021-88507190

جذاب ترین و خنده دارترین امکانات رفاهی بعضی از ایرلاین های جهان!

اخبار م.مقیمی 16 اردیبهشت ، 1398 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
همه ما در طول پرواز، علی الخصوص در پروازهای طولانی نیاز به آسایش و تفریح داریم و همه ایرلاین های دنیا سعی می کنند تا در حد توانشان این امکان را برایمان فراهم بیاورند تا اوقات خوبی را در طول مسیر در هواپیما سپری کنیم

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  جذاب ترین و خنده دارترین امکانات رفاهی که بعضی از ایرلاین های جهان به مسافرانشان عرضه می کنند!
  همه ما در طول پرواز، علی الخصوص در پروازهای طولانی نیاز به آسایش و تفریح داریم و همه ایرلاین های دنیا سعی می کنند تا در حد توانشان این امکان را برایمان فراهم بیاورند تا اوقات خوبی را در طول مسیر در هواپیما سپری کنیم. اما جالب است که بدانید یک سری از ایرلاین ها پاسخ عجیب تری به نیازهای مسافرانشان داده اند و با قرار دادن یک سری امکانات رفاهی خنده دار در خبرهای جهانی جنجال به پا کرده اند!

  ایرلاین های جهان

  برگزاری کنسرت در آسمان!
  ساوت وست ایرلاینز یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی جهان است که با برگزاری کنسرت در هواپیما همه را غافل گیر کرده است. این کنسرت ها با نام "لایو ات 35" شناخته می شوند و نامگذاری آن به خاطر برگزاری کنسرت زنده در ارتفاع 35،000 فوتی زمین انجام شده است! جالب است که بدانید نام این ایرلاین به خاطر ارائه دادن بهترین خدمات تفریحی در طول پرواز بر سر زبان ها افتاده است.

  ایرلاین های جهان

  سوئیت های حمام در هواپیما!
  ایرلاین امارات با تعبیه سوئیت های به خصوصی برای حمام کردن مسافران در طول پرواز به یکی از عجیب ترین ایرلاین های دنیا تبدیل شده است. هر کدام از مسافران حق دارند که در مدت 5 دقیقه در این سوئیت بزرگ حمام کنند! شاید زمان آن به نظرتان کم باشد، اما در همین زمان هم مسافران می توانند یک دوش سریع بگیرند و قبل از رسیدن به مقصد خستگی را از تنشان بیرون کنند و اصلا یادشان برود که درست وسط آسمان هستند!

  ایرلاین های جهان

  پرواز با تم هلو کیتی!
  ایرلاین EVA با کمپانی های متعددی قرار دارد که یکی از آن ها کمپانی هلوکیتی است! به همین خاطر است که تعدادی از هواپیماهای این ایرلاین به کل با تم هلو کیتی تزئین شده اند و همه چیز از بالش گرفته تا حتی غذاهای سرو شده در هواپیما با این تم دخترانه تزئین شده اند. مطمئنا مسافران و مخصوصا کودکانشان از حضور در این هواپیماهای کارتونی شگفت زده می شوند!

  ایرلاین های جهان

  اتاق تعویض لباس
  هواپیمایی ایر فرانس یکی از خاص ترین امکانات رفاهی را برای مسافرانش در نظر گرفته است و آن هم اتاق تعویض لباس است! شاید این امکانات نقش بسیار حیاتی برای مسافران علی الخصوص در سفرهای کاریشان داشته باشد. چراکه می توانند بعد از یک پرواز طولانی، به راحتی لباسشان را تعویض کنند و به محض رسیدن به مقصد با یک لباس رسمی و تر و تمیز به جلسات کاریشان برسند. به هر حال ایر فرانس فکر جالبی برای مسافران کرده است و مسافران زیادی از تعبیه این اتاق در هواپیما اظهار رضایت کرده اند.

  ایرلاین های جهان

  گوشی تلفن برای تماس با مسافران دیگر هواپیما
  هواپیمایی امارات با قرار دادن گوشی تلفن برای تماس های داخلی در هواپیما همه مسافران را حیرت زده کرده است! این موبایل های نوکیا کمی قدیمی هستند، اما در مدت پرواز کارتان را راه می اندازد و بیشتر به درد کسانی می خورد که کسی از اعضای خانواده شان در یک ردیف دیگر هواپیما نشسته است یا خیلی ساده می خواهند با دیگر مسافران هواپیما در طول پرواز آشنا شوند!

  ایرلاین های جهان

  دمپایی روفرشی!
  ژاپن همیشه به خاطر مهمان نوازی و استانداردهای بالای زندگی شهروندانش در جهان شهرت داشته است. یکی از جالب ترین خدمات هواپیمایی ژاپن ایرلاینز به مسافران قرار دادن دمپایی روفرشی است! مسافران می توانند در هواپیما برای راحتی بیشتر کفششان را از پا در آورند و دمپایی روفرشی پایشان کنند! جالب است که بدانید مسافران می توانند یک پکیج کامل امکانات رفاهی را از مهمانداران درخواست کنند که درون آن یک چشم بند و دیگر وسایل این چنینی برای خواب راحت در طول پرواز تعبیه شده است.

  ایرلاین های جهان

  پکیج کامل عطر و لوسیون
  شرکت سنگاپور ایرلاینز با ارائه دادن خدمات ویژه به مهمانانش به یکی از عجیب ترین ایرلاین های دنیا تبدیل شده است. مسافران این ایرلاین می توانند درخواست این پکیج کامل حاوی عطر، لوسیون و بالم لب را کنند تا با استفاده از آن ها در طول پرواز احساس آرامش کنند و ریلکس شوند! مشخص است که ایرلاین سنگاپور دقیقا می داند که باید چه خدماتی به مسافران ارائه کند تا این مسافران مشتری ثابت هواپیماهای این ایرلاین شود!

  ایرلاین های جهان

  لباس راحتی برای خواب
  ایرلاین کانتاس برای مسافران فرست کلاس هواپیماهایش خدمات ویژه ای در نظر گرفته است که بر طبق آن به مسافرانش یک پکیج کامل از لباس راحتی نخی برای خواب و انواع کرم های پوستی را ارائه می کند تا بتوانند خواب راحتی در طول پرواز داشته باشند. جالب است که بدانید صندلی های این مسافران نیز به شکل تخت در می آیند تا بتوانند با راحتی کامل به خواب ناز بروند!

  ایرلاین های جهان

  صندلی های تک نفره
  ایرلاین ANA با ایجاد تغییرات اساسی در چیدمان صندلی های هواپیماهایش نظر مسافران را جلب کرده است. این صندلی های تک نفره انواع امکانات رفاهی را در بر گرفته اند و از هر لحاظ مناسب هستند. علاوه بر این صندلی های بی نظیر و راحت، یک منوی غذایی بی نظیر نیز در طول پرواز به مسافران عرضه می شود که توسط سرآشپزان بنام تهیه شده است و این منو همان چیزی است که هر مسافری با دیدن آن شگفت زده می شود! البته این خدمات جذاب برای مسافران بیزینسی هواپیماهای این ایرلاین در نظر گرفته شده است. این ایرلاین تمام تلاشش را کرده است تا مسافرانش را لای پر قو به مقصد برساند و تجربه کاربری فوق العاده ویژه ای برایشان رقم بزند.برای خرید بلیط ارزان هواپیما و همچنین اطلاع از تورهای خارجی با آژانس مسافرتی مهرپرواز تماس بگیرید.

  ایرلاین های جهان

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW