021-88507190

بهترین رستوران های سنت پترزبورگ برای امتحان کردن غذاهای اصل روسی!

گردشگری م.مقیمی 20 شهریور ، 1398 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
یکی از جذاب ترین قسمت های سفر به سنت پترزبورگ این است که دراین شهر رستوران گردی کنید و تا می توانید غذاهای خوشمزه روسی را در رستوران های سنت پترزبورگ امتحان کنید

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  بهترین رستوران های سنت پترزبورگ
  یکی از جذاب ترین قسمت های سفر به سنت پترزبورگ این است که دراین شهر رستوران گردی کنید و تا می توانید غذاهای خوشمزه روسی را در رستوران های سنت پترزبورگ امتحان کنید. بعضی از رستوران های سنت پترزبورگ به گونه ای طراحی شده اند تا مشتریانشان را به حال و هوای روسیه در قرن 19 میلادی ببرند و یک تجربه کاملا متفاوت از خوردن شام را برای آن ها رقم بزنند. از آن طرف یک سری از رستوران های سنت پترزبورگ به گونه ای سازماندهی شده اند که شما می توانید انواع غذاهای ستنی روسی را در محیطی کاملا مدرن میل کنید. به هر حال بهتر است که قبل از سفر به سنت پترزبورگ، با بهترین رستوران های سنت پترزبورگ آشنا شوید تا فرصت این تجربه متفاوت از خوردن خوراکی های خوشمزه روسی را در تور روسیه از دست ندهید.

  بهترین رستوران های سنت پترزبورگ

  رستوران ماری وانا
  کافی است که پایتان را داخل محیط زیبای رستوران ماری وانا بگذارید تا در همان دقایق اول با نظر ما مبنی بر اینکه این رستوران یکی از بهترین رستوران های سنت پترزبورگ است، هم عقیده شوید. این رستوران با تمام جزئیاتش به گونه ای طراحی شده است که همه چیز در آن متعلق به روسیه و حال و هوای آن باشد. حتی خدمه این رستوران هم لباس ها و یونیفرم هایی تنشان کرده اند که یادآور لباس های روس ها در قرن 20 میلادی هستند. در این رستوران غذاهای روسی روی ظرف های بزرگ سرامیکی سرو می شوند و در طول روز موسیقی های پاپ شوروی در محیط آن اجرا می شود تا شما یک تجربه کاملا متفاوت در این شهر کسب کنید و با هر بار فکر کردن به سفرتان به سنت پترزبورگ، یاد خاطرات خوردن غذا در این رستوران بیفتید. در منوی این رستوران بهترین غذاهای روسی جای داده شده اند و این غذاها با مهمان نوازی و روی خوش مخصوص روس ها برایتان سرو می شوند. 

  رستوران ماری وانا در سنت پترزبورگ روسیه

  رستوران کوکوکو
  جذابیت رستوران کوکوکو به خاطر این است که سرآشپزانش نگاهی نو به غذاهای سنتی روسی دارند و با تکنیک هایی مدرن آن ها را طبخ می کنند. این نوآوری باعث می شود که غذاهای روسی به شکل دیگری آماده شوند و غذاهای جدیدی ابداع شوند. جالب تر از همه اینکه تمامی مواد اولیه این رستوران به صورت ارگانیک از مزارع محلی آورده می شود و منوی رستوران بنا بر مواد اولیه در دسترس، در طول سال تغییر پیدا می کند. به همین خاطر جای تعجبی نیست که رستوران کوکوکو یکی از شاخص ترین و بهترین رستوران های سنت پترزبورگ است.

  رستوران کوکوکو در سنت پترزبورگ روسیه

  رستوران آمپیر روسی
  کافی است که به رستوران آمپیر روسی بروید تا احساس کنید به گذشته روسیه سفر کرده اید. چراکه این رستوران در یک کاخ واقعی به نام کاخ استروگانوف که قدمتش به قرن 18 میلادی بر می گردد، واقع شده است. این کاخ زمانی متعلق به یک خانواده اشراف زاده روسی بوده است و همه چیز در آن به شکل قدیم خود حفظ شده است. غذاهای این رستوران در بشقاب های چینی سلطنتی با طلاکاری های زیبا سرو می شود. جالب است که بدانید گفته می شود که خیلی از غذاهای این رستوران با دستورها و طرز تهیه های کتاب آشپزی کاخ زمستانی (محل اقامت خانواده سلطنتی) طبخ می شوند و همه چیز در آن برای تجربه یک شام شاهانه و سطنتی آماده شده است. با همه این ها، مشخص است که رستوران آمپیر روسی به عنوان یکی از بهترین رستوران های سنت پترزبورگ شناخته می شود.

  رستوران-آمپیر-روسی

  رستوران پالکین
  قدمت رستوران پالکین به اواخر قرن 18 میلادی باز می گردد. در آن زمان ها، اولین رستوران خانواده پالکین در سنت پترزبورگ افتتاح شد و در طول گذر زمان رستوران های دیگری نیز توسط همین خانواده در سنت پترزبورگ تاسیس شده اند. اما امروزه لوکس ترین، شیک ترین و بزرگترین رستوران این خاندان با نام پالکین شناخته می شود. جالب است که بدانید در قرن 19 میلادی، افراد مشهور متعددی در این رستوران غذا خورده اند و در آن زمان ها رستوران بسیار معروفی به حساب می آمده است. البته این رستوران در دوران شوروی بسته شد، اما در دهه 1990 میلادی دوباره بازسازی هایی روی آن انجام شد و دوباره پذیرای مهمانان خود شد و باز هم به عنوان یکی از بهترین رستوران های سنت پترزبورگ مطرح شد. در این رستوران می توانید انواع غذاهای سنتی روسی را با طعم و مزه اصیل خودشان امتحان کنید و از طعم بی نظیر آن ها لذت ببرید. 

  رستوران پالکین

  رستوران سوریانین
  نام این رستوران اشاره به دو معنی مختلف دارد. اولین معنی این رستوران "مردی از شمال" است و دومین معنیش اشاره به نام شاعر عصر نقره ای روسیه یعنی "ایگور سوریانین" دارد. جالب است که بدانید منوی این رستوران توسط سرآشپز معروف روسی آقای آرام مناتساکانوف بر اساس خوراک مردم شمال روسیه نوشته شده است و البته در آن نگاهی جدید به غذاهای این منطقه از روسیه شده است و انواع غذاهای خلاقانه روسی در آن سرو می شود. گذشته از همه این ها، زیبایی محیط داخلی این رستوران جذابیت آن را دوچندان کرده است. چراکه این رستوران یادآور آپارتمان های قرن 19 در سنت پترزبورگ است و مسلما خوردن غذا در چنین محیطی، تجربه متفاوتی است که فقط در تور سنت پترزبورگ می توانید کسبش کنید. همه این ها باعث شده اند که تجربه خوردن غذا در این رستوران به عنوان یکی از بهترین رستوران های سنت پترزبورگ تجربه ای رویایی و رومانتیک باشد.

  رستوران سوریانین

  رستوران روسکایا ریوموچنایا شماره 1
  این رستوران در قرن 19 میلادی بسیار رستوران مشهوری بوده است و از آن زمان ها به عنوان یکی از بهترین رستوران های سنت پترزبورگ شناخته می شده است. اگرچه امروزه این رستوران تا حد زیادی تعییر کرده است و منوی متفاوتی دارد، اما هنوز حال و هوای 200 سال پیش در آن حفظ شده است. 

  رستوران روسکایا ریوموچنایا شماره 1

  رستوران تزار
  در روسیه تزار لقبی بوده که به همه فرمانروایان روسیه داده می شده است. با این حساب، مشخص است که رستورانی با این نام، یک رستوران سلطنتی است که در آن غذاهای خوشمزه با حال و هوای کلاسیک سرو می شود و یکی از بهترین رستوران های سنت پترزبورگ به شمار می آید. در منوی رستوران تزار انواع غذاهای روسی از قسمت های مختلف این کشور دیده می شود که نوع سروشان نیز دقیقا با حال و هوا و تم رستوران هماهنگی دارد.
  برای رزرو تور مسافرتی روسیه می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز تماس بگیرید.

  رستوران تزار

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW