صفحه اصلی
تور زمینی آلانیا
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور زمینی آلانیا

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور زمینی آلانیا

تور زمینی آلانیا نوروز 1401 + بهترین قیمت | مهرپرواز


تور زمینی آلانیا نوروز 1401 و بهترین قیمت تور لحظه آخری و ارزان زمینی آلانیا در نوروز 1401 با اتوبوس و قطار را در مهرپرواز تجربه کنید.


سفر به شهر آلانیا ترکیه

آلانیا یکی از شهرهای جذاب ترکیه در ساحل دریای مدیترانه است. آلانیا در نزدیکی آنتالیا قرار گرفته است. این شهر طبیعت زیبا و جاذبه های گردشگری متنوعی دارد.

پکیج تور زمینی آلانیا نوروز 1401 شامل چه خدماتی است؟

پکیج تور زمینی آلانیا نوروز 1401 در آژانس هواپیمایی مهرپرواز شامل موارد زیر است:

  • بلیط زمینی رفت و برگشت
  • رزرو بهترین هتل های آلانیا
  • راهنمای تور فارسی زبان
  • تخفیف تست کرونا
  • بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

تور زمینی آلانیا ویژه نوروز 1401

تور زمینی آلانیا نوروز 1401 به دلیل تعداد زیاد گردشگران و تمایل آن ها به سفر ارزان در ایام عید نوروز 1401 برگزار می شود. اگر شما هم می خواهید در ایام عید نوروز سفری بهع یاد ماندنی و ارزان داشته باشید این تور را به شما پیشنهاد می کنیم.

قیمت تور زمینی آلانیا نوروز 1401

قیمت تور زمینی آلانیا نوروز 1401 نسبت به تور هوایی آلانیا در نوروز ارزان تر است. اگر با سفر زمینی با اتوبوس یا قطار و همچنین سفر گروهی مشکلی ندارید، تور زمینی در نوروز را به شما توصیه می کنیم. زیرا در این صورت هزینه کم تری برای سفر خود نسبت به سایر تورهای نوروزی می پردازید و مسیر زمینی زیبای آلانیا را تجربه خواهید کرد.

تور زمینی آلانیا نوروز 1401 لحظه آخری

تور زمینی آلانیا نوروز 1401 لحظه آخری در مواقعی ارائه می شود که زمان زیادی به برگزاری تور نمانده باشد و مقداری از ظرفیت تور خالی مانده باشد. در این شرایط می توانید تو زمینی آلانیا با تخفیف بسیار زیادی خریداری کنید. اما به خاطر داشته باشید پس از رزو باید هر چه زود تر خود را آماده سفر کنید. زیرا این تورها در لحظات آخر و در روزهای نزدیک به سفر ارائه می شوند.

تور زمینی آلانیا نوروز 1401 در آژانس مهرپرواز

آژانس هواپیمایی مهرپرواز از برگزارکنندگان تور زمینی آلانیا نوروز 1401 با قیمت ارزان است. شما می توانید پکیج های متنوع زمینی و هوایی با هتل های مختلف را در آژانس هواپیمایی مهرپرواز رزرو کنید.