021-88507190

تور مشهد

تور مشهد

چرا تورهای مشهد آژانس هواپیمایی مهرپرواز


شهر زیبا و مقدس مشهد که بارگاه حرم امام رضا را در خود جای داده، شهری است که سفر به آن از قدیم الایام نزد خیلی از خانواده های ایرانی محبوب بوده است. شهری که حالا به روزترین و بهترین اماکن تفریح، خاص ترین جاذبه های گردشگری و همین طور انواع و اقسام مراکز خرید مدرن و بازارهای سنتی را در خود جای داده است و سفر به آن از هر نظر سفر جالبی است. با این حساب می توان گفت که سفر به مشهد یکی از بهترین سفرهای ارزان داخلی است و معمولا برای مسافران هم حال و هوای زیارتی و هم حال و هوای سیاحتی دارد. چراکه مشهد از هر نظر یک مقصد گردشگری کامل و بی نقص است و سفر به آن می تواند برای همه اعضای خانواده جالب باشد. خبر خوبی که برایتان داریم، این است که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز در سراسر سال ارزانترین تور مشهد را برایتان برگزار می کنیم. پس اگر هوس زیارت در دل دارید و به دنبال سفر ارزان به مشهد هستید، بهتر است با ما تماس بگیرید.

نوروزتان را در مشهد جشن بگیرید


ایام نوروز فرصت مناسبی است که تا از تعطیلات استفاده کنید و با سفر به مشهد و زیارت حرم امام رضا حال دلتان را خوب کنید و انرژی مثبتتان برای شروع سال جدید را بیش از پیش کنید. گذشته از این، ایام نوروز فرصت مناسبی است که با گشت و گذار در مشهد و بازدید از جاهای دیدنی و اماکن تفریحی متنوع آن، یک نوروز شاد و مفرح را همراه با اعضای خانواده تجربه کنید. به هر حال اگر شما هم دوست دارید که نوروز امسال در مشهد و در جوار امام رضا باشید، بهتر است که حتما در ارزانترین تور مشهد شرکت کنید.

بهترین قیمت تور مشهد


از آنجایی که در مشهد هتل های متنوعی وجود دارد که اتفاقا از نظر قیمتی نیز با یکدیگر تفاوت زیادی دارند، شما می توانید با انتخاب یک هتل مناسب با بودجه ای که در نظر دارید، هزینه های سفر به مشهد را برای خودتان کنترل کنید. خبر خوبی که برایتان داریم، این است که ما ارزانترین تورهای مشهد با هتل 5 ستاره، با هتل 4 ستاره و با هتل 3 ستاره را برایتان برگزار می کنیم. در واقع ما کمترین قیمت تور مشهد با هتل های متفاوت را برای شما در نظر گرفته ایم و این یعنی شما هم می توانید همین حالا به ارزانترین شکل ممکن راهی شهر محبوب مشهد شوید.

بهترین قیمت تور مشهد تابستان


همان طور که می دانید ایرانیان زیادی از تعطیلات تابستانی برای سفر به مشهد استفاده می کنند. اما ما در این فصل نیز قیمت تور مشهد تابستانی را برایتان در کمترین حالت ممکن در نظر گرفته ایم. در واقع ما ارزانترین تورهای تابستانی مشهد را برای شما برگزار می کنیم و همیشه بهترین قیمت تور تابستانی مشهد را به شما آفر می دهیم. 

بهترین قیمت تور مشهد نوروز 1400


اگر برنامه سفر به مشهد در نوروز 1400 را دارید، خوشبختانه باید به شما بگوییم که ما امسال ارزانترین تور مشهد نوروز 1400 را برای شما همراهان گرامی برگزار می کنیم. شما می توانید با رزرو تور نوروزی مشهد از ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز در هزینه های سفر نوروزی به مشهد صرفه جویی کنید و اگر بودجه ای برایتان باقی می ماند، آن را صرف خرید و تفریح و گشت و گذار در مشهد کنید.

سفری ارزان به مشهد


ارزانترین راهی که برای سفر به مشهد وجود دارد، شرکت در تور لحظه آخری مشهد است. چراکه قیمت تورهای لحظه آخری مشهد در کمترین حالت ممکن تعیین می شوند تا افراد بیشتری در آن ها شرکت کنند. در واقع ماجرای تورهای لحظه آخری ارزان قیمت مشهد از این قرار است که این تورها در چند روز مانده به موعد سفر اعلام می شوند تا اگر ظرفیت خالی در تور مانده، تکمیل شود. به همین دلیل قیمت تور ارزان لحظه آخری مشهد کمتر از حالت عادی اعلام می شود. با این حساب به شما توصیه می کنیم که اگر انجام برنامه ریزی دقیق از چند وقت مانده به سفر برایتان اهمیت ندارد و می توانید بدون برنامه ریزی های از پیش تعیین شده راهی سفر شوید، حتما به دنبال یک آفر ارزان تور لحظه آخری مشهد باشید و هر وقت قیمت مناسبی به شما آفر داده شد، بار سفر را ببندید و از آن موقعیت برای سفر ارزان به مشهد استفاده کنید.

سفر تابستانی ارزان به مشهد


  اگر فکر می کنید که بودجه ای که برای سفر تابستانی به مشهد در نظر گرفته اید کافی نیست، ما یک راه حل خوب برایتان داریم. خوب است این را بدانید که ما در فصل تابستان یک سری تور لحظه آخری تابستانی مشهد به شما همراهان گرامی آفر می دهیم که آن تورها قیمت بسیار مناسبی دارند. در واقع تورهای لحظه اخری تابستانی مشهد یک سری آفر تور ارزان مشهد ویژه تابستان هستند که از نظر قیمتی بی بدیل هستند. تنها موردی که درباره این تورهای لحظه آخری ارزان قیمت مشهد ویژه تابستان وجود دارد، این است که این تورها چند روز قبل از سفر اعلام می شوند و عملا شما برای شرکت در آن ها فرصت برای برنامه ریزی های طولانی ندارید و اگر قصد سفر دارید، باید سریعا آن ها را رزرو کنید، برای سفر برنامه ریزی کنید، چمدان خود را ببندید و همراه همسفرانتان راهی این سفر ارزان و البته به یادماندنی شوید.

سفر نوروزی ارزان به مشهد


برای اینکه درباره تور لحظه آخری مشهد نوروز 1400 صحبت کنیم، اول از همه خوب است این را بدانید که تورهای لحظه آخری به تورهایی گفته می شود که در چند روز مانده به سفر اعلام می شوند و دلیل آفر دادن آن ها هم این است که ظرفیت خالی در تور باقی مانده است و به همین دلیل قیمت آن ها پایین آورده می شود تا زودتر این ظرفیت پر شود و تور بسته شود.   نکته اینجاست که تورهای نوروزی مشهد بسیار پر طرفدار هستند و از آنجایی که ایام نوروز ایام کوتاه مدتی است، معمولا همه مسافران به صورت فشرده در این ایام راهی سفر به مشهد می شوند. با این حساب شاید احتمال اینکه آفر تور لحظه آخری مشهد با قیمت مناسب به پست شما بخورد، کم باشد. به همین خاطر توصیه ما به شما این است که تا جای ممکن منتظر اعلام این آفرها در ایام نوروز نباشید و حتما شما هم از قبل نسبت به رزرو تور نوروزی ارزان قیمت مشهد از ابتدای اسفند اقدام کنید. چراکه ما از همان ابتدا تور نوروزی مشهد با قیمت مناسب را به شما آفر می دهیم و با این اوصاف برای شما هم بهتر است که از ابتدا به دنبال رزرو تور ارزان قیمت مشهد ویژه نوروز باشید.

مشهد چگونه آب و هوایی دارد؟ 


مشهد آب و هوای سرد و خشکی دارد و این یعنی تابستان های این شهر بسیار گرم و زمستان هایش بسیار سرد هستند. پس اگر هم از گرما و هم از سرما واهمه دارید، بهتر است که فصل بهار یا اوایل پاییز را برای سفر به مشهد انتخاب کنید. اما نکته اینجاست که در مورد شهر مشهد، این همیشه آب و هوا نیست که بهترین زمان سفر به مشهد را تعیین می کند.  در واقع گاهی اوقات مسافران بیشتر از این که بر روی شرایط آب و هوایی حساس باشند، مساله برایشان این است که در ایام خاص به مشهد سفر کنند تا بتوانند در مراسم خاصی در حرم امام رضا زیارت کنند. در واقع باید بگوییم که برای گروهی از مسافران، بهترین زمان سفر به مشهد زمان های مناسبتی مثل زمان شهادت و ولادت امام رضا و همین طور ماه محرم و حتی ماه رمضان تلقی می شود. با این حساب شما باید ببینید که اولویت برای شما چیست و بر اساس همان اولویت زمان مناسب برای سفر به مشهد را برای خودتان انتخاب کنید. از آن طرف بعضی از مسافران به دنبال سفر ارزان به مشهد هستند و به همین خاطر آن ها اواخر فصل پاییز یا فصل زمستان را برای سفر انتخاب می کنند تا از سرمای مشهد و خلوتی ناشی از آن استفاده کنند تا هم راحت تر زیارتشان را انجام دهند و هم بتوانند در یک تور ارزان قیمت مشهد شرکت کنند.

مشهد در تابستان چگونه آب و هوایی دارد؟

مشهد تابستان های بسیار گرمی دارد. این شهر به اندازه ای گرم می شود که گاهی دمای آن از مرز 40 درجه سانتیگراد هم فراتر می رود. پس اگر به دنبال سفر تابستانی به مشهد هستید، بهتر است که انتظار این گرما را داشته باشید و لباس های خود را متناسب با دمای این شهر در فصل تابستان انتخاب کنید. البته باید بگوییم که سفر به مشهد در فصل تابستان نیز لطف خاص خودش را دارد و اصولا درصد زیادی از توریستان این فصل را برای سفر انتخاب می کنند. چراکه برنامه ریز سفر به مشهد در این ایام به خاطر تعطیلات تابستانی برای خیلی از خانواده ها راحت تر است.

مشهد در بهار چگونه آب و هوایی دارد؟


آب و هوای مشهد در فصل بهار بسیار معتدل است و به همین خاطر بعضی از افراد معتقدند که فصل بهار بهترین زمان سفر به مشهد است. نکته دیگر اینکه به خاطر وجود ایام نوروز در فصل بهار، سفر به مشهد در این ایام بسیار محبوب می شود و خیلی از مسافران ترجیح می دهند که هم به خاطر آب و هوای خوب مشهد در ایام نوروز و هم به خاطر وجود تعطیلات در این زمان راهی سفر شوند. اگر شما هم چنین عقیده ای دارید، بهتر است که با یک تور بهاری ارزان مشهد راهی این سفر شوید.

اماکن دیدنی مشهد مشهد


علاوه بر اینکه حرم امام رضا به عنوان محبوب ترین جای دیدنی مشهد را در خود جای داده، جاذبه های گردشگری و مراکز تفریحی و همین طور اماکن دیدنی دیگری هم دارد. در واقع در این شهر برای هر کسی با هر سن و سالی امکانات تفریحی تعبیه شده است و هر کسی می تواند در تور ارزان مشهد از آن ها بازدید داشته باشد. مثلا اماکن تفریحی به روز و مدرنی مثل پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد، پارک ساحلی آبی مشهد، سرزمین موج های خروشان مشهد، شهربازی سرزمین خورشید مشهد، شهربازی پارک ملت مشهد و شهربازی هپی لند مشهد از آن اماکن تفریحی مشهد هستند که همیشه در تور مشهد نظر جوانترها را به خودشان جلب می کنند. پارک پروفسور بازیما، شهر مشاغل کارالند مشهد، سرزمین عجایب مشهد و هلیوم پارک مشهد نیز جزء محبوب ترین اماکن تفریحی مشهد برای کودکان هستند. در ضمن پارک های سرسبز و بسیار زیبایی در مشهد وجود دارد که از جمله آن ها می توان به پارک کوهستانی خورشید مشهد، پارک ارم مشهد، پارک هفت حوض مشهد، پارک مینیاتوری مشهد، باغ گیاهشناسی مشهد و پارک و باغ وحش وکیل آباد مشهد اشاره کرد. این پارک ها محیط بسیار سرسبز و زیبایی دارند و برای تفریح های خانوادگی بسیار مناسب هستند. در ضمن جاذبه های گردشگری دیگری نیز در مشهد وجود دارد که در میان آن ها شاندیز، طرقبه، آرامگاه فردوسی، موزه نادری، باغ پرندگان مشهد، موزه نان مشهد، خانه ملک مشهد، قصر خورشید، حمام مهدی قلی بیک، مسجد گوهرشاد، میل اخنگان و چالیدره در میان مسافران تور داخلی مشهد از بقیه محبوب تر شده اند. به شما توصیه می کنیم که یک برنامه ریزی دقیق برای تفریح در تور مشهد انجام دهید تا بتوانید از جاذبه های گردشگری محبوب خودتان در این لیست دیدن کنید.

از کدام جاذبه های مشهد در تابستان دیدن کنیم؟


مشهد علاوه بر اینکه حرم امام رضا به عنوان محبوب ترین جای دیدنی مشهد را در خود جای داده، جاذبه های گردشگری و مراکز تفریحی و همین طور اماکن دیدنی دیگری هم دارد. در واقع در این شهر برای هر کسی با هر سن و سالی امکانات تفریحی تعبیه شده است و هر کسی می تواند در تور ارزان تابستانی مشهد از آن ها بازدید داشته باشد. مثلا اماکن تفریحی به روز و مدرنی مثل پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد، پارک ساحلی آبی مشهد، سرزمین موج های خروشان مشهد، شهربازی سرزمین خورشید مشهد، شهربازی پارک ملت مشهد و شهربازی هپی لند مشهد از آن اماکن تفریحی مشهد هستند که همیشه در تور مشهد نظر جوانترها را به خودشان جلب می کنند. پارک پروفسور بازیما، شهر مشاغل کارالند مشهد، سرزمین عجایب مشهد و هلیوم پارک مشهد نیز جزء محبوب ترین اماکن تفریحی مشهد برای کودکان هستند. در ضمن پارک های سرسبز و بسیار زیبایی در مشهد وجود دارد که از جمله آن ها می توان به پارک کوهستانی خورشید مشهد، پارک ارم مشهد، پارک هفت حوض مشهد، پارک مینیاتوری مشهد، باغ گیاهشناسی مشهد و پارک و باغ وحش وکیل آباد مشهد اشاره کرد. این پارک ها محیط بسیار سرسبز و زیبایی دارند و برای تفریح های خانوادگی بسیار مناسب هستند. در ضمن جاذبه های گردشگری دیگری نیز در مشهد وجود دارد که در میان آن ها شاندیز، طرقبه، آرامگاه فردوسی، موزه نادری، باغ پرندگان مشهد، موزه نان مشهد، خانه ملک مشهد، قصر خورشید، حمام مهدی قلی بیک، مسجد گوهرشاد، میل اخنگان و چالیدره در میان مسافران تور تابستانه مشهد از بقیه محبوب تر شده اند. به شما توصیه می کنیم که یک برنامه ریزی دقیق برای تفریح در تور ارزان مشهد تابستانه انجام دهید تا بتوانید از جاذبه های گردشگری محبوب خودتان در این لیست دیدن کنید. لازم به ذکر است که از همه موارد این لیست با توجه به هوایی که مشهد در فصل تابستان دارد، پارک های آبی مشهد، مراکز تفریحی سرپوشیده مشهد و همین طور طرقبه، شاندیز و البته پارک های مشهد  گزینه های مناسب تری برای تفریح هستند.

از کدام جاذبه های مشهد در نوروز دیدن کنیم؟


شما در تور نوروزی مشهد می توانید بعد از زیارت امام رضا از دیگر مراکز دیدنی مشهد بازدید داشته باشید. مثلا می توانید با رفتن به پارک های آبی مشهد مثل پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد، پارک آبی موج های خروشان مشهد و پارک ساحلی آبی مشهد و همین طور مراجعه به شهربازی های مشهد مثل شهربازی پارک ملت مشهد، شهربازی سرزمین خورشید مشهد و شهربازی هپی لند مشهد نوروز شاد و مفرحی را در این شهر تجربه کنید. همچنین می توانید با بازدید از محبوب ترین جاذبه های گردشگری مشهد مثل شاندیز، طرقبه، پارک پرندگان مشهد، باغ گیاهشناسی مشهد، پارک کوهستانی خورشید مشهد، پارک هفت حوض مشهد، پارک ارم مشهد، پارک مینیاتوری مشهد، باغ وحش و پارک وکیل آباد مشهد، آرامگاه فردوسی، موزه نادری، موزه نان مشهد، مسجد گوهرشاد و چالیدره نوروز به یادماندنی تری را در تور مشهد ارزان قیمت ویژه نوروز تجربه کنید. توصیه دیگری که به شما داریم، این است که اگر می خواهید خانوادگی به مشهد سفر کنید، حتما کودکانتان را به پارک کارالند مشهد، پارک پروفسور بازیما مشهد و هلیوم پارک مشهد نیز ببرید تا آن ها نیز نوروز مفرحی را در تور لحظه آخری نوروزی مشهد تجربه کنند.

اقامتی راحت در هتل های مشهد


شما باید در زمان انتخاب هتل در مشهد به سه عامل مختلف توجه کنید که یکی از آن ها قیمت هتل، دومی امکانات و خدمات هتل و سومی فاصله هتل با حرم امام رضا و دیگر جاهای دیدنی و البته مراکز خرید مشهد است.  اگر شما هم به دنبال رزرو یک هتل در نزدیکی حرم امام رضا هستید، توصیه ما به شما رزرو هتل مدینه الرضا مشهد (5 ستاره)، هتل جواد مشهد (4 ستاره) و یا هتل اترک مشهد (4 ستاره) است. چراکه در صورت رزرو این تورها می توانید از خدمات مناسبی استفاده کنید و هم اینکه راحت به حرم امام رضا دسترسی پیدا کنید.

در مشهد از کدام مراکز خرید کنیم؟


از قدیم الایام و از زمان کودکی ما خیلی از کسانی که به مشهد سفر می کردند، به دنبال خرید سوغاتی از این شهر بودند. از همان زمان ها گشت و گذار در خیابان های اطراف حرم امام رضا و خرید سوغاتی بین ما خانواده های ایرانی باب بوده است. اما این روزها خرید از مشهد رنگ و بوی دیگری به خودش گرفته است و این روزها با تعدد بازارهای سنتی و مراکز خرید لوکس و مدرن در این شهر، خرید از آن بیش از پیش محبوب شده است. توصیه ما به شما این است که برای خرید سوغاتی در مشهد و یا حتی انجام خرید شخصی از مراکز خریدی مثل بازار رضا مشهد، مرکز خرید فرودسی مشهد و بازار روس های مشهد که جزء ارزانترین بازارهای مشهد هستند و همین طور مرکز خرید پرومو مشهد، مرکز خرید الماس شرق مشهد و مرکز خرید خورشید مشهد که حال و هوای مدرن تری دارند، بازدید کنید.

در نوروز سراغ کدام مراکز خرید مشهد برویم؟


از آنجایی که تنوع مراکز خرید و بازارهای سنتی در مشهد خیلی زیاد شده است، انجام خرید نوروزی در مشهد نیز بین مسافران این شهر باب شده است. اگر شما هم می خواهید امسال خرید نوروزیتان را در این شهر انجام دهید و نمی دانید که باید به کدام مراکز خرید مشهد مراجعه کنید، توصیه ما به شما این است که اول از همه یک سر به بازار رضا، بازار روس ها، مرکز خرید فردوسی و خیابان ایثار بزنید. چراکه این بازارها ارزانترین بازارهای مشهد برای خرید لباس نوروزی هستند. البته در این شهر مراکز خرید مدرن تری هم وجود دارد که خرید از آن ها نیز بسیار دلچسب است. از جمله این مراکز خرید مدرن در مشهد می توان به مرکز خرید خورشید، مرکز خرید الماس شرق، مرکز خرید پرومو و مرکز خرید آرمیتاژ اشاره کرد.

در مشهد به کدام مراکز خرید برویم؟


شما برای خرید تابستانه در مشهد می توانید به مراکز خرید مدرن مشهد که از نظر سیستم سرمایشی نیز شرایط مناسبی دارند، مراجعه کنید. از جمله مراکز خرید مدرن مشهد می توان به مرکز خرید پرومو، مرکز خرید المااس شرق، مرکز خرید آرمیتاژ و مرکز خرید خورشید اشاره کرد. در ضمن بازار روس ها، بازار رضا و همین طور مرکز خرید فردوسی نیز برای خرید تابستانی شرایط مناسبی دارند. گذشته از این ها به شما توصیه می کنیم که اگر هوا مساعد بود و می توانستید در خیابان ها گشت بزنید و از فروشگاه ها و بوتیک های خارج از مراکز خرید نیز دیدن کنید، حتما به خیابان ایثار سر بزنید و حتما در مانتو فروشی های آن نیز گشت بزنید.

غذاهای محبوب مشهد


شله مشهدی، دیگچه مشهدی، آش لخشک، آش ماست مشهدی و یتیمچه مشهدی از بهترین غذاهای سنتی مشهد هستند که شما هم می توانید آن ها را در تور مشهد امتحان کنید. ضمنا توصیه ما به شما این است که اگر گذرتان به شاندیز و طرقبه افتاد، حتما در یکی از رستوران های خوب و با کیفیت آن یک شیشلیک نیز میل کنید!

سوغاتی های معروف در مشهد


زعفران و زرشک، مهر و تسبیح، نبات، زیورآلات فیروزه و همین طور ادویه جات و خشکبار جزء بهترین سوغاتی هایی هستند که شما می توانید از مشهد تهیه کنید.

فرودگاه بین المللی مشهد 


یک فرودگاه بین المللی در مشهد وجود دارد که با نام فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد شناخته می شود. از همه شهرهای بزرگ ایران به این فرودگاه پرواز وجود دارد و شما می توانید به راحتی با تهیه بلیط هواپیما مشهد به مقصد این فرودگاه پرواز داشته باشید.

شماره تماس اضطراری مشهد


آتش نشانی در مشهد : 125 •  اداره پلیس در مشهد : 110 •  اورژانس در مشهد : 115

کدام هتل های مشهد را در ایام نوروز انتخاب کنیم؟


از آنجایی که مشهد در ایام نوروز شلوغ می شود، بهتر است که یکی از هتل های نزدیک به حرم امام رضا مثل هتل قصر الضیافه (5 ستاره)، هتل درویشی (5 ستاره)، هتل الماس (4 ستاره) یا هتل اطلس (3 ستاره) را برای اقامت در تور نوروزی مشهد انتخاب کنید.

بیشتر
سوالات متداول
فصل بهار و همین طور اوایل فصل پاییز از نظر آب و هوا و ایام محرم، رمضان و ولادت و شهادت امام رضا از نظر برنامه های مذهبی بهترین زمان سفر به مشهد محسوب می شوند.
مشهد جاذبه گردشگری و مراکز تفریحی متعددی را در خود جای داده است. اما اگر به طور کلی به آن نگاه کنیم، طرقبه، شاندیز و همین طور خیابان های مرکزی مشهد محبوب ترین مناطق مشهد برای تفریح و گشت و گذار هستند.
شما می توانید با ما با شماره تلفن 02143638 تماس بگیرید تا به سوالات شما در زمینه رزرو تور مشهد پاسخ دهیم و هر گونه مشکلی را برای شما در این زمینه رفع کنیم.
خیابان های منتهی به حرم امام رضا و خیابان های اطراف آن مثل بلوار امام رضا، خیابان نواب صفوی، خیابان شیرازی و خیابان طبرسی بهترین خیابان های مشهد برای اقامت محسوب می شوند.
در فصل زمستان که تعداد مسافران مشهد به حداقل می رسد، قیمت اجناس در مشهد برای خرید بسیار مناسب می شوند.
هر کسی می تواند با داشتن اطلاعات شناسایی همسفرانش نسبت به رزرو تور مشهد برای آن ها اقدام کند.
در ایام نوروز مشهد آب و هوا معتدلی دارد. به شما توصیه می کنیم که لباس های نخی خود را برای این سفر همراهتان داشته باشید و در صورت امکان یک یا دو ژاکت نیز با خودتان به این شهر ببرید. چراکه گاهی اوقات در ایام نوروز هوای مشهد سرد و گاهی اوقات هم بارانی می شود.
هتل نگین پاسارگاد مشهد، هتل اترک مشهد، هتل ایران مشهد و هتل جواد مشهد از بهترین هتل های 4 ستاره مشهد هستند.
در مشهد بازارها و مراکز خرید متنوعی وجود دارد که بعضی از آن ها اجناس خوب با قیمت مناسبی دارند. به شما توصیه می کنیم که اگر می خواهید در این شهر خرید کنید، حتما قیمت اجناس در شهر خودتان را در ذهن داشته باشید و خوب قیمت ها را مقایسه کنید تا بتوانید خرید مقرون به صرفه ای انجام دهید.
مدت زمان پرواز بین تهران تا مشهد حدود 40 دقیقه است.
به شما توصیه می کنیم که حداقل 3 شب و 4 روز را برای تور نوروزی مشهد در نظر داشته باشید تا هم بتوانید زیارت کنید و هم اینکه گشت مختصری در شهر بزنید. اما اگر وقت بیشتری دارید، بیشتر در این شهر اقامت کنید. چراکه تنوع مراکز دیدنی و تفریحی در این شهر خیلی زیاد است و مسلم است که 4 روز زمان کافی برای استفاده از همه امکانات این شهر نیست.
شما برای تردد در مشهد می توانید از تاکسی های خطی، تاکسی های دربستی، اتوبوس ها و همین طور مترو مشهد استفاده کنید.
شما برای سفر به مشهد راه های مختلفی پیش رو دارید. شما می توانید خودتان هتل و بلیط هواپیما یا حتی بلیط قطار و اتوبوس تان را رزرو کنید و راهی این شهر شوید. می توانید در صورت تمایل خودتان با ماشین شخصی به مشهد بروید و همچنین می توانید یک پکیج تور مشهد به صورت هوایی یا زمینی را برای خودتان رزرو کنید. ساده ترین روش و البته بهترین روش در میان این راه ها این است که یک تور مشهد رزرو کنید تا هم سفر آسوده تری داشته باشید، هم اینکه قیمت ها برایتان مناسب تر تمام شوند، هم برنامه ریزی بهتری برای سفر شما انجام شده باشد و هم اینکه خدماتی مثل بیمه مسافرتی و گشت شهری شامل حالتان شوند.
مشهد تابستان های بسیار گرمی دارد و با این حساب بهتر است که لباس های خنک و نخی خود را برای سفر تابستانی به مشهد در چمدانتان قرار دهید.
نوروز از نظر آب و هوا زمان ایده آلی برای سفر به مشهد است. تنها نکته ای که وجود دارد، این است که مشهد در این ایام شلوغ می شود و شما باید انتظار این شلوغی را داشته باشید.
در ایام نوروز حرم امام رضا کمی شلوغ می شود و شاید زیارت کمی سخت تر شود. البته نمی توان این مساله را هم انکار کرد که همین شلوغی حال و هوای جالبی به حرم امام رضا می دهد.
فصل زمستان و همین طور اواخر فصل پاییز ارزانترین زمان سال برای سفر به مشهد هستند.
رستوران پسران کریم، رستوران نسیم لبنان، رستوران شایان و رستوران معین درباری از بهترین رستوران های مشهد محسوب می شوند.