021-88507190
هتل الا کوآلیتی ریزورت آنتالیا
Ela Quality Resort Belek Hotel Antalya
درجه هتل:

هتل الا کوآلیتی ریزورت آنتالیا | Ela Quality Resort Belek Hotel Antalya

هتل الا کوآلیتی ریزورت

اقامت در هتل الا کوآلیتی ریزورت 

هتل Ela Quality Resort Belek امکانات گسترده و منحصر به فردی را ارائه می دهد که مخصوص کودکان طراحی شده است. این هتل دارای یک مینی کلاب با دوربین های امنیتی ، نمایش فیلم و انواع بازی های رومیزی است. همچنین می توانید استخرهای شنا برای کودکان و نوزادان در اینجا پیدا کنید. بسته به زمان برداشت فصلی ، کودکان می توانند در فعالیت های مختلف کشاورزی مانند چیدن زیتون و کاشت گل در باغ شرکت کنند تا با اتصال به طبیعت، افق دید خود را گسترش دهند.

هتل Ela Quality Resort Belek  یک مرکز آموزشی و تفریحی جدید وجود دارد که در آن کودکان می توانند حرفه های مختلف را کشف کنند. آنها با یادگیری از طریق بازی می توانند سرگرم شوند و مهارتهای مفیدی را همزمان بیاموزند. Q City مناطق یادگیری متفاوتی را ارائه می دهد: خانه مد ، بیمارستان ، خانه دندانپزشکی و ایستگاه آتش نشانی. در خانه مد ، کودکان می توانند ظاهر خود را انتخاب کنند ، با یک طراح رقص حرفه ای نمایش روی صحنه بروند ، جلسات عکس ترتیب دهند و نمایش های مد را برگزار کنند. در بیمارستان و خانه دندانپزشکان ، کودکان یاد می گیرند که یک پزشک چه کاری انجام می دهد: مراقبت از بیماران ، استفاده از کمک های اولیه برای آفتاب زدگی ، کبودی و بریدگی ، یادگیری نحوه عکسبرداری با اشعه ایکس ، کشف میزان خطرناک بودن پوسیدگی دندان و نحوه مسواک زدن صحیح دندان ها. در ایستگاه آتش نشانی ، کودکان در اطفای حریق شرکت می کنند و یاد می گیرند چگونه در شرایط اضطراری رفتار کنند. هر منطقه سناریوی خاص خود را دارد و مربیان واجد شرایط تضمین می کنند که هر کودک درگیر می شود ، چیز جدیدی یاد می گیرد و تنظیمات حرفه ای او را می شناسد.

خدمات مهم هتل الا کوالیتی

خدمات نگهداری از کودک و کالسکه در صورت درخواست و با هزینه اضافی در دسترس است. از تخت نوزاد ، حمام کودک و صندلی بلند می توانید به صورت رایگان استفاده کنید. همچنین می توانید از همزن برای تهیه وعده های غذایی برای کودک خود استفاده کنید.

Ela Quality Resort Belek که مانند یک کاخ عثمانی طراحی شده در ساحل واقع شده است و دارای یک ساحل اختصاصی 270 متری با یک اسکله بزرگ است. هتل در منطقه ای با 15 زمین گلف واقع شده است و دارای استخرهای روباز ، سرسره های آبی و آبگرم با سونا و حمام ترکی است. این ملک همچنین دارای یک فضای سبز 110،000 متر مربع است که در آن می توانید از فضای مدیترانه ای لذت ببرید. فاصله این ملک با مرکز شهر بلک 1.2 کیلومتر و تا مرکز شهر آنتالیا 42 کیلومتر است. نزدیکترین فرودگاه فرودگاه آنتالیا است که 33 کیلومتر با ملک فاصله دارد.


امکانات و خدمات هتل الا کوآلیتی ریزورت ‌
تهویه مطبوع (اسپلیت) کتری الکتریکی تلویزیون تلفن DVD 3D مینی بار یخچال مبل و صندلی کمد و قفسه اتو بالکن نظافت روزانه
ترانسفر فرودگاهی نگهداری چمدان پارکینگ آسانسور فروشگاه صرافی ورود حیوانات نگهداری کودک خدمات معلولین اجاره ماشین کتابخانه خدمات زیبایی و آرایشگاه اتوشویی و خشکشویی دربان
اینترنت رایگان در کل هتل اینترنت غیر رایگان
رستوران اسنک بار آشپزخانه مشترک
ساحل اختصاصی استخر سر پوشیده استخر ویژه کودکان پارک آبی
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW