آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

وقت سفارت بلژیک

به منظور تعیین وقت برای دریافت ویزای بلژیک باید به سایت رسمی سفارت بلژیک visaonweb.diplomatie.be مراجعه کنید. باید فرم درخواست ویزا را دانلود کنید و پس از مطالعه آن در کمال صداقت آن را کامل کنید .البته در این عمل شما می‌توانید فرم درخواست روادید بلژیک را به‌صورت الکترونیکی نیز پر نمایید و بعد از تکمیل مشخصات یک کپی از روی آن تهیه کنید. بعد ازاین مرحله عکس را به فرم ابتدایی ویزای بلژیک متصل نمایید. .در صورت تکمیل کامل و بدون نقص فرم یک کد اینترنتی سایت به شما می دهد. لازم به ذکر است پس از دریافت کد دیگر قادر به ویرایش اطلاعات خود در فرم نیستید. توجه داشته باشید برای اخذ روادید بلژیک گذرنامه شما باید دو صفحه جای خالی داشته باشد.

بعد از دریافت کد اینترنتی برای دریافت وقت باید به سایت visa4Belgium.com مراجعه کنید. پس از تعیین وقت در روز مصاحبه حتما دو کپی از فرم مذکور همراه داشته باشید. در این قسمت داشتن کد اینترنتی لازم هست.

اگر روند کاری شما دارای شرایط اضطراری می باشد می توانید ایمیلی به visa.teheran@diplobel.fed.be ارسال نمایید و شرایط خود را ذکر کنید. سفارت با شما تماس خواهد گرفت. ( شرایط اضطراری شامل افرادی که جلسات اضطراری، بیماری های مهم برای اقوام و مواردی از این قبیل را دارا هستند).