تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور هلند

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور هلند

 بازدید و گشت و گذار از کشور زیبا هلند 

هلند کشوری در شمال غربی اروپا واقع شده است این کشور به دلیل منظره زیبا، کانالهای آبی، مزارع لاله، آسیاب های بادی و مسیرهای دوچرخه سواری شناخته شده است. آمستردام پایتخت معروف این کشور می باشد. کشور هلند به قدری زیبا می باشد که انگار یک عکس روی کارت پستال ها می باشد. هلند یک کشور رویایی می باشد که باید سفر به آن را جز اولویت های خود قرار دهید. شما سفری بی نظیری را می توانید در این کشور تجربه نمایید.

ویژگی های رزرو تور هلند با آژانس مسافرتی مهرپرواز

ما یعنی آژانس مسافرتی مهرپرواز تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور لحظه آخری هلند، تور ارزان قیمت هلند، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا بتوانید با کمترین هلند، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور هلند ویژه زمستان را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به نیاز و نیز بودجه خود بهترین تور را انتخاب کنید. قیمت تور لحظه آخری هلند با توجه به ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده در تورها متغیر می باشد. 

تورهای هلند نوروز 1403 مهرپرواز 

سال نو یکی از مهمترین و بزرگ ترین رویداد ایرانیان از زمان های قدیم تا امروز به شمار می رود، این میراث باستانی برای تمام ایرانیان با هر اعتقاد و عقیده و هر قومیتی یکی از زیباترین و خاص ترین رخدادها محسوب می شود. تعطیلات نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفرهای داخلی و خارجی می باشد. برخی مقاصد گردشگری دنیا برای تمام فصول مناسب هستند ولیکن برخی از مقاصد محبوب توریستی جهان در فصل هایی مناسب هستند. نوروز و شروع فصل بهار می تواند بهترین زمان سفر باشد، چرا که آب و هوای تمام دنیا بهاری و زیبا می شود و به همین دلیل مقاصد بسیاری را برای انتخاب، در تورهای نوروزی خواهید داشت.
در تعطیلات نوروز 1403 بازار سفرهای داخلی و خارجی بسیار داغ می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید تا بتوانید سال 99 را با خاطره هایی خاص آغاز نمایید. سفر خود را با تور هلند نوروز 1403 مهرپرواز تجربه نمایید تا خاطره ای بی نظیر و فوق العاده را برای خود و خانواده خود بر جای بگذارید.