021-88507190

قلعه باستانی تخم مرغ در ایتالیا

گردشگری آژانس مسافرتی مهرپرواز 17 تیر ، 1397 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
قلعه دل اوو Dell'Ovo که به قلعه تخم مرغ معروف است دارای قدمتی بسیار طولانی است که از قرن 12 و دوران رم باستان تا به امروز، در شبه جزیره مگارید، در شهر ناپل ایتالیا واقع شده است.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  قلعه دل اوو در ناپل (Dell'Ovo)
  قلعه دل اوو Dell'Ovo که به قلعه تخم مرغ معروف است دارای قدمتی بسیار طولانی است که از قرن 12 و دوران رم باستان تا به امروز، در شبه جزیره مگارید، در شهر ناپل ایتالیا واقع شده است. این مجموعه یکی از قدیمی ترین قلعه ها در این شهر می باشد که از آن زمان حکومت های بسیاری از جمله نورمن، اسپانیایی، مهاجمان فرانسه و مسلمان را به خود دیده است.
  دلیل نامگذاری این قلعه به نام قلعه تخم مرغ، برگرفته از نام شاعری به اسم "ویرژیل" است که طبق گفته ها در زیر پایه های قلعه تخم مرغ قرار داده است. طبق افسانه ها، این شهر تا زمانی که تخم مرغ ها سالم و دست نخورده باقی بمانند، از خطرهای منطقه و آسیب دشمن در امان خواهد ماند. قلعه تخم مرغ و یا همان قلعه دل اوو یک نماد تاریخی و بسیار با ارزش از باورهای این شهر باستانی است.
  قلعه دل اوو در ناپل، همچنین یک موزه قومی مرتبط به ماقبل تاریخ است که اشیای با ارزش مثل سرامیک، مصنوعات فلزی و سفال از اولین روزهای تاریخ ناپل در آن مقابل دیدگان همگان قرار داده شده است و بازدید کنندگان می توانند از آنها دیدن نمایند. پیشنهاد می کنیم اگر در تور اروپا به ایتالیا هم رفتید، از این قلعه دیدن نمایید و خاطره فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنید.

  قلعه باستانی تخم مرغ در ایتالیا

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW