 1401/12/10

از :

25,980,000 تومان
مشاهده تور
 • جمعه 1401/12/05
 • شنبه 1401/12/13

از :

25,980,000 تومان
مشاهده تور
 • سه شنبه 1401/12/09
 • چهار شنبه 1401/12/17

از :

25,980,000 تومان
مشاهده تور
 • جمعه 1401/12/12
 • شنبه 1401/12/20

از :

25,980,000 تومان
مشاهده تور
 • سه شنبه 1401/12/16
 • چهار شنبه 1401/12/24

از :

25,980,000 تومان
مشاهده تور
تور دهلی آگرا جیپور

چرا تورهای دهلی آگرا جیپور آژانس هواپیمایی مهرپرواز

حتما شما هم این را شنیده اید که تمیزترین و زیباترین شهرهای هند شهرهای دهلی آگرا جیپور هستند. شهرهایی که اگر به موقعیت مکانی آن ها در نقشه هند نگاه کنیم، شکل یک مثلث را می بینیم و به همین خاطر به این سه شهر زیبا عنوان جالب "مثلث طلایی هند" را داده اند. شهرهایی که اگر شما از آن ها دیدن کنید، از سفر به دیگر بخش های این کشور بی نیاز می شوید و با بازدید از همان ها می توانید زیباترین جاذهب های گردشگری هند را از نزدیک ببینید، با فرهنگ مردم این کشور آشنا شوید، خوشمزه ترین غذاهای هندی را امتحان کنید و یک سفر جامع و کامل و به یادماندنی را تجربه کنید. خبر خوب اینکه ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز ارزانترین تور دهلی آگرا جیپور در تهران را برای شما برگزار می کنیم و ارزانرتین قیمت تور دهلی آگرا جیپور را به شما آفر می دهیم.

نوروزتان را در دهلی آگرا جیپور جشن بگیرید

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که دوست دارند هر سال جدید را به شیوه ای متفاوت شروع کنند، شرکت در تور نوروزی دهلی آگرا جیپور حتما برایتان جالب خواهد بود. چراکه این یک واقعیت است که سفر به کشور پرجمعیت هند که مردمانش فرهنگ بسیار متفاوتی با مردم دیگر کشورهای دنیا دارند و جاهای دیدنی آن باشکوه تر از هر جای دیگری در دنیاست، تجربه بسیار جالب و هیجان انگیزی است. به هر حال تعطیلات نوروزی زمان ایده آلی برای سفر چند روزه به دهلی آگرا جیپور است و شما هم می توانید از این فرصت برای دیدن سه تا از دیدنی ترین شهرهای آسیایی استفاده کنید.

بهترین قیمت تور دهلی آگرا جیپور

قیمت تور دهلی آگرا جیپور ممکن است که با زمانی که شما برای سفر در نظر گرفته اید، با هتل هایی که برای اقامت در این سه شهر مد نظرتان است و همچنین با ایرلاینی که می خواهید با آن به هند سفر کنید، تغییر پیدا کند. گفتنی است که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز هم تورهای ارزان دهلی آگرا جیپور و هم تورهای لوکس دهلی آگرا جیپور را با قیمت مناسب برای شما برگزار می کنیم. گفتنی است که معمولا قیمت تور دهلی آگرا جیپور معمولا از اواسط فروردین تا اواسط تیر کمتر از قبل می شود.

بهترین قیمت تور دهلی آگرا جیپور تابستان

اگر شما هم فصل تابستان را برای سفر به دهلی آگرا جیپور مد نظر دارید، خوب است این را بدانید که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز ارزانترین تور تابستانی دهلی آگرا جیپور را برگزار می کنیم. شما می توانید با تماس با ما با توجه به بودجه ای که دارید، ارزانترین تور تابستانی مثلث طلایی هند با هتل 5 ستاره، 4 ستاره یا 3 ستاره را انتخاب کنید.

بهترین قیمت تور دهلی آگرا جیپور نوروز 1400

در ایام نوروز معمولا هوای دهلی آگرا جیپور به نسبت مطلوب است و از بعد از این ایام است که گرمای این سه شهر اوج می گیرد. با این حساب ایده خوبی است که شما ایام نوروز را برای سفر به دهلی آگرا جیپور انتخاب کنید. لازم به ذکر است که تورهای نوروزی مثلث طلایی هند با ارزانترین قیمت ممکن در آژانس مسافرتی مهر پرواز به شما عزیزان آفر داده می شوند.

سفری ارزان به دهلی آگرا جیپور

ارزانترین راه برای سفر به هند این است که شما یک تور لحظه آخری دهلی آگرا جیپور با قیمت مناسب پیدا کنید و با آن راهی سفر به هند شوید. گفتنی است که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز در سراسر سال ارزانترین آفرهای تور لحظه آخری مثلث طلایی هند را به شما همراهان گرامی آفر می دهیم. پس بهتر است که این آفرها را از دست ندهید و اگر زمان و قیمت این تورها برایتان مناسب بود، آن ها را رزرو کنید و فرصت گشت و گذار در یکی از دیدنی ترین کشورهای آسیایی را با قیمت مناسب از دست ندهید. لازم به ذکر است که قیمت تورهای لحظه آخری دهلی آگرا جیپور بسیار مناسب هستند. اما نکته اینجاست که این تورها در روزها آخر اعلام می شوند و شما برای شرکت در آن ها باید سریعا برنامه ریزی سفر را انجام دهید و شاید نتوانید مثل سفرهای دیگرتان از چند وقت قبل برای سفر به هند برنامه ریزی داشته باشید.

سفر تابستانی ارزان به دهلی آگرا جیپور

  اگر به دنبال سفر ارزان تابستانی به هند هستید، چاره شما این است که یک تور لحظه آخری تابستانی دهلی آگرا جیپور برای خود رزرو کنید. لازم به ذکر است که ما در فصل تابستان نیز مثل هر فصل دیگری ارزانترین تورهای لحظه آخری مثلث طلایی هند ویژه تابستان را برای شما عزیزان برگزار می کنیم.

سفر نوروزی ارزان به دهلی آگرا جیپور

ارزانترین روش برای سفر نوروزی به دهلی آگرا جیپور شرکت در تورهای لحظه آخری نوروزی هند است. اما مساله ای که باید مد نظر داشته باشید، این است که تورهای لحظه آخری نوروزی دهلی آگرا جیپور در صورتی آفر داده می شوند که ظرفیت یکی از تورهای نوورزی خالی مانده باشد و واقعیت این است که با توجه به محبوبیتی که تورهای نوروزی هند دارند، احتمال این مساله کم است. با این حساب بهتر است که از ماه قبل نسبت به رزرو این تور نوروزی اقدام کنید. در واقع بهتر است که از ماه قبل یک تور ارزان نوروزی دهلی آگرا جیپور برای خود رزرو کنید و منتظر آفرهای لحظه آخری نوروزی نمانید.  اما به هر حال اگر به دنبال یک سفر خیلی ارزان به هند هستید و تصمیمتان را گرفته اید که فقط در صورتی به این کشور سفر کنید که یک آفر لحظه آخری دهلی آگرا جیپور به پستتان بخورد، می توانید شانس خود را امتحان کنید و تا روزهای آخر منتظر آفر لحظه آخری بمانید. در این صورت به شما توصیه می کنیم که اگر احیانا با آفر تور لحظه آخری نوروزی هند با قیمت و شرایط مواجه شدید، حتما از آن آفر استفاده کنید و فرصت سفر ارزان به این کشور را از خودتان نگیرید. 

دهلی آگرا جیپور چگونه آب و هوایی دارند؟ 

دهلی آگرا جیپور در طول سال سه فصل مختلف را تجربه می کنند که یکی از آن ها فصل زمستان، دیگری فصل تابستان و سومی فصل بارانی است. فصل زمستان در دهلی آگرا جیپور از اواسط مهر تا اواسط اسفند، فصل تابستان از اوایل اسفند تا اواسط تیر و فصل بارانی یا موسمی از اواسط تیر تا اواسط مهر ادامه پیدا می کنند. 

دهلی آگرا جیپور در تابستان چگونه آب و هوایی دارند؟

نکته ای که باید در نظر داشته باشید، این است که فصلی که به اصطلاح در دهلی آگرا جیپور به آن فصل تابستان می گویند، با تابستان ما یعنی ماه های تیر و مرداد و شهریور متفاوت است. نکته اینجاست که در تابستان دهلی آگرا جیپور که از اواسط اسفند شروع می شود و تا اواسط تیر ادامه پیدا می کند، هوای این سه شهر خیلی گرم می شود. اما در تابستان ما یعنی در تیر و مرداد و شهریور، هوای این سه شهر بارانی می شود و مردم این شهر به اصطلاح به این فصل، فصل موسمی یا بارانی می گویند.

دهلی آگرا جیپور در بهار چگونه آب و هوایی دارد؟

خوب است این را بدانید که هوای دهلی آگرا جیپور از اواسط اسفند تا اواسط تیر گرمترین حالت خودش را تجربه می کند. اما نکته اینجاست که در ایام نوروز هوای این سه شهر به نسبت مساعد است و شما می توانید در ایام نوروز نیز یک سفر به یادماندنی را با تور نوروزی ارزان قیمت دهلی آگرا جیپور به مقصد هند تجربه کنید.

اماکن دیدنی دهلی آگرا جیپور

در دهلی آگرا جیپور تا دلتان بخواهد اماکن تاریخی، قصرهای زیبا، قلعه های شگفت انگیز و معابد زیبا و دیدنی وجود دارد و علاوه بر این بازارهای بسیار جالب و دیدنی در این شهرهای وجود دارد. این یعنی شما در تور دهلی آگرا جیپور می توانید هم بازارگردی کنید و هم از جذاب ترین و دیدنی ترین قصرها، معابد و قلعه ها دیدن کنید. از جمله جاهای دیدنی دهلی آگرا جیپور که هند به خاطر وجود آن ها تا این اندازه توریستی شده است، می توان به تاج محل در آگرا، قلعه آگرا در آگرا، تاج محل کوچک در آگرا، مقبره اکبر در آگرا،  قلعه سرخ در دهلی، دروازه هند در دهلی، آرامگاه همایون در دهلی، مقبره گاندی در دهلی، معبد ایسکون در دهلی، معبد آکشاردام در دهلی، قطب منار در دهلی، کاخ شهر در جیپور، قصر هوامحل در جیپور، جال محل در جیپور، رصدخانه جانتار مانتار در جیپور، باغ وحش جیپور و قلعه آمیر در جیپور اشاره کرد. البته این ها تنها بخشی از جاهای دیدنی هند برای بازدید از تور هند دهلی آگرا جیپور هستند.

از کدام جاذبه های دهلی آگرا جیپور در تابستان دیدن کنیم؟

در دهلی آگرا جیپور تا دلتان بخواهد اماکن تاریخی، قصرهای زیبا، قلعه های شگفت انگیز و معابد زیبا و دیدنی وجود دارد و علاوه بر این بازارهای بسیار جالب و دیدنی در این شهرهای وجود دارد. این یعنی شما در تور دهلی آگرا جیپور می توانید هم بازارگردی کنید و هم از جذاب ترین و دیدنی ترین قصرها، معابد و قلعه ها دیدن کنید. از جمله جاهای دیدنی دهلی آگرا جیپور که هند به خاطر وجود آن ها تا این اندازه توریستی شده است، می توان به تاج محل در آگرا، قلعه آگرا در آگرا، تاج محل کوچک در آگرا، مقبره اکبر در آگرا، قلعه سرخ در دهلی، دروازه هند در دهلی، آرامگاه همایون در دهلی، مقبره گاندی در دهلی، معبد ایسکون در دهلی، معبد آکشاردام در دهلی، قطب منار در دهلی، کاخ شهر در جیپور، قصر هوامحل در جیپور، جال محل در جیپور، رصدخانه جانتار مانتار در جیپور، باغ وحش جیپور و قلعه آمیر در جیپور اشاره کرد. البته این ها تنها بخشی از جاهای دیدنی هند برای بازدید از تور تابستانی هند دهلی آگرا جیپور هستند.

از کدام جاذبه های دهلی آگرا جیپور در نوروز دیدن کنیم؟

شما با شرکت در تور نوروزی هند دهلی آگرا جیپور می توانید از این سه شهر زیبا و دیدنی در هند بازدید کنید و جالب ترین جاذبه های گردشگری هند را از نزدیک ببینید. از جمله جاهای دیدنی دهلی آگرا جیپور می توان به تاج محل در آگرا، قلعه آگرا در آگرا، تاج محل کوچک در آگرا، مقبره اکبر در آگرا، قلعه سرخ در دهلی، دروازه هند در دهلی، آرامگاه همایون در دهلی، مقبره گاندی در دهلی، معبد ایسکون در دهلی، معبد آکشاردام در دهلی، قطب منار در دهلی، کاخ شهر در جیپور، قصر هوامحل در جیپور، جال محل در جیپور، رصدخانه جانتار مانتار در جیپور، باغ وحش جیپور و قلعه آمیر در جیپور اشاره کرد. گفتنی است که این جاذبه های گردشگری باشکوه ترین، دیدنی ترین و خاص ترین جاهای دیدنی هند هستند و شما باید از همه آن ها در تور ارزان قیمت نوروزی هند بازدید داشته باشید.

اقامتی راحت در هتل های دهلی آگرا جیپور

  بهترین، لوکس ترین و تمیزترین هتل های هند در شهرهای دهلی آگرا جیپور واقع شده اند. پس بهتر است که خیالتان از بابت کیفیت هتل های هند در این شهرها مطمئن باشد. به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال اقامت در بهترین هتل های هند هستید، در تور دهلی آگرا جیپور هتل رادیسون بلو پلازا دهلی (5 ستاره)، هتل گیت وی آگرا (5 ستاره) و هتل رامباغ پالاس جیپور (5 ستاره) را برای اقامت انتخاب کنید.

در دهلی آگرا جیپور از کدام مراکز، خرید کنیم؟

اول از همه خوب است این را بدانید که از میان سه شهر مثلث طلایی هند شهر دهلی برای خرید لباس، شهر آگرا برای خرید فرش های سنتی و جیپور برای خرید سوغاتی هایی مثل زیورآلات هندی و همین طور اجناس چرمی معروف هستند. از بهترین مراکز خرید دهلی آگرا جیپور می توان به مرکز خرید دی اف ال در دهلی، بازار دیلی هات در دهلی، بازار خان در دهلی، بازار کانات پلیس در دهلی، مرکز خرید آشوک کاسموس در آگرا، بازار سادار در آگرا، مرکز خرید ورلد ترید پارک در جیپور و بازار جوهری در جیپور اشاره کرد.

در نوروز سراغ کدام مراکز خرید دهلی آگرا جیپور برویم؟

شما برای خرید لباس نوروزی می توانید به بهترین بازارها و مراکز خرید دهلی مثل مرکز خرید دی اف ال در دهلی، بازار دیلی هات در دهلی، بازار خان در دهلی و بازار کانات پلیس در دهلی مراجعه کنید. همچنین می توانید برای خرید سوغاتی در تور نوروزی ارزان قیمت دهلی آگرا جیپور به مراکز خرید و بازارهای دیگری مثل مرکز خرید آشوک کاسموس در آگرا، بازار سادار در آگرا، مرکز خرید ورلد ترید پارک در جیپور و بازار جوهری در جیپور مراجعه کنید.

در دهلی آگرا جیپور به کدام مراکز خرید برویم؟

شما در تور ارزان قیمت تابستانی مثلث طلایی هند می توانید برای خرید به مرکز خرید دی اف ال در دهلی، بازار دیلی هات در دهلی، بازار خان در دهلی، بازار کانات پلیس در دهلی، مرکز خرید آشوک کاسموس در آگرا، بازار سادار در آگرا، مرکز خرید ورلد ترید پارک در جیپور و بازار جوهری در جیپور مراجعه کنید. البته خوب است این را بدانید که مراکز خرید و بازارهای دهلی برای خرید لباس تابستانی به نسبت بهتر از مراکز خرید و بازارهای دو شهر آگرا و جیپور هستند.

غذاهای محبوب دهلی آگرا جیپور

غذاهای هندی به خوشمزگی و البته به تندی و پر ادویه بودن معروف هستند. اگر شما هم به طعم چنین غذاهایی علاقه دارید، بهتر است که حتما در تور ارزان هند طعم غذاهایی مثل مرغ کره ای (باتر چیکن)، مرغ تنوری (چیکن تندوری) و سمبوسه های معروف هندی را امتحان کنید.

سوغات معروف دهلی آگرا جیپور

شما می توانید از بازارهای سنتی دهلی آگرا جیپور انواع سوغاتی هند نظیر ادویه جات، نقاشی های سنتی هندی، پارچه های ابریشمی، لباس های هندی مثل ساری و همین طور انواع قالیچه های سنتی هند را تهیه کنید.

فرودگاه های بین المللی هند

در دهلی یک فرودگاه بین المللی به نام فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی وجود دارد که معروف ترین فرودگاه هند است و بیشتر توریستان از سراسر جهان بلیط هواپیما خود را به مقصد این فرودگاه می گیرند. گذشته از این، یک فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی جیپور نیز در شهر جیپور وجود دارد. البته در شهرهای دیگر هند نیز فرودگاه های دیگری هم وجود دارد. اما این دو فرودگاه محبوب ترین فرودگاه های هند هستند و دلیل این امر هم این است که این دو فرودگاه در شهرهای مثلث طلایی هند که دیدنی ترین شهرهای هند هستند، قرار گرفته اند. 

شماره تماس اضطراری هند

آتش نشانی در هند : 101 •  اداره پلیس در هند : 100 •  اورژانس در هند : 108 لازم به ذکر است که شما می توانید با شماره تلفن 112 نیز تماس بگیرید و از طریق تماس با این شماره به اداره آتش نشانی، پلیس یا اورژانس هند وصل شوید.

کدام هتل های هند را در ایام نوروز انتخاب کنیم؟

اگر می خواهید در ایام نوروز در بهترین هتل های هند اقامت کنید، بهتر است که هتل هایی مثل هتل هایت ریجنسی دهلی ( 5 ستاره)، هتل کورت یارد آگرا( 5 ستاره) و هتل لالیت جیپور (5 ستاره) را برای اقامت در تور نوروزی هند دهلی آگرا جیپور انتخاب کنید.

بیشتر
سوالات متداول

بله شما برای سفر به دهلی آگرا جیپور باید ویزای هند را دریافت کنید.

شما در هر سه شهر دهلی آگرا جیپور می توانید خرید مناسبی را انجام دهید و قیمت ها در آن ها خیلی با هم تفاوت ندارد. اما در کل شهر دهلی که پایتخت هند است، بیشتر برای خرید لباس معروف شده است و گزینه های بیشتری برای خرید در آن وجود دارد.
اگر در ررزرو تور دهلی آگرا جیپور با مشکل مواجه شدید، کافی است که با ما با شماره تلفتن 02143638 تماس بگیرید.
اواسط مهر تا اواسط فروردین به عنوان بهترین زمان سال برای سفر به دهلی آگرا جیپور است. 
دهلی با آگرا 231 کیلومتر، آگرا با جیپور 240 کیلومتر و جیپور با دهلی 235 کیلومتر فاصله دارد.
بله شما با داشتن اطلاعات شناسایی همسفرانتان می توانید برای آن ها تور دهلی آگرا جیپور را رزرو کنید.
لباس های خنک و نخی برای سفر نوروزی به دهلی آگرا جیپور مناسب هستند.
هتل سونت در دهلی، هتل پارک این رادیسون در دهلی، هتل مانسینگ پالاس در آگرا، هتل رامادا پلازا در آگرا، هتل وستا اینترنشنال در جیپور و هتل رویال ارکید سنترال در جیپور از بهترین هتل های 4 ستاره دهلی آگرا جیپور هستند.
منطقه کارول باغ در دهلی، منطقه فاتح آباد در آگرا و منطقه رامباغ در جیپور از بهترین مناطق دهلی آگرا جیپور برای اقامت هستند. البته مناطق خوب این سه شهر متعدد هستند و همه چیز بستگی به سلیقه خود شما دارد.
مدت زمان پرواز بین تهران تا دهلی حدود 4 ساعت است.
تورهای نوروزی دهلی آگرا جیپور معمولا به مدت 7 شب و 8 روز برگزار می شوند.
فاصله بین هر کدام از شهرهای دهلی آگرا جیپور با هم حدود 230 تا 240 کیلومتر است و شما به راحتی می توانید فاصله آن ها را از راه زمینی طی کنید.
اگر شما پکیج تور دهلی آگرا جیپور را رزرو کنید، علاوه بر بلیط رفت و برگشت و هند و رزرو هتل در هر کدام از این سه شهر، از خدمات ترانسفر بین شهرها و همین طور خدمات گشت شهری، بیمه مسافرتی و تورلیدر فارسی زبان نیز بهره مند می شوید. با این حساب باید بگوییم که از نظر هزینه ای نیز رزرو پکیج دهلی آگرا جیپور به صرفه تر از این است که خودتان بخواهید بلیط های مورد نیاز و هتل ها را به صورت جداگانه رزور کنید و خودتان برای سفر به هند برنامه ریزی کنید.
امکان بارش باران در فصل تابستان در دهلی آگرا جیپور وجود دارد و با این حساب بهتر است که در چمدانتان یک سری لباس مناسب برای هوای بارانی نیز داشته باشید.
بله ایام نوروز به عنوان یکی از محبوب ترین زمان های سفر به دهلی آگرا جیپور محسوب می شود.
شما با رزرو تور نوروزی دهلی آگرا جیپور می توانید از خدمات بیمه مسافرتی، تورلیدر فارسی زبان و همین طور خدمات گشت شهری بهره مند شوید و یک سفر خوب و مقرون به صرفه را به مقصد هند تجربه کنید.
برای سفر به دهلی آگرا جیپور بهتر است که دلار همراهتان داشته باشید.
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW