021-88507190

یک پیاده روی و کوهنوردی هیجان انگیز در ترکیه

گردشگری ش.مافی 03 شهریور ، 1398 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
Carian Trail یک مسیر پیاده روی به مسافت 800 کیلومتر می باشد این مسیر دارای یکی از زیباترین مناظر طبیعی در ترکیه می باشد. همه ساله هزاران نفر در این مسیر شروع به پیاده روی می کنند.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  یک پیاده روی و کوهنوردی هیجان انگیز در ترکیه 

  Carian Trail طولانی ترین مسیر پیاده روی، در جنوب غربی ترکیه می باشد. این مسیر دارای یک تاریخ و فرهنگ غنی از گذشته تا به امروز می باشد. Carian Trail یک مسیر پیاده روی به مسافت 800 کیلومتر می باشد این مسیر دارای یکی از زیباترین مناظر طبیعی در ترکیه می باشد. برای رفتن به Carian Trail باید از طریق شهر های مدرن آیدین و موغلای شروع به کاوش کرد.
  این مسیر نام خود را از تمدن قاجاریه 3000 سال پیش گرفته است و مطابق با استاندارد های بین المللی برای مسافرت و گردش برای توریست ها می باشد. همه ساله هزاران نفر در این مسیر شروع به پیاده روی می کنند.

  نمای زیبا از دریا سیاه و طبیعت بکر آن

  مهم ترین مسیر های Carian Trail 

  Carian Trail شامل پنج بخش اصلی می باشد که عبارتند از:
  شبه جزیره بوزبورون، شبه جزیره Datca،خلیج گوکووا، Carian Hinterland و Mugla Environs. 
  شروع مسیر از منطقه آیدین می باشد که در برگیرنده همه شبه جزیره ها در موغلای می باشد. مسیر Carian Trail از طریق ایکلمر، بوزبورون، داتکا، آکیکا، بوزالان، بدروم، میلاس، دریاچه بافا و کارپوزلو می گذرد. با گذر از شهر های باستانی لورما، کیدوس، ایدیما، هالیکارناس، Pedasa ،Milas ،Labranda  Herakleia Latmos ،Alinda می تواند سفر خود را به پایان رساند.
  با مهرپرواز یک سفر هیجان انگیز به بالی را برای خود و دوستانتان رقم بزنید. مهرپرواز با ارائه بهترین تورهای ارزان خارجی و خدمات مسافرتی در خدمت شما عزیزان می باشد.

  پیاده روی در مسیر Carian Trail و نمای زیبا از مناظر

  نکات برجسته مسیر Carian Trail

  این مسیر از 46 مرحله با 220 نشانه گذرگاه و 33000 علامت گذر عبور می کند. مسافران می توانند از قایق رانی و دوچرخه سواری در طبیعت زیبا استفاده کنند. این مسیر پر از چادر های مسافرتی، کمپینگ است که مسافران می توانند یک غروب بی نظیر را تماشا کنند و از لذت ببرند.

  جاذبه های دیدنی مسیر Carian Trail 

  Carian Trail دارای مسیر های گوناگونی می باشد. آب و هوای تمیز، لذت بردن از سواحل مدیترانه، ویرانه های تاریخی، دامنه های جنگلی، باغ های زیتون، بادام و.... از مهم ترین ها می توان به :
  -پیاده روی با چشم اندازهای نفس گیر از دریای مدیترانه و اژه
  -شانس زیادی برای شنا در آب های فیروزه ای از خلیج های زیبا
  -صعود به کوه های مملو از معطر درختان کاج و کشف ویرانه های باستانی
  -از کنار ساحل دراماتیک اژه جنوبی دیدن می کنید
  -دیدن نقاشی های غار نوسنگی در صخره های دریاچه بافا
  -سفر قایق برای دیدن صخره لیچیان روبروی مقبره ها در دالیان
  -لذت بردن از زیبایی منظره طبیعت و روستاهای سنتی و... اشاره کرد.

  نمای زیبا از مسیر Carian Trail از صخره ها و دریا

  رعایت نکات ایمنی 

  لطفا در هنگام پیاده در این مسیر نکات ایمنی را رعایت کنید این نکات عبارتند از :
  از حیوانات، گیاهان و درختان محافظت کنید و به آن احترام بگذارید. مرافب آتشی که روشن می کنید باشید. زباله های خود را در مسیر نریزید و بهداشت را رعایت کنید.

  نمای زیبا از صخره ها و طبیعت مسیر Carian Trail

  با مراجعه به آژانس گردشگری مهرپرواز یک سفر خوب را تجربه کنید. مهرپرواز با ارائه بهترین خدمات مسافرتی و گردشگری در خدمت شما مسافران گرامی می باشد.

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW