021-88507190

بهترین و جذابترین پارک های آبی بالی در اندونزی

گردشگری م.مقیمی 28 فروردین ، 1398 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
بالی به عنوان یک مقصد توریستی مفرح در اندونزی شناخته می شود و سواحل بکر و جذابش، خلیج های زیبا و آب های شفاف و کریستالیش باعث محبوبیت آن شده اند

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  بهترین پارک های آبی جزیره بالی در indonesia
  بالی به عنوان یک مقصد توریستی مفرح در indonesia شناخته می شود و سواحل بکر و جذابش، خلیج های زیبا و آب های شفاف و کریستالیش باعث محبوبیت آن شده اند.سفر به بالی یکی از بهترین انتخاب هاییست که می توان برای سفرهای خانوادگی علی الخصوص با همراهی کودکان داشت. چراکه یک عالمه امکانات تفریحی جذاب برای کودکان و خانواده ها مهیا شده است که از جمله آن ها می توان به پارک های آبی اشاره کرد. در ادامه شما را با بهترین پارک های آبی بالی آشنا می کنیم، پارک های آبی که به قدری جذاب و مهیج هستند که می توانند به تنهایی انگیزه سفر به بالی باشند!
  1-پارک آبی سیرکس بالی |  Circus Water Park bali
  این پارک آبی در فاصله 10 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی انگوراه رای در بالی واقع شده است و یکی از بهترین اماکن تفریحی بالی به شمار می آید. بازی های این پارک آبی برای گروه های سنی مختلف تدارک دیده شده اند و برای تفریح گروه های خانوادگی و دوستانه بسیار مناسب به نظر می رسند. بهترین قسمت این پارک سرسره های پرسرعت آن است که هر توریستی باید هیجان موجود در آن را تجربه کند.گذشته از همه وسایل بازی، چند رستوران نیز در پارک آبی سیرکس بالی وجود دارد که بهترین غذاها را به توریستان آفر می دهند.
  آدرس: indonesia، بالی، کابوپاتن بادونگ، کوتا سل، توبان، خیابان کدیری
  ساعت های کاری: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر

  پارک آبی سیرکس بالی

  2-پارک آبی اسپلش بالی | Splash Water Park bali
  پارک آبی اسپلش که با نام پارک آبی کانگو نیز شناخته می شود، یکی از بهترین پارک های آَبی بالی است که در مساحتی حدود 2400 متر مربع واقع شده است و آنقدر استخرها و سرسره های متنوعی دارد که سلیقه هر سن و سالی را پوشش می دهد. اگر به پارک آبی اسپلش بالی رفتید، یادتان باشد که حتما سوار سرسره جاینت ریسر شوید. این سرسره با 90 متر ارتفاع جذاب ترین وسیله بازی این پارک آبی جذاب در بالی است.
  آدرس: indonesia، بالی، کابوپاتن بادونگ، کوتا اوتارا، خیابان پانتای براوا
  ساعت های کاری: 9 صبح تا 5 بعد از ظهر
  هزینه بلیط: 350،000 روپیه برای بزرگسالان و 230،000 روپیه برای کودکان

  پارک آبی اسپلش بالی

  3-پارک آبی واتربوم بالی | Waterbom Park bali
  پارک آبی واتربوم بالی یکی از پربازدیدترین پارک های آبی بالی است و درست در بخش جنوبی ساحل کوتا واقع شده است. این پارک 17 سرسره جذاب و بازی های مختلف دارد و برای گذراندن یک روز عالی و مهیج هیچ کم و کاستی ندارد. این پارک آبی محبوب ترین پارک آبی بین توریستان و البته خود اهالی بالی است. 
  آدرس: indonesia، بالی، کابوپاتن بادونگ، کوتا، خیابان کارتیکا پلازا توبان
  ساعت های کاری: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر
  هزینه بلیط: بلیط ها از 337000 روپیه به بالا هستند.

  پارک آبی واتربوم بالی

  4-پارک آبی نیرمالا بالی |  Nirmala Water Park bali 
  پارک آبی نیرمالا بالی یکی از بهترین پارک های آبی بالی است و از هر نظر عالی به نظر می رسد. این پارک آبی انواع و اقسام امکانات تفریحی را در خود جای داده است و رستوران های بسیار خوبی برای سرو غذاهای لذیذ دارد که در صورت تمایل می توانید در میان بازی ها خوراکی های آن ها را تست کنید و روز خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنید. سرسره های پارک آبی نیرمالا در پارک آبی دیگری یافت نمی شوند و همیشه حرف اول را در بالی می زنند. 
  آدرس: indonesia، بالی، کابوپاتن بادونگف کوتا سلف اونگاسان، خیابان پانتای بالانگان شماره 1
  ساعات کاری: 8 صبح تا 6 بعد از ظهر

  پارک آبی نیرمالا بالی

  5-پارک آبی سیترالند بالی | CitraLand Waterpark bali
  پارک آبی سیترالند همیشه در لیست 10 پارک آبی برتر بالی جای دارد و به خاطر مهیج بودنش شهرت بسیار زیادی پیدا کرده است. در این پارک آبی می توانید انواع سرسره های هیجان انگیز را امتحان کنید و یک ماجراجویی تمام عیار را در آن تجربه کنید و حتی یک لحظه را هم بدون کارهای هیجانی سپری نکنید. به هر حال نکته ای که مشخص است، این است که کسل بودن در پارک آبی سیترالند معنی ندارد.
  آدرس: indonesia، بالیف اوبونگ کاجا، دنپاسار اوتارا، اوبونگ کاجاف جالان کارگو پرمای، پروماهان سیترالند
  ساعات کاری: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر هر روز هفته به جز دوشنبه ها 

  پارک آبی سیترالند بالی

  6-پارک آبی تامان سگارا مادو بالی | Taman Segara Madu Water Park bali
  وقتی صحبت از پارک های آبی محبوب بالی می شود، همیشه نام پارک آبی تامان سگارا مادو به میان می آید. تعداد زیادی سرسره آبی و استخرهای جذاب در این پارک آبی وجود دارد که همه افراد علی الخصوص کودکان را سرگرم نگه می دارند. از طرفی غریق نجات های زیادی هر لحظه مواظب امنیت توریستان هستند و به همین دلیل این پارک آبی برای کودکان بسیار مناسب به نظر می رسد.
  آدرس: indonesia، بالی، کابوپاتن بادونگ، کوتا اوتارا، کانگو، خیابان پانتای باتو بولونگ
  ساعات کاری: 7 صبح تا 6:30 بعد از ظهر
  اگر شما هم آماده سفر به بالی و امتحان کردن انواع تفریحات مهیج هستید، برای رزرو تور بالی با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز تماس بگیرید. 

  پارک آبی تامان سگارا مادو بالی

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW