021-88507190

طعم غذاهای گرجی را در این رستورانهای مسکو تجربه کنید

گردشگری پ.هنرکار 11 اسفند ، 1397 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
مسلما در طول سفر خود به روسیه غذ اهای این کشور را میل خواهید کرد ولی اگر به دنبال غذاهای ملیتهای دیگر مانند گرجستان در روسیه هستید ما این رستورانها را به شما معرفی می کنیم. با آژانس مسافرتی مهرپرواز همراه باشید.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  مسلما در طول سفر خود به روسیه غذ اهای این کشور را میل خواهید کرد ولی اگر به دنبال غذاهای ملیتهای دیگر مانند گرجستان در روسیه هستید ما این رستورانها را به شما معرفی می کنیم. با آژانس مسافرتی مهرپرواز همراه باشید.

  کافه دادا DADA CAFE مسکو

  کافه دادا یکی از معدود کافه های گرجی است که در قلب مسکو قرار گرفته است و دارای محبوبیت و مشتریان زیادی است که در بدو ورود به کافه با آنها مواجه خواهید شد. طراحی داخلی،فضای محیط هر کدام به نوبه خود حرفی برای گفتن دارد. اکثر افرادی که در این کافه هستند در مورد موزییک و هنر صحبت می کنند بنابراین محل عالی است تا علاوه بر آشنایی با هنر این کشور از موسیقی که در کافه پخش می شود لذت ببرید. و البته نوبت به منوی کافه می رسد، در این منو غذای مشهور گرجی خینکالی و یا خاچاپوری را سفارش دهید همچین از نوشیدن شراب گرجی در تور روسیه نوروز 98 لذت ببرید.

  کافه دادا-مسکو،مهرپرواز

  کافه پاتارا PATARA CAFE مسکو

  کافه پاتارا یکی از شلوغ ترین کافه های گرجی مدرن در مسکو است که در منطقه Patriarch Ponds  قرار گرفته است. این ناحیه به داشتن انواع رستورانهای مختلف شهرت دارد اما تنها رستوان گرجی آن رستوران پاتارا است. قیمت غذاهای این رستوران تا حدی گران هستند ولی به علت منوی غنی از غذاهای کلاسیک خوش طعم گرجی و شراب گرجی ارزش امتحان کردن دارد.
   در این کافه سعی کنید بهترین غذاهای گرجی را سفارش دهید و خود را به خوردن خینکای محدود نکنید. بلکه ادژیکا adzhika را نیز سعی کنید امتحان کنید. ( قبل از شروع سفر، از قیمتبلیط هواپیما مسکو مطلع شوید)

  کافه پاتارا-مسکو-مهرپرواز

  رستوران ساهلی SAHLI مسکو

  رستوران ساهلی کی از قدیمی ترین و سنتی ترین رستوران های گرجستان است که در قلب مسکو قرار گرفته که دارای طراحی داخلی کلاسیک گرجی است. ساهلی یک لغت گرجی است به معنی خانه است که نام آن در فضای رستوران نیز حس می شود. منوی رستوران شامل غذاهای کلاسیک و مدرن گرجی است. علاوه بر غذاهای گرجی که در این رستوران ارائه می شود مورد فرهنگ گرجستان نیز صحبت می شود . به خصوص که صاحبان این رستوران میزبان برگزاری رویدادهای موسیقی و هنری گرجستان می باشند.

  رستوران ساهلی مسکو-مهرپرواز

  کافه NATAHTARI مسکو

  این رستوران در میان مردم محلی بسیار محبوب و شناخته شده است به همین دلیل به صورت 24 ساعته در کل 365 روز سال باز است. در اینجا خواهید فهمید که چرا مردم علاقه مند هستند تا غذاهای خوشمزه گرجی را با کیف عالی در میان منوی سنتی این رستوران انتخاب می کنند. سرویس دهی رستوران NATAHTARI بسیار خوب است. یک شام خوش طعم گرجی را همراه با گپ زدن با دوستان خود در این رستوران تجربه کنید.

  کافه NATAHTARI-مسکو-مهرپرواز

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW