021-88507190

تفریحات هیجان انگیزی که در سلانگور مالزی، ضربان قلب شما را به اوج می‌رساند! (قسمت اول)

گردشگری آژانس مسافرتی مهرپرواز 22 مرداد ، 1397 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
اگر وجودتان تشنه یک چالش فیزیکی است، این مقاله را بخوانید تا ببینید چه تفریحات هیجان انگیزی وجود دارد که می توانید در سلانگور مالزی انجام دهید تا آدرنالین در خونتان حسابی ترشح کند.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  تفریحات هیجان انگیز و عجیب غریب در سلانگور یکی از ایالات مالزی که آدرنالین را در خونتان به شدت بالا می برد!
  همه افراد در طول زندگی خود کم و بیش دوست دارند هیجان را به شکل‌های مختلف تجربه کنند،بماند که بعضی ها از هرگونه هیجانی میترسند و قادر نیستند که هیچکدام از تفریحات هیجان انگیز را انجام دهند. در ادامه شما را با چند تفریح هیجان‌ انگیز در کشور مالزی آشنا می‌کنیم که آدرنالین و ضربان قلب شما را به اوج می‌رسانند.آژانس مسافرتی مهرپرواز در این مقاله درباره تفریحاتی که بسیار خاص بوده و انجام آن وقت و ابزار خاصی را میطلبد اما فراموش ناشدنی و وسوسه انگیز هستند با شما صحبت میکند!
  اگر وجودتان تشنه یک چالش فیزیکی است و دوست دارید میزان شجاعتتان را امتحان کنید، این مقاله را بخوانید تا ببینید چه تفریحات هیجان انگیزی وجود دارد که می توانید در سلانگور مالزی انجام دهید تا آدرنالین را در خونتان حسابی ترشح کنید و غرق شادی شوید!
  1.اسکایترکس (Skytrex)
  اگر دنبال یک تفریح باحال و پر از هیجان در فضای سبز و زیبا هستید، شک نکنید که باید به پارک ملی تامان نگارا در مالزی بروید!محیط پارک برای کودکان بسیار مناسب است. پس می توانید خانوادگی به این پارک زیبا در مالزی بروید و لذت ببرید. اگر هم شانسش را داشتید که کمی از کودکان فاصله بگیرید و تنها باشید، حتما ماجراجویی هیجان انگیز Skytrex با 34 مانع را امتحان کنید. در قسمت های مختلف این تفریح سرشار از هیجان شما با موانعی رو به رو می شوید که باید بخزید، بدوید، از کوه بالا بروید و 70 متر پرواز کنید! این چالش به طور کلی 2 ساعت و نیم تا 3 ساعت زمان می برد و همین چند ساعت کافیست تا خاطرات سفرتان به مالزی را چندین برابر زیبا کند.این مجموعه هر روزه از ساعت 8:30 صبح تا 3 بعد از ظهر باز است و می توانید به آن جا بروید و آدرنالین را حسابی در خونتان ترشح کنید و بر ترس هایتان غلبه کنید. فقط حواستان باشد که بلیط مالزی را برای این ماجراجویی باحال و هیجان انگیز زودتر تهیه کنید تا تمام نشوند.

  تفریحات هیجان انگیز و بینظیر در سلانگور مالزی که ضربان قلب شما را به اوج می‌رساند

  تفریحات هیجان انگیز و بینظیر در سلانگور مالزی که ضربان قلب شما را به اوج می‌رساند

  2- هایکینگ (رهنوردی)
  هایکینگ از آن چیزی که فکر می کنید هیجان انگیز تر است. اگر یک کوه نورد هستید کوه های جدید و موقعیت های جدید را امتحان کنید تا به چالش بیفتید. اگر هم تا به حال کوه پیمایی را تجربه نکرده اید، حتما آن را امتحان کنید تا حس فوق العاده صعود به بالای صخره یا کوه را تجربه کنید. تجربه کوه پیمایی در سلانگور مالزی بی نظیر است. پس آن را از دست ندهید و حتما یک روز از سفرتان را به آن اختصاص دهید. اگر تا به حال تجربه رسیدن به قله یک کوه را نداشته اید، انگار زندگی نکرده اید! پس خود را برای یک ماجراجویی جانانه آماده کنید. البته به خاطر حوادث زیادی که در کوه های سلانگور اتفاق افتاده است، باید از اداره جنگل بانی سلانگور با پرداخت هزینه 5 رینگیت مجوز ورود به جنگل را دریافت کنید و سپس خود را برای یک چالش هیجان انگیز و بی نظیر آماده کنید.

  تفریحات هیجان انگیز و بینظیر در سلانگور مالزی که ضربان قلب شما را به اوج می‌رساند

  تفریحات هیجان انگیز و بینظیر در سلانگور مالزی که ضربان قلب شما را به اوج می‌رساند

  3- قایق سواری و رفتینگ در آب های سفید
  از سال 1990 تا کنون رودخانه سلانگور با مناظر بی نظیر جنگل های اطرافش یکی از بهترین جاذبه های گردشگری مالزی برای رفتینگ در آب های خروشان بوده است. این رودخانه 7 کیلومتر درازا دارد و رفتینگ در آن 3 ساعت طول می کشد و شما می توانید ساعاتی بی نظیر و سرشار از هیجان را درآن تجربه کنید. تجربه ای که نه تا به حال داشته اید و نه آن را فراموش خواهید کرد. این رودخانه خروشان است و قایق سواری در موج های آن اوقاتی سرشار از هیجان و خنده را برایتان به ارمغان می اورد، پس آماده باشید که حسابی خیس شوید، البته به خوشی و هیجانش می ارزد. قیمت این تفریح هیجان انگیز 180 تا 212 رینگیت می باشد.
  منتظر دیگر تفریحات بینظیر مالزی و ادامه این مقاله هیجان انگیز باشید!

  تفریحات هیجان انگیز و بینظیر در سلانگور مالزی که ضربان قلب شما را به اوج می‌رساند

  تفریحات هیجان انگیز و بینظیر در سلانگور مالزی که ضربان قلب شما را به اوج می‌رساند

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW