صفحه اصلی
تور جام جهانی قطر
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت
تعداد شب
هواپیمایی

تور جام جهانی قطر

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور جام جهانی قطر

تور جام جهانی قطر 2022 🏆⚽| مهرپرواز


تور جام جهانی قطر 2022 ✔️ با خدمات ویزا و بلیط و بهترین قیمت تور جام جهانی قطر 2022 ⏰ آفرهای ویژه تور ارزان قطر جام جهانی 2022 ⛹ را با مهرپرواز خرید و رزرو کنید.

پکیج تور جام جهانی قطر 2022

پکیج تور جام جهانی قطر 2022 در آژانس هواپیمایی مهرپرواز شامل موارد زیر است:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • رزرو هتل
  • سرویس رفت و برگشت فرودگاهی
  • راهنمای تور فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی
  • رزرو بلیط بازی های جام جهانی

تاریخ برگزاری جام جهانی قطر 2022

تاریخ برگزاری جام جهانی قطر 2022 از 21 نوامبر تا 18 دسامبر است که به تاریخ شمسی معادل 30 آبان تا 27 آذر 1401 است. لازم به ذکر است توهای جام جهانی قطر 2022 و بلط بازی ها از چندین ماه قبل از جام جاهی به فروش می رسند. بنابراین اگر قصد سفر به قطر برای جام جهانی را دارید، زودتر اقدام به رزرو کنید تا با افزایش قیمت ها مواجه نشوید.

سفر به قطر در ایام جام جهانی

گشور قطر یک از ثروتمندترین کشورهای خاورمیانه است و پایتخت آن دوحه می باشد. کشور قطر در نزدیکی ایران و در جنوب خلیج فارس قرار دارد و یک کشور امن و پیشرفته است. گفتنی است این کشور تدارک زیادی برای برگزاری جام جهانی با بهترین کیفیت دیده است و استادیوم های با کیفیتی را برای برگزاری جام جهانی آماده ساخته است. بنابراین می توانید بهترین سفر را در طول جام جهانی قطر تجربه کنید.

قیمت تور جام جهانی قطر 2022

قیمت تور جام جهانی قطر 2022 بستگی به هتل انتخابی و ایرلاین مورد نظرتان برای سفر دارد. تورهای جام جهانی معمولا به دلیل استقبال بسیار زیاد افراد برای سفرف کمی بیشتر از تورهای ایام عادی خواهد بود. اما شما می توانید از طریق پکیج های ارائه شده در مهرپرواز، بهترین قیمت تور جام جهانی قطر 2022 را تجربه کنید.

تور لحظه آخری جام جهانی قطر 2022

تور لحظه آخری جام جهانی قطر 2022 به این صورت است که در لحظات پایانی باقی مانده به برگزاری تور، آژانس ها برای پر شدن ظرفیت تورها اقدام به ارائه تخفیف های زیادی روی قیمت تورهای خود می کنند. این تورها از نظر فنی هیچ تفاوتی با تورهای عادی ندارند. صرفا به دلیل ارائه در لحظات پایانی تورها، شامل تخفیف های بیشتری می شوند. از معایب اینگونه تورها این است که باید خود را بلافاصله برای سفر آماده سفر کنید تا به زودی سفر با تور خود را آغاز کنید.