آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

بلیط هواپیما ارزان قیمت پکن با سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما مهر پرواز به راحتی می توانید با تمامی ایرلاین ها در زمستان 96 و نوروز 97 به ایروان سفر کنید.

  

شهر پکن پایتخت کشور گسترده چین است. بر طبق سرشماری انجام شده در سال 2014 میلادی شهر پکن چین جمعیتی در حدود 21.5 میلیون نفر داشته است و به همین دلیل یکی از پر جمعیت ترین شهر های دنیا به حساب می آید و در خود کشور چین بعد از شانگهای دومین شهر پرجمعیت چین به حساب میاید. فرودگاه بین‌المللی پکن دومین فرودگاه شلوغ جهان از نظر ترافیک مسافران است.شهر پکن با داشتن قدمتی 3000 ساله دارای آثار باستانی بسیاری است و جزء اندک شهرهای دنیا است که سالهای بسیاری به عنوان پایتخت یک کشور بوده است و جالب است بدانید مترو شهر پکن پر رفت و آمدترین مترو در دنیا است. آژانس هواپیمایی مهرپرواز برای برآورده کردن نیاز هموطنان به تهیه بلیط هواپیما چارتری و سیستمی پکن بهار 97، سیستم خرید و رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما پکن را در وب سایت خود قرار داده است. 

پروازهای ارزان قیمت پکن با سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما مهر پرواز به راحتی می توانید با تمامی ایرلاین ها در زمستان 96 و نوروز 97 به ایروان سفر کنید.
IKA
PEK
تاریخ رفت : 1398/03/07
تاریخ برگشت : 1398/03/10
IKA
PEK
تاریخ رفت : 1398/03/10
تاریخ برگشت : 1398/03/13
IKA
PEK
تاریخ رفت : 1398/03/13
تاریخ برگشت : 1398/03/16
IKA
PEK
تاریخ رفت : 1398/03/16
تاریخ برگشت : 1398/03/19
IKA
PEK
تاریخ رفت : 1398/03/19
تاریخ برگشت : 1398/03/22
IKA
PEK
تاریخ رفت : 1398/03/22
تاریخ برگشت : 1398/03/25
فرودگاه های ارزان قیمت پکن با سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما مهر پرواز به راحتی می توانید با تمامی ایرلاین ها در زمستان 96 و نوروز 97 به ایروان سفر کنید.
Beijing, All APT
Nanyuan
Beijing Capital Intl APT
بهترین زمان سفر به پکن

آب و هوای شهر پکن تحت تاثیر بادهای موسمی و مرطوب شبه قاره ای است که دارای تابستان های شرجی و گرم و زمستان های سرد و خشک است اما فصل بهار و پاییز آب و هوای پکن خنک و دلنشین است و مناسب ترین زمان برای تهیه بلیط ارزان هواپیما پکن است.سردترین ماه سال در پکن دی ماه (December-January) است که دمای هوا ممکن است تا -5 درجه هم کاهش یابد اما گرمترین و شرجی ترین ماه سال در پکن ماه مرداد (July-August) است و معمولا 70% بارندگی سالانه در شهر پکن در این ماه است.

شهر ممنوعه در پکن

محبوب ترین و مشهورترین جاذبه گردشگری شهر پکن شهر ممنوعه است.شهر پکن به دلیل قدمتی که دارد مملو از آثار تاریخی است و بزرگترین و مشهورترین آنها شهر ممنوعه است.درواقع شهر ممنوعه نام کاخی در پکن است که برای سال های بسیاری مقر فرماندهی دولت چین بوده است.کاخ شهر ممنوعه یکی از بزرگترین کاخ های دنیا است و به همین دلیل همیشه جمعیت زیادی برای بازدید از این کاخ به شهر ممنوعه می آیند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

مسافران گرامی اولین گام برای خرید بلیط سیستمی و چارتری پکن باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما پکن را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید یا اینکه می توانید محل فرودگاه را بر روی نقشه پیدا کنید.بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنینی شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.

مزایای خرید آنلاین بلیط پکن از آژانس مسافرتی مهرپرواز

هنگام خرید بلیط هواپیما (چارتری،بیزینس، سیستمی) پکن می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید. با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط پکن وب سایت  مهرپرواز لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش میدهد. آژانس مسافرتی مهرپرواز به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است.