021-88507190

خیابان بغداد استانبول سومین خیابان جذاب دنیا برای خرید

گردشگری م.مقیمی 05 دی ، 1397 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
آیا سومین خیابان جذاب دنیا را که در ترکیه و شهر استانبول واقع شده است را می شناسید؟

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  آیا سومین خیابان جذاب دنیا را که در ترکیه و شهر استانبول را می شناسید؟

  جالب است که بدانید فقط دو خیابان در دو دنیا وجود دارند که از این خیابان زیبای استانبولی برای خرید بهتر هستند! این خیابان شیک و جذاب در استانبول، خیابان بغداد است! با ما همراه باشید تا با این خیابان لوکس برای خرید در استانبول بیشتر آشنا شوید.

  خیابان بغداد استانبول

  بیش از 500 فروشگاه در 16 خیابان لوکس خرید در کل جهان با هم به رقابت پرداختند. دوست دارید از نتیجه این رقابت نفس گیر که بهترین و لوکس ترین خیابان های خرید را در کل دنیا نشان می دهد اطلاع داشته باشید؟ 
  بعد از بررسی های متوالی در این رقابت، خیابان رودیو درایو در بورلی هیلز رتبه اول، خیابان کال سرانو در مادرید رتبه دوم و در نهایت خیابان بغداد در استانبول رتبه سوم را کسب کردند. 
  خیابان بغداد در قسمت آسیایی استانبول واقع شده است و به عنوان یکی از سرزنده ترین خیابان های کل دنیا و نقاط دیدنی استانبول شناخته می شود. خیابان بغداد در یکی از لوکس ترین مناطق استانبول واقع شده است و بازدید از آن، تجربه متفاوتی از خرید را برای شما به ارمغان می آورد. خیابان بغداد یک خیابان یک طرفه پر از مراکز خرید فوق العاده جذاب، فروشگاه های بی نظیر و بوتیک های لوکس لباس است که در آن ها می توانید بهترین برندهای مشهور جهانی را پیدا کنید. 

  خیابان بغداد استانبول

  خیابان بغداد را به عنوان یک پاساژ بسیار بزرگ سرباز نیز می توانید تصور کنید!

  بیشتر مغازه های خرده فروشی در همه روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل مثل یکشنبه بعد از ظهرها هم باز هستند. پس اگر قصد سفر به استانبول با تور استانبول را دارید و دوست دارید که بهترین خرید زندگیتان را تجربه کنید و یا حتی فقط قصد دارید که لباس های جدید با مدل های جدید روز دنیا را تماشا کنید، بازدید از خیابان بغداد برای شماست! 
  در خیابان بغداد می توانید از بعضی از لوکس ترین و سرآمدترین فروشگاه های استانبول دیدن کنید و از آن ها لباس های زیبا با برندهای بسیار لوکس جهانی را خریداری کنید. البته بعضی از فروشگاه های خیابان بغداد لباس های قیمت مناسب تر نیز دارند. به هر حال حتما از فروشگاه هایی مثل بربری، دولچه اند گابانا، واکو و نیکد در خیابان بغداد دیدن کنید.

  خیابان بغداد استانبول

  از طرفی راه رفتن در خیابان بغداد به خاطر پیاده روهای پهنی که دارد، برای پیاده روی با دوستانتان و یک گشت و گذار بعد از ظهری بسیار مناسب است. همچنین کافه ها و رستوران های بی نظیر خیابان بغداد، روزانه تعداد بسیار زیادی از توریستان را به خود جذب می کنند. شما هم می توانید یک فنجان قهوه ترک را در یکی از این کافه های بی نظیر میل کنید و سفرتان به استانبول را به یادماندنی تر از قبل کنید.
   همچنین جالب است که بدانید جشن های فوق العاده جذابی در طول سال در خیابان بغداد برگزار می شود که سرزنده بودن این خیابان را بیش از پیش نشان می دهد. برای مثال جشن هایی مثل جشن جمهوری ترکیه، جشن برنده شدن تیم فوتبال فنرباغچه، کریسمس و ... نیز در خیابان بغداد با حضور عموم مردم ترکیه و توریستان آن برگزار می شود. اگر شما هم در زمان این جشن ها به استانبول سفر کردید، بازدید از خیابان بغداد و شرکت در جشن های باشکوه آن را از دست ندهید.
  اگر شما هم قصد سفر به استانبول را دارید، با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهرپرواز تماس بگیرید تا بهترین تورهای لحظه آخری را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با مناسب ترین قیمت، بهترین تور استانبول را با بهترین گشت های شهری رزرو کنید.

  خیابان بغداد استانبول

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW