021-88507190

بهترین اپلیکیشن های سفر بدون نیاز به اینترنت

گردشگری م.مقیمی 02 شهریور ، 1399 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
7 تا از بهترین اپلیکیشن های سفر که برای استفاده از آن ها نیاز به اینترنت ندارید را در این بخش بشناسید.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  جذاب ترین و کاربردی ترین اپلکیشن های آفلاین برای سفر

  سفر به یک شهر یا کشور جدید برای خیلی از ما یک تجربه هیجان انگیز است. اما گذشته از اینکه تجربه هیجان انگیزی است، می تواند چالش بر انگیز هم باشد. چراکه این یک واقعیت است که ما خیلی با محیط یک شهر یا کشور غریبه آشنایی نداریم و از آنجایی که خیلی وقت ها دسترسی به اینترنت نیز در طول سفر ممکن نیست، نمی توانیم از یک سری از اپلیکیشن ها برای مسیریابی استفاده کنیم. اما نکته اینجاست که یک سری اپلیکیشن های آفلاین برای سفر وجود دارد که برای استفاده از آن ها نیاز به دسترسی به اینترنت نیست و شما به راحتی می توانید به صورت آفلاین از آن ها بهره ببرید. با داشتن این اپلیکیشن ها از دغدغه داشتن اینترنت در طول سفر رها می شوید و می توانید به راحتی و در هر شرایطی از آن ها استفاده کنید.امروز در خصوص بهترین اپلیکیشن های سفر که برای استفاده از آن ها نیاز به اینترنت ندارید با شما صحبت خواهیم کرد.

  جذاب ترین و کاربردی ترین اپلکیشن های آفلاین برای سفر

  گوگل مپز

  شاید شما هم این را نمی دانستید که می توان از نرم افزار گوگل مپز به صورت آفلاین استفاده کرد. اما جالب است که بدانید این اپلیکیشن مسیریابی قابلیت کار به صورت آفلاین و بدون دسترسی به اینترنت را هم دارد. خوشبختانه پروسه دانلود کردن اطلاعات و جاده های مربوط به یک منطقه کار بسیار آسانی است و شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید تا بتوانید به صورت آفلاین از نقشه های گوگل مپز استفاده کنید. 

  تریپیت

  تریپیت یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن های آفلاین برای سفر است. داستان این اپلیکیشن از این قرار است که شما می توانید اطلاعات رزرو هتل، بلیط های هواپیما و هر آنچه که به برنامه ریزی سفرتان مربوط است را در آن وارد کنید تا این اپلیکیشن آلارم های مربوطه را به شما بدهد. نکته دیگر اینکه این اپلیکیشن می توند نقشه فرودگاه هایی که شما با آن ها در طول سفر سر و کار دارید را آماده کند تا بتوانید بعدا به صورت آفلاین از آن ها بهره ببرید تا یک وقت در فرودگاه گم نشوید!

  هیر وی گو

  هیر وی گو یک اپلیکیشن مسیریابی است که برای استفاده از آن نیاز به دسترسی به اینترنت وجود ندارد. خوب است این را بدانید که این اپلیکیشن در بعضی از لوکیشن ها بسیار قدرتمندتر از اپلیکیشن گوگل مپز کار می کند و استفاده از آن به صورت آفلاین بهتر است. البته مسلما شما باید قبل از اینکه بخواهید از این قابلیت استفاده کنید، باید نقشه های مربوطه را دانلود کنید.

   هیر وی گو

  سایجیک

  سایجیک یکی از بهترین اپلیکیشن های سفر است که هم می توانید به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین از آن استفاده کنید. شما با کمک سایجیک می توانید یک برنامه ریزی سفر روزانه انجام دهید. در واقع این اپلیکیشن یک اپلیکیشن برنامه ریزی سفر است که شما می توانید با کمک آن یک برنامه تعیین کنید و آن را با دوستان تان هم در اشتراک بگذارید تا آن ها نیز از برنامه سفر گروهی تان مطلع باشند. نکته مثبت درباره این اپلیکیشن آفلاین برای سفر این است که در آن نقشه های آفلاین متعددی از سراسر جهان وجود دارد و بیش از 50 میلیون جای دیدنی مثل پارک، موزه و رستوران بر روی نقشه های آن مشخص شده است. 

  اوسماند

  اوسماند یک اپلکیشن مسیریابی آفلاین است که نقشه های بسیار با کیفیتی از سراسر جهان دارد. نکته اینجاست که ساعات بازدید از خیلی از اماکن دیدنی دنیا و اطلاعات مربوط به آن ها در این اپلیکیشن موجود است. 

  ورلد تراول گاید

  این اپلیکیشن یکی از جالب ترین اپلیکیشن های سفر است و شما می توانید بدون داشتن دسترسی به اینترنت از آن استفاده کنید. این اپلیکیشن اطلاعات بسیار جالبی از جاذبه های گردشگری نقاط مختلف کره زمین دارد. در واقع این اپلیکیشن اطلاعاتش را از ویکی پدیا می گیرد و شما با داشتن آن می توانید به صورت آفلاین اطلاعات مربوط به اماکن دیدنی یک شهر را مطالعه کنید. 
  وقتی که شما فایل های ضروری یک شهر را در این اپلیکیشن دانلود می کنید، می توانید در آن شهر مسیریابی کنید و با کمک آن با اماکن دیدنی، رستوران ها، هتل ها و دیگر جاذبه های توریستی شهر بدون داشتن دسترسی به اینترنت آشنا شوید. 
  ضمنا این اپلیکیشن برای تبدیل ارز نیز به شما کمک می کند و گذشته از این، یک سری جملات و عبارات کاربردی به زبان مردم شهر و کشور مورد نظرتان در اختیار شما قرار می دهد که مطمئنا برای شما هم کاربردی خواهند بود. با این حساب باید گفت که شما حتما باید این اپلیکیشن آفلاین را قبل از سفر برای خود دانلود کنید.

  ورلد تراول گاید

  پاکت

  اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که قبل از اینکه موعد سفرتان فرا برسد، زیاد در گوگل جست و جو می کنید و مقالات مختلف درباره مقصد گردشگری مورد نظرتان پیدا می کنید، داشتن این اپلیکیشن برایتان بسیار مفید خواهد بود. چراکه با کمک این اپلکیشن می توانید بعد از اینکه مقالات مورد نظر برای سفر را در کامپیوترتان ذخیره کردید و به اصطلاح آن ها را بوک مارک کردید، یک کپی از آن بوک مارک ها در گوشی تلفن همراهتان داشته باشید تا بتوانید آن ها را به صورت آفلاین مطالعه کنید!
  برای رزرو تورهای ارزان و تورهای لحظه آخری می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز تماس بگیرید. 
  مقاله های مرتبط زیر هم برای شما کاربردی خواهند بود...

  اپلیکیشن های کاربردی و مفید برای سفرهای گروهی
  با مشکل زبان در سفر چه باید کرد؟
  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW