021-88507190

کدام فروشگاه های بازار بزرگ استانبول برای خرید بهتر هستند؟

گردشگری م.مقیمی 08 خرداد ، 1398 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول
  بازار بزرگ استانبول به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای سرپوشیده جهان مساحتی بالغ بر ده ها هزار متر مربع دارد. این بازار به خاطر بزرگی و تعداد زیاد فروشگاه هایش جذابیت بسیار زیادی دارد. ولی در عین حال خرید از بازار بزرگ استانبول به خاطر همین متعدد بودن فروشگاه ها و تنوع اجناسی که دارد، کمی سخت و پیچیده و حتی گاهی گیج کننده است! به همین خاطر اکثر مسافران با بازدید از بازار بزرگ استانبول با یک چالش بزرگ رو به رو می شوند که خریدهایشان را از کدام فروشگاه انجام دهند و همین عدم اطلاع باعث می شود که زمان زیادی از اقامتشان در تور استانبول به گشت و گذار در فروشگاه های بازار بزرگ استانبول اختصاص پیدا کند. به همین دلیل ما بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول را برایتان پیدا کرده ایم و در ادامه به شما می گوییم که برای خرید هر نوع جنسی به کدام فروشگاه در بازار بزرگ استانبول مراجعه کنید و به این ترتیب بهترین خرید ممکن را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

  بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول

  بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول برای خرید فرش و قالیچه
  یک فروشگاه جذاب به نام فروشگاه سیسکو عثمان (به معنای عثمان چاق) در بازار بزرگ استانبول وجود دارد که 4 نسل مختلف از یک خانواده آن را تا به حال اداره کرده اند. در این فروشگاه انواع قالیچه ها از سراسر کشور ترکیه به فروش رسانده می شود و به همین دلیل مشهورترین فروشگاه فرش بازار بزرگ استانبول به حساب می آید. صاحب این فروشگاه دانش آکادمیکی از انواع فرش دارد  به همین دلیل می تواند به شما برای خرید همه نوع قالیچه از آنتیک گرفته تا مدرن کمک کند. به هر حال به شما توصیه می کنیم که اگر قصد خرید قالیچه را دارید، بدون هدر دادن وقتتان مستقیما به فروشگاه سیسکو عثمان در بازار بزرگ استانبول بروید و از بین قالیچه های متنوعش یکی را برای خودتان انتخاب کنید.
  یکی دیگر از فروشگاه های مشهور فرش در بازار بزرگ استانبول، فروشگاه اتنیکون و شعبه آن فروشگاه دهوکو است. در فروشگاه اتنیکون انواع فرش و قالیچه سنتی و دست بافت که در آن ها توجه ویژه ای به جزئیات شده به فروش رسانده می شود، ولی در فروشگاه دهوکو قالیچه های مدرن تری با طرح های هندسی برای فروش گذاشته شده است. هر دوی این فروشگاه ها در یک محل از بازار بزرگ استانبول قرار گرفته اند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که برای خرید فرش از این دو فروشگاه نیز به صورت یکجا دیدن کنید و بعد انتخاب نهاییتان را برای خرید انجام دهید.

  بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول برای خرید فرش و قالیچه

  بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول برای خرید چرم
  در بازار بزرگ استانبول یک عالمه فروشگاه وجود دارد که در آن ها محصولات چرمی فروخته می شود. به شما توصیه می کنیم که از همه آن ها عبور کنید و مستقیما به فروشگاه چرم کوج بروید. این فروشگاه یک فروشگاه خانوادگی است که از سال 1968 در بازار بزرگ استانبول دایر بوده است. در این فروشگاه انواع چرم، پوست و جنس خز به فروش رسانده می شود و آنقدر لباس های زیبایی دارد که با برندهایی مثل دلچه اند گابانا و آرمانی مقایسه می شوند.

  بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول برای خرید چرم

  بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول برای خرید منسوجات ترکیه ای
  برای تجربه یک حمام ترکیه ای در منزلتان، بهتر است که به فروشگاه محصولات طبیعی عبدالله در بازار بزرگ استانبول بروید و از آن صابون طبیعی، حوله 100 درصد نخی، شال دست بافت و دیگر لوازم سنتی حمام را تهیه کنید. بدون شک این فروشگاه برای خرید وسایل حمام ترکیه ای از همه فروشگاه های بازار بزرگ استانبول بهتر است و شما خیلی راحت به محض دیدن اجناس آن از این مسئله مطمئن می شوید.
  فروشگاه جنیفرز حمام نیز یکی دیگر از فروشگاه های خوب بازار بزرگ استانبول برای خرید وسایل حمام است و به یکی از مشهورترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول برای خرید حوله، روتختی، روبالشتی، دمپایی، رو میزی و شال و روسری تبدیل شده است. اجناس این فروشگاه تماما با الیاف طبیعی درست شده اند و کیفیت بسیار بالایی دارند.

  بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول برای خرید منسوجات ترکیه ای

  بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول برای خرید اجناس آنتیک
  فروشگاه سوفا آرت اند آنتیکز در خیابان نوروعثمانیه در خارج بازار بزرگ استانبول واقع شده است و فاصله چندانی با آن ندارد. این فروشگاه یکی از بهترین فروشگاه های آنتیک فروشی استانبول است. در این فروشگاه همه نوع جنس آنتیکی از عکس چاپی گرفته تا نقشه، از ظرف های سرامیکی گرفته تا هنر های میناتوری، خطاطی و حتی قالیچه های آنتیک و آثار هنری معاصر ترکیه ای و اجناس نقره به چشم می خورد.  از همه مهمتر اینکه صاحبان این فروشگاه یعنی آقای کاشف بی و همسرش خانم دیلک به قدری دوست داشتنی هستند که صحبت با آن ها روزتان را می سازد!

  بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول برای خرید اجناس آنتیک

  در فروشگاه اسکی فاین آرتز اند آنتیکز (فروشگاه هنرهای زیبا و آنتیک اسکی) در بازار بزرگ استانبول نیز کلکسیون بسیار ارزشمند و زیبایی از دوران امپراتوری عثمانی وجود دارد که شامل نقاشی، تخته نرد، زیورآلات، آثار خطاطی، قلیان و پیپ و بسیاری از دیگر اجناس آنتیک می شود. این فروشگاه به قدری جذاب است که احتمالا در همان ابتدای کار و قبل از ورود به فروشگاه، در مقابل ویترین آن میخکوب خواهید شد! اگر شما هم قصد سفر به استانبول و بازدید از فروشگاه های بازار بزرگ استانبول را دارید، می توانید برای رزرو تور استانبول با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز تماس بگیرید.

  بهترین فروشگاه های بازار بزرگ استانبول

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW