021-88507190

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

کشور ایتالیا با نام رسمی جمهوری ایتالیا در اروپای غربی قرار گرفته و پایتخت آن، شهر تاریخی رم است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه یافته محسوب می شود و جمعیتی بالای 60 میلیون دارد. ایتالیا پنجمین کشور پر جمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیاست که %51 جمعیت آن را بانوان تشکیل می دهند. این کشور جایگاه نهمین اقتصاد بزرگ دنیا از نظر تولید ناخالص ملی را دارد. واحد پول ایتالیا یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. دین رسمی مردم، مسیحیت می باشد و شهر رم در سده های پیاپی از مراکز تمدن غرب به شمار آمده است. امروزه قریب به یک میلیون مسلمان در ایتالیا زندگی می کنند که از بین آن ها فقط 30.000 نفر ملیت ایرانی دارند.
مردم ایتالیا از نظر فرهنگی و ذائقه غذایی، بسیار به ایرانیان نزدیکند که این موضوع شرایط سفر و زندگی ایرانیان را در کشور ایتالیا تسهیل می کند. در سال های اخیر، ایتالیا به عنوان کشوری در حوزه شنگن شناخته شده که شرایط ویزادهی بهتری برای ایرانیان دارد.

شرایط اخذ ویزای ایتالیا

برای دریافت انواع ویزای ایتالیا در ایران، از طریق سایت ویزای ایتالیا CKGS و به صورت تور گروهی یا انفرادی اقدام می شود.
شرکت مهر پرواز سیوان، با درصد بالای قبولی ویزای ایتالیا و کارشناسان مجرب، اخذ ویزای ایتالیا را به دو صورت عادی و تضمینی انجام می دهد که پس از بررسی شرایط متقاضی و ارائه مشاوره، بهترین راه اقدام برای اخذ و پیگیری ویزای ایتالیا را پیشنهاد می دهد و مدت زمان صدور ویزای ایتالیا را برای شما به حداقل ترین زمان ممکن می رساند.

مدارک مورد نیاز ویزای ایتالیا

برای اخذ ویزای ایتالیا مدارک هویتی، مالی، ملکی و شغلی باید به سفارت ارائه شود که با توجه به شرایط متقاضی، ممکن است بعضی مدارک برای هر شخص متفاوت باشد.
  • مدارک هویتی: شناسنامه، سند ازدواج برای افراد متاهل
  • مدارک مالی: پرینت و تمکن بانکی
  • مدارک ملکی: سند ملکی
  • مدارک شغلی: با توجه به شغل هر فرد مشخض می شود

*** رزرو بلیط هواپیما، هتل و صدور بیمه نامه مسافرتی توسط آژانس انجام می شود

یکی از مواردی که در دریافت ویزای ایتالیا بسیار مهم است تماس افسر پرونده با متقاضی و اعتبار سنجی مدارک است. ارائه مدارک غیرمعتبر می تواند منجر به عدم صدور ویزا شود.

گرفتن وقت سفارت ایتالیا

در دوران پساکرونا و با توجه به ازدحام متقاضیان ویزای ایتالیا، اخذ وقت سفارت این کشور به یکی از دغدغه های متقاضیان تبدیل شده است.
این شرکت با داشتن کارگزاران مستقیم در سفارت، این مشکل را برای مراجعین حل کرده است و متقاضیان پس از ثبت قرارداد و تکمیل مدارک به سهولت و در کمترین زمان وارد سفارت می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ و مقدار تقریبی هزینه و قیمت ویزای ایتالیا و رزرو وقت مشاوره، با کارشناسان ما تماس بگیرید

6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW