صفحه اصلی
تور مالدیو تابستان
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور مالدیو تابستان

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور مالدیو تابستان

تور مالدیو تابستان 1401 🌞 | مهرپرواز

تور مالدیو تابستان 1401🔆 ارزانترین قیمت تور مالدیو با تور لحظه آخری ⏰ و اقامت در بهترین هتل های مالدیو را با آژانس مسافرتی مهرپرواز تجربه کنید+ پشتیبانی 24 ساعته

برای خرید تور مالدیو تابستان به نکات زیر توجه کنید:

پکیج تور مالدیو تابستان 1401 چیست؟

  • پرواز رفت و برگشت
  • رزرو هتل
  • ترانسفر فرودگاهی
  • بیمه مسافرتی
  • راهنمای انگلیسی زبان

مدت اقامت با تور مالدیو تابستان 1401 چگونه است؟

آفر تور مالدیو تابستان در قالب 2 دو نوع است:

  • تور مالدیو 5 شب و 6 روز
  • تور مالدیو 6 شب و 7 روز

قیمت تور مالدیو تابستان 1401

قیمت تور مالدیو تابستان به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به قیمت بلیط هواپیما مالدیو، رزرو هتل، ماهی که قصد دارید سفر کنید و همچنین تعداد روزهایی که میخواهید در این کشور بمانید بستگی دارد. با این حال اگر نگران هزینه سفر به مالدیو با تور تابستانی هستید این مژده را می دهیم که دغدغه ای از این بابت نداشته باشید زیرا مهرپرواز از ارائه دهنگان بهترین و ارزان ترین تور مالدیو تابستان است.

ویژگی تور مالدیو لحظه آخری تابستان 1401

در سال های اخیر تور مالدیو خواهان زیادی داشته است و این خبر خوبی برای افرادی است که دنبال خرید تور ارزان مالدیو هستند توجه داشته باشید تور دقیقه 90 مستلزم این است که چمدان شما حاضر باشد تا با به محض مطلع شدن شما از آن، سریعاً بتوانید اقدام کنید، در غیر این صورت پول و پرواز خود را باهم از دست خواهید داد.

تور مالدیو ارزان تابستان 1401

اگر به دنبال این هستید که ارزانتر و با خرج کمتری به مالدیو سفر کنید علاوه بر پیشنهاد ما مبنی بر خرید تور لحظه آخری مالدیو، این است که بجای هتل های لاکچری مخصوصا اقامتگاه های داخل اقیانوس اقمت در هاستل را انتخاب نمایید. هر چند که بخش اعظمی از لذت شما در سفر به مالدیو به اقامتتان در هتل های لوکس ساحلی آن بستگی دارد.

اخذ ویزای مالدیو چگونه است؟

خوشبختانه برای ورود به مالدیو مشکلی از نظر اخذ ویزا نخواهید داشت و می توان این را یک امتیاز مثبت برای ایرانیان در نظر گرفت. با این حال توجه کنید که به محض ورود به مجمع‌الجزایر مالدیو ویزای 30 روزه برایتان صادر می شود. برای این کار پس از فرود در فرودگاه بین‌المللی شهر ماله، پایتخت مالدیو، باید فرم مخصوص ویزای مالدیو را پر کنید و سپس هزینه کمی را برای اینکار پرداخت نمایید.

سوالات متـداول

بهترین رستوران های مالدیو کدام هستند؟
بهترین تفریحات مالدیو کدام هستند؟
چرا باید به مالدیو سفر کنیم؟
در مالدیو چه کارهایی را انجام ندهیم