021-88507190

اسکله کلارک سنگاپور

اسکله کلارک سنگاپور

اسکله کلارک سنگاپور مکان تفریحی مناسبی برای شب گردی می باشد . بسیاری از شهرهای دنیا این زندگی شبانه را ندارند و از یک ساعتی به بعد مغازه ها و فروشکاه ها و رستوران ها تعطیل می شوند و مردم به خانه هایشان می روند , اما در این منطقه همانند برخی شهر ها و کشورهای آسیای شرقی به این صورت است که در شب ها فروشگاه ها و رستوران ها تا دیر وقت باز هستند و به مردم شب زنده دار سرویس ارائه می دهند . اسکله کلارک یکی از بهترین مناطق گردشگری برای تجربه زندگی شبانه در سنگاپور می باشد , اسکله ای که ساخت آن به دو قرن پیش باز می گردد و مغازه های مختلف در کنار هم , زیبایی شب را چند برابر می کنند . این اسکله ادغام بسیار جالبی از فرهنگ آسیایی و نیز اروپایی است , خیابان های قدیمی اطراف این اسکله با ساختمان های تاریخی و باز مانده از زمان استعمار , زیبایی و جذابیت این منطقه را چندین برابر کرده اند .
 با تاریک شدن هوا , مغازه ها و فروشگاه های اینجا با نورهای رنگی و فوق العاده زیبای خود , درها را به روی مشتریان باز می کنند که این امر باعث می شود , شب های اسکله پر از گردشگران و بازدید کنندگان داخلی و خارجی شود .
شما می توانید در رستوران های کنار اسکله وعده هایی خوش طعم و متنوعی از غذاهای شرقی , چینی , هندی و اروپایی صرف کنید و کنار میل کردن غذا از موسیقی زنده نهایت لذت را ببرید . پیشنهاد می کنیم در این منطقه غذاهای محلی و دریایی را امتحان کنید چرا که غذاهای غربی را هر وقت دیگر و هرجای دیگر میل کنید , برای مثال خرچنگ های اینجا به طرز متفاوتی لذیذ است و چنانچه تمایلی به خوردن خرچنگ ندارید می توانید از غذاهای دیگر دریایی و محلی استفاده کنید . علاوه بر رستوران ها , در این منطقه فروشگاه های متنوعی از پارچه فروشی به خصوص ابریشم , لوازم عتیقه و بسیار قدیمی , صنایع دستی محلی و غیره وجود دارند که برای خرید سوغاتی بسیار مناسب هستند .
جدا از صرف غذا و خرید از فروشگاه های محلی , پیشنهاد میکنیم با قایق به دل آب بزنید , شب های این اسکله در قایق ها و درون آب متفاوت و جذاب هستند .
علاقمندان به سفر به همراه تور سنگاپور , میتوانند اطلاعات بیشتری را در جاذبه های گردشگری سنگاپور مشاهده نمایند .

اسکله کلارک سنگاپور

6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW