021-88507190

تور سوچی

تور سوچی


چرا تورهای سوچی آژانس هواپیمایی مهرپرواز

سوچی به عنوان یکی از دیدنی ترین شهرهای روسیه، شهری است که حال و هوای کاملا متفاوتی با شهرهای دیگر این کشور مثل مسکو و سنت پترزبورگ دارد. شهری که در ساحل دریای سیاه قرار گرفته است، آب و هوای معتدل تری دارد و مرکز تفریحات ساحلی و تابستانی در روسیه به حساب می آید. شهری است که تفریح و خوشی و هیجان در آن حرف اول را می زنند و همه چیز در آن به طرز عجیبی زیباست. شهری که از یک طرف محبوب ترین شهر ساحلی روسیه به حساب می آید و از طرفی به خاطر کوهستان هایی که دارد، به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری روسیه برای اسکی در فصل زمستان شناخته می شود. اگر برای شما هم تصور سفر به چنین شهری جذاب است، خبر خوبی برایتان داریم. ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز همه ساله و در همه فصل ها انواع تور ارزان قیمت سوچی روسیه را برای شما عزیزان برگزار می کنیم. پس اگر به دنبال رزرو یک تور ارزان روسیه سوچی هستید، با ما تماس بگیرید تا ارزانترین آفر سوچی را به شما معرفی کنیم.

نوروزتان را در سوچی جشن بگیرید

اگر شما هم می خواهید که از تعطیلات نوروزی خود استفاده کنید و یک سفر به یادماندنی را در این ایام مبارک تجربه کنید، ما به شما تور نوروزی ارزان سوچی را پیشنهاد می کنیم. شما با سفر نوروزی به سوچی می توانید یک نوروز شاد را تجربه کنید، مشغول انواع تفریحات ساحلی شوید و از یکی از زیباترین شهرهای روسیه در تور نوروزی سوچی دیدن کنید.

بهترین قیمت تور سوچی

مسلم است که هتلی که شما برای اقامت در سوچی مد نظر دارید، زمانی که برای این سفر انتخاب می کنید و نوع ایرلاین و خدمات تور تاثیر قابل توجهی بر روی قیمت تور سوچی می گذارد. اما نکته اینجاست که انتخاب شما هرچه که باشد، ما ارزانترین قیمت تور سوچی را به شما پیشنهاد می کنیم و انواع تورهای سوچی روسیه از تورهای لوکس تا ارزان قیمت گرفته را با بهترین قیمت ممکن به شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین قیمت تور سوچی تابستان

از آنجایی که سوچی یک شهر ساحلی است، سفر به آن در فصل تابستان که تفریحات ساحلی باب می شوند، از هر فصل دیگری در سال جذاب تر است. خبر خوب اینکه ما حتی در این فصل هم که بهترین زمان سفر به سوچی است، ارزانترین قیمت تور تابستانی سوچی را به شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین قیمت تور سوچی نوروز 1400

نکته ای که باید از آن اطلاع داشته باشید، این است که قیمت تور نوروزی سوچی از قیمت تور تابستانی سوچی به نسبت ارزانتر است و دلیلش هم این است که تعداد توریستان سوچی در فصل تابستان خیلی زیاد می شود. اما در ایام نوروز توریستان کمتری در این شهر ساحلی حضور دارند و همین مساله بر روی قیمت تور سوچی نوروزی تاثیر می گذارد. نکته دیگر اینکه ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز ارزانترین قیمت تور سوچی نوروزی 1400 را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

سفری ارزان به سوچی

یک راه خوب برای سفر ارزان به سوچی این است که شما از تورهای لحظه آخری سوچی استفاده کنید. گفتنی است که تورهای لحظه آخری سوچی روسیه از نظر فنی و کیفیتی با تورهای عادی هیچ تفاوتی ندارند. اما نکته اینجاست که به خاطر اینکه این تورها قیمت بسیار مناسبی دارند و به این جهت که در روزهای آخر مانده به سفر آفر داده می شوند، شما فرصت خیلی زیادی برای تصمیم گیری برای شرکت در آن ها ندارید و اگر آمادگی سفر داشته باشید، باید سریعا آن ها را رزرو کنید و سریعا بار سفر را به مقصد شهر ساحلی سوچی در روسیه ببندید.

سفر تابستانی ارزان به سوچی

نکته ای که باید در نظر داشته باشید، این است که اکثر مردم روسیه و همین طور توریستان خارجی فصل تابستان را برای سفر به سوچی انتخاب می کنند و این شامل هموطنان ما هم می شود. در واقع باید بگوییم که فصل تابستان پرطرفدارترین فصل سفر به سوچی است و با این حساب معمولا تورهای سوچی تابستانی زودتر از موعد رزرو می شوند. با این حساب اگر احیانا یک تور ظرفیت خالی داشت و در نتیجه آفر لحظه آخری آن تور اعلام شد، به هیچ عنوان این تور لحظه آخری تابستانی سوچی را از دست ندهید تا بتوانید از سفر ارزان به سوچی در بهترین زمان سال بهره ببرید.

سفر نوروزی ارزان به سوچی

برای اینکه ارزانترین سفر خارجی در ایام نوروز را تجربه کنید، می توانید از آفرهای تورهای لحظه آخری نوروزی سوچی استفاده کنید. البته این به شرطی است که ظرفیت خالی در تور باقی بماند و در نتیجه در روزهای آخر باقی مانده به این سفر نوروزی، قیمت این تور پایین تر از حالت عادی بیاید. در این صورت است که شما می توانید از آفر لحظه آخری سوچی نوروز 1400 بهره مند شوید. البته این را هم بگوییم که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز از همان ابتدا تورهای نوروزی سوچی را با قیمت مناسب به شما عزیزان آفر می دهیم و این یعنی شما می توانید از ماه قبل نسبت به رزرو تور ارزان نوروزی روسیه سوچی اقدام کنید.

سوچی چگونه آب و هوایی دارد؟

سوچی به اندازه شهرهایی مثل مسکو و سنت پترزبورگ سرد نیست و در واقع یکی از دلایل محبوبیت آن همین آب و هوای مطبوع آن است. گفتنی است که 6 ماه سال در این شهر تابستانی است و اصولا تابستان های آن از اواسط اردیبهشت شروع می شوند و تا اواسط آبان ادامه پیدا می کنند. در فصل تابستان، اواسط تیر تا اواسط شهریور هوای سوچی از همیشه گرمتر می شود و دمای حدود 27 تا 28 درجه سانتیگراد را در طول روز و دمای حدود 20 درجه سانتیگراد را در طول شب تجربه می کند. این را هم بگوییم که در سردترین ماه سال یعنی ماه فوریه (اواسط بهمن تا اواسط اسفند) دمای هوای سوچی در طول روز بین 5 تا 15 درجه سانتیگراد و در طول شب بین 2 تا 10 درجه سانتگیراد می شود. 

سوچی در تابستان چگونه آب و هوایی دارد؟

در طول تابستان یعنی در ماه های تیر، مرداد و شهریور دمای هوای سوچی در طول روز در حدود 27 تا 28 درجه سانتیگراد و در طول شب در حدود 20 درجه سانتگیراد می شود. البته این را هم بگوییم که تابستان در سوچی عملا از اواسط اردیبهشت شروع می شود و از آن طرف معمولا در اواسط آبان به پایان می رسد. 

سوچی در بهار چگونه آب و هوایی دارد؟

نکته مهمی که باید درباره آب و هوای سوچی در فصل بهار بدانید، این است که دمای هوای سوچی از اواسط اردیبهشت به بعد گرم می شود و معمولا از این ماه به بعد را جزء فصل تابستان در سوچی می دانند. نکته دیگر اینکه هوای سوچی از اواسط فروردین رو به گرمی می رود و عملا سرمای هوا از اواسط فروردین به بعد کمتر می شود. این یعنی اگر شما اواخر ایام نوروز را برای سفر به سوچی انتخاب کنید، دمای هوا برای تفریح در این شهر ساحلی مساعدتر می شود. البته در کل در ایام نوروز خبری از سرمای زمستانی در این شهر نیست. ضمن اینکه هوای سوچی در کل از شهرهایی مثل مسکو و سنت پترزبورگ متعادل تر است.

اماکن دیدنی سوچی

در سوچی هم سواحل زیبایی وجود دارد که برای تفریحات تابستانی شرایط ایده آلی دارند و هم در آن کوهستان ها و پیست های اسکی وجود دارد که باب ورزش های زمستانی مثل اسکی هستند. گفتنی است که سوچی ساختمان های نئوکلاسیک متعددی هم دارد که از قرن 20 در این شهر به یادگار باقی مانده اند و از جمله آن ها می توان به ساختمان تئاتر زمستانی سوچی اشاره کرد. گذشته از این ها، جاذبه های گردشگری دیگری هم در سوچی وجود دارد که شما می توانید در تور سوچی روسیه از آن ها دیدن کنید. از جمله این جاهای دیدنی می توان به باغ گیاهشناسی سوچی، خانه استالین،  باغ وحش سوچی و آکواریوم دیسکاوری لند سوچی اشاره کرد.  لازم به ذکر است که جاذبه های طبیعی متعددی هم در سوچی وجود دارد که محبوب ترین هایشان آبشار آگورا، چشمه آب گرم ماتستا، پارک ملی سوچی و همین طور کوه سرسبز و زیبای آخون هستند. ضمنا یک پارک خیلی زیبا به نام پارک آسمان نیز در سوچی وجود دارد که یک پل معلق بسیار شگفت انگیز دارد و شما هم باید حتما از آن در تور سوچی ارزان قیمت دیدن کنید.

از کدام جاذبه های سوچی در تابستان دیدن کنیم؟

در سوچی هم سواحل زیبایی وجود دارد که برای تفریحات تابستانی شرایط ایده آلی دارند و شما می توانید در فصل تابستان انواع تفریحات ساحلی را در آن ها تجربه کنید. گفتنی است که سوچی ساختمان های نئوکلاسیک متعددی هم دارد که از قرن 20 در این شهر به یادگار باقی مانده اند و از جمله آن ها می توان به ساختمان تئاتر زمستانی سوچی اشاره کرد. گذشته از این ها، جاذبه های گردشگری دیگری هم در سوچی وجود دارد که شما می توانید در تور تابستانی سوچی روسیه از آن ها دیدن کنید. از جمله این جاهای دیدنی می توان به باغ گیاهشناسی سوچی، خانه استالین،  باغ وحش سوچی و آکواریوم دیسکاوری لند سوچی اشاره کرد.  لازم به ذکر است که جاذبه های طبیعی متعددی هم در سوچی وجود دارد که محبوب ترین هایشان آبشار آگورا، چشمه آب گرم ماتستا، پارک ملی سوچی و همین طور کوه سرسبز و زیبای آخون هستند. ضمنا یک پارک خیلی زیبا به نام پارک آسمان نیز در سوچی وجود دارد که یک پل معلق بسیار شگفت انگیز دارد و شما هم باید حتما از آن در تور سوچی ارزان قیمت ویژه تابستان دیدن کنید.

از کدام جاذبه های سوچی در نوروز دیدن کنیم؟

شما در ایام نوروز می توانید از سواحل سوچی و همین طور دیگر جاذبه های سوچی مثل باغ گیاهشناسی سوچی، خانه استالین،  باغ وحش سوچی و آکواریوم دیسکاوری لند سوچی بازدید کنید. همچنین می توانید با گشت زدن در مناطق دیدنی سوچی از ساختمان های نئوکلاسیک قرن 20 آن مثل تئاتر زمستانی سوچی دیدن کنید و یا در جاذبه های تفریحی سوچی مثل آبشار آگورا، چشمه آب گرم ماتستا، پارک ملی سوچی و همین طور کوه سرسبز و زیبای آخون تفریح کنید. از طرفی می توانید در تور نوروزی سوچی قیمت مناسب با مراجعه به پارک آسمان سوچی و بازدید از پل معلق معروف آن یک روز خاطره انگیز را تجربه کنید.

اقامتی راحت در هتل های سوچی 

به خاطر برگزاری المپیک زمستانی 2014 در سوچی، هتل های متعددی در این شهر ساخته شدند و این یعنی دست شما برای انتخاب هتل در شهر ساحلی سوچی در روسیه باز است. از محبوب ترین هتل های سوچی می توان به هتل رادیسون بلو پارادایس ریزورت (5 ستاره)، هتل مرکیور سوچی سنتر (4 ستاره) و هتل گورکی پلازا (3 ستاره) اشاره کرد.

در سوچی از کدام مراکز، خرید کنیم؟

مراکز خرید متعددی در سوچی وجود دارند که اتفاقا توریستان معمولا به خرید از آن ها تمایل نشان می دهند. اگر شما هم اهل خرید هستید، می توانید در تور ارزان قیمت روسیه سوچی با مراجعه به مرکز خرید مورمال، مرکز خرید گورکی گوردون، مرکز خرید ماندارین و مرکز خرید سیتی پلازا خریدتان را انجام دهید.

در نوروز سراغ کدام مراکز خرید سوچی برویم؟

شما برای انجام خرید نوروزی در تور نوروزی ارزان قیمت سوچی به بهترین مراکز خرید سوچی مثل مرکز خرید مورمال، مرکز خرید گورکی گوردون، مرکز خرید ماندارین و مرکز خرید سیتی پلازا مراجعه کنید و انواع و اقسام لباس های نوروزی مورد نظرتان را از شعب برندهای مختلف در این مراکز خرید تهیه کنید.

در سوچی به کدام مراکز خرید برویم؟

شما در تور تابستانی ارزان قیمت روسیه سوچی می توانید خرید تابستانی خود را در مراکز خریدی مثل مرکز خرید مورمال، مرکز خرید گورکی گوردون، مرکز خرید ماندارین و مرکز خرید سیتی پلازا انجام دهید. گفتنی است که این مراکز خرید جزء بهترین مراکز خرید سوچی هستند و برای خرید تابستانی بسیار شرایط مناسبی دارند.

غذاهای محبوب سوچی

شما در تور روسیه سوچی می توانید انواع غذاهای روسیه ای مثل سوپ سولیانکا، خینکالی، خاچاپوری و البته انواع و اقسام غذاهای دریایی را میل کنید. توصیه ما به شما این است که در زمان اقامت در این شهر به رستوران های محلی سوچی مراجعه کنید تا بتوانید بهترین غذاها را با قیمت مناسب میل کنید.

سوغات معروف سوچی

شما می توانید سوغاتی هایی مثل انواع صدف ها و زیورآلات درست شده با صدف، برگ اکالیپتوس، انواع ادویه ها و همین طور صنایع دستی درست شده از بامبو را در تور سوچی قیمت مناسب تهیه کنید.  

فرودگاه های بین المللی سوچی 

شهر ساحلی سوچی در روسیه یک فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی سوچی دارد و نکته جالبی که باید درباره آن به شما بگوییم، این است که این فرودگاه یکی از 10 فرودگاه بزرگ روسیه است و نقش مهمی در صنعت گردشگری این کشور دارد.

شماره تماس اضطراری سوچی

آتش نشانی در سوچی : 101 •  اداره پلیس در سوچی : 102 •  اورژانس در سوچی : 103

کدام هتل های سوچی را در ایام نوروز انتخاب کنیم؟

شما در تور سوچی ویژه نوروز می توانید در هر کدام از هتل های سوچی از جمله هتل هایت ریجنسی سوچی (5 ستاره)، هتل بوگاتیر (4 ستاره) و هتل آزیموت فری استایل (3 ستاره) اقامت کنید.

بیشتر
سوالات متداول
بله شما برای سفر به سوچی باید حتما ویزای توریستی روسیه را اخذ کنید.
در سوچی مراکز خرید خوبی مثل مرکز خرید مورمال وجود دارد که شما می توانید لباس های خوب و قیمت مناسبی را در آن ها تهیه کنید. البته رنج قیمتی لباس ها در مراکز خرید سوچی متنوع است و لباس های گران هم در این مراکز خرید وجود دارند.
اگر احیانا با کوچکترین مشکلی در روند رزرو تور سوچی مواجه شدید، می توانید با ما با شماره تلفن 02143638 تماس بگیرید تا مشکل را برایتان حل کنیم.
فصل تابستان بهترین زمان سفر به سوچی است. البته این را هم بگوییم که فصل گرما در سوچی از اواسط اردیبهشت شروع می شود و تا اواسط آبان ادامه پیدا می کند.
سوچی با روسیه 1627 کیلومتر فاصله دارد.
بله کافی است که اطلاعات شناسایی همسفرانتان را داشته باشید تا بتوانید برای آن ها تور سوچی را رزرو کنید.
شما برای سفر نوروزی به سوچی باید چند دست لباس گرم همراهتان داشته باشید. چراکه هنوز در این ایام هوا سوچی سرد است.
هتل گورکی پانوراما، هتل مرکیور سوچی سنتر، هتل پارک این بای رادیسون رزا خوتور و هتل بوگاتیر از بهترین هتل های 4 ستاره سوچی در روسیه هستند. 
مرکز شهر سوچی یعنی مناطق حوالی ایستگاه مترو مرکزی و همین طور منطقه بندر سوچی بهترین مناطق سوچی برای اقامت هستند.
مدت زمان پرواز بین تهران تا سوچی حدود 2 ساعت است.
تورهای سوچی معمولا به مدت 7 شب و 8 روز برگزار می شوند. لازم به ذکر است که بعضی از این تورها به گونه ای برگزار می شوند که شما چند شب را در مناطق ساحلی این شهر سپری کنید و چند شب را هم در مناطق کوهستانی آن بگذرانید.
سوچی در جنوب روسیه واقع شده است و در نزدیکی مرز گرجستان قرار دارد. این یعنی سوچی به نسبت شهری مثل مسکو به ایران نزدیکتر است.
شما با رزرو پکیج تور سوچی می توانید از خدماتی مثل اخذ ویزای توریستی روسیه، تورلیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی و همین طور گشت شهری علاوه بر خدمات رزرو هتل و هواپیما بهره مند شوید. این یعنی اگر شما پکیج سوچی را رزرو کنید، تمامی برنامه ریزی های سفر برایتان انجام می شود و نکته دیگر اینکه معمولا رزرو پکیج سوچی به نسبت رزرو هتل و هواپیما به صورت جداگانه مقرون به صرفه تر است.
شما می توانید لباس های تابستانی و ساحلی را برای سفر تابستانی به سوچی در چمدانتان قرار دهید.
با اینکه هوای سوچی در ایام نوروز به نسبت فصل تابستان سردتر است، اما از آنجایی که در این ایام نیز هوای سوچی مساعد است و از این جهت که سوچی در این ایام خلوت تر است، می توان گفت که ایام نوروز زمان خوبی برای سفر به سوچی است.
شما با سفر نوروزی به سوچی می توانید از آرامش و خلوتی این شهر بهره مند شوید. نکته دیگر اینکه می توانید با رزور تور نوروزی سوچی از خدماتی مثل گشت شهری، تورلیدر فارسی زبان و بیمه مسافرتی استفاده کنید.
توصیه ما به شما این است که با خودتان دلار به سوچی بروید و در آنجا در صرافی های سوچی دلار خود را به روبل تبدیل کنید.
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW