021-88507190

بهترین و جذابترین فستیوال های بانکوک

رویدادها و فستیوال ها م.مقیمی 25 اسفند ، 1397 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
در سرزمین لبخندها، مردم به دنبال هر دلیل کوچک و بزرگی می گردند تا خوش بگذرانند، تفریح کنند و چهره شهرشان را با فستیوال های جذاب زیباتر از همیشه کنند.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  بانکوک و فستیوال های جذاب و بامزه اش
  در سرزمین لبخندها، مردم به دنبال هر دلیل کوچک و بزرگی می گردند تا خوش بگذرانند، تفریح کنند و چهره شهرشان را با فستیوال های جذاب، جشن های خیابانی و گردهمایی های دسته جمعی و شاد زیباتر از همیشه کنند. گذشته از جشن های بین المللی که به صورت غیر رسمی در تایلند جشن گرفته می شود ، ساکنان این کشور بودایی جشن ها و فستیوال های متعددی دارند که مختص به کشور تایلند است و ریشه در تاریخ و فرهنگ تایلندی دارد. البته بهتر است که برای شرکت در فستیوال های تایلند، قبل از قطعی کردن سفرتان، زمان برگزاری فستیوال های تایلندی را بررسی کنید. چراکه روزهای برگزاری بیشتر فستیوال های تایلند بر اساس تقویم قمری مشخص می شود و زمان مشخصی بر اساس تقویم میلادی و شمسی ندارد و هر سال با سال دیگر متفاوت است. گل سر سبد فستیوال های تایلند که در بانکوک برگزار می شود، فستیوال سونگکران یا فستیوال آب است. این فستیوال که به مدت یک هفته در ماه آپریل برگزار می شود،مانند یک جنگ تمام عیار است که تنها سلاح آن آب است و جنبه تفریحی دارد.در ادامه شما را بیشتر با فستیوال های بانکوک آشنا خواهیم کرد.
  فسیتوال آب در بانکوک
  این فستیوال در گرم ترین ماه سال بانکوک یعنی در ماه آپریل برگزار می شود و آب بازی در آن عجیب می چسبد! این فستیوال برای جشن گرفتن سال نو تایلندی در تور ارزان بانکوک برگزار می شود و شما هم در صورت تمایل می توانید در آن شرکت کنید و کمی لبخند را به کودک درونتان هدیه کنید. بدون شک شرکت در فستیوال آب بانکوک یکی از بهترین راه ها برای شاد شدن و بهتر شدن حالتان است. اگر شما هم به این حال خوب نیاز دارید، سفر به تایلند و فستیوال آب تایلند را از خاطر نبرید.

  فسیتوال آب در بانکوک

  تولد پادشاه در بانکوک
  در روز 5 سپتامبر جشنی در بانکوک برپا می شود که در طی آن مردم تایلند به سلطانی که از سال 1946 شاه تایلند بوده است، ادای احترام می کنند.در این روز آتش بازی های سنتی جالبی در سطح شهر بانکوک علی الخصوص نزدیک گرند پالاس برگزار می شود که دیدن برنامه هایش حتما برایتان جالب خواهد بود. به همین منظور مرکز شهر بانکوک تزئین می شود و شهر غرق شادی می شود.

  تولد پادشاه در بانکوک

  فستیوال لوی کراتونگ در بانکوک
  در ماه نوامبر، درست در شبی که ماه کامل می شود، مردم تایلند در بانکوک سبدهای تزئین شده ای که با برگ موز درست شده است را درون آب روان رها می کنند و معتقدند که این حرکت بدی ها را از زندگی آن ها دور می کند. اگر در زمان برگزاری فستیوال لوی کراتونگ به بانکوک سفر کردید، حتما از خدمه هتل درباره بهترین نقاط بانکوک برای شرکت در فستیوال لوی کراتونگ سوال بپرسید و در این مراسم سنتی و جذاب شرکت کنید و یک شب عالی و شاد را با هیجان های خاص خودش در بانکوک سپری کنید.

  فستیوال لوی کراتونگ

  فستیوال بین المللی موزیک و رقص در بانکوک
  این فستیوال جذاب و هیجان انگیز در اواسط ماه سپتامبر شروع می شود و تا اوایل ماه اکتبر ادامه پیدا می کند. البته بهتر است که بدانید تاریخ دقیق برگزاری فستیوال بین المللی موزیک و رقص سال به سال متفاوت است. این فستیوال هنری سالانه میزبان اجراهای مختلفی از اپرا، باله و جاز است و در طی آن هنرمندان متعددی از سراسر جهان هنرنمایی می کنند. بلیط شرکت در هر کدام از نمایش های این فستیوال در بانکوک از 15 دلار تا 90 دلار متغیر است.

  فستیوال بین المللی موزیک و رقص در بانکوک

  سال نو چینی در بانکوک
  سال نو چینی یکی از بهترین فستیوال های بانکوک است که هیچ وقت از شرکت در آن پشیمان نخواهید شد. این فستیوال به مدت 1 هفته در اواخر ماه ژانویه برگزار می شود و به مناسبت سال نو چینی مردم تایلند دور هم جمع می شوند و به جشن و پایکوبی می پردازند. در این فستیوال رژه های سنتی، اجراهای آکروبات و نمایش های آتش بازی بسیار جالبی اجرا می شود که حتما نظرتان را به خودشان جلب می کنند. مردم چینی تایلند این هفته را به استراحت و جشن می پردازند و خیلی از بیزینس ها در بانکوک به کل در این هفته تعطیل می شوند. به هر حال این هفته در تایلند هفته تفریح و جشن است! اگر شما هم دوست دارید که در فستیوال سال نو چینی شرکت کنید، می توانید با رزرو یک تور ارزان بانکوک آژانس مسافرتی مهر پرواز با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت به تایلند سفر کنید و با یک دنیا انرژی و حال خوب به خانه برگردید.

  سال نو چینی در بانکوک

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW