021-88507190

ملی پوشان فوتبال ایران در مسابقات جام ملت های 2019 آسیا

اخبار پ.هنرکار 03 آذر ، 1397 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ملتهای 2019 آسیا که در کشور امارات برگزار می شود به مصاف تیمهای گروه D که عبارتند از کشورهای عراق، ویتنام و یمن خواهد رفت. همراه با آژانس مسافرتی مهرپرواز ادامه خبر را دنبال کنید.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ملتهای 2019 آسیا که در کشور امارات برگزار می شود به مصاف تیمهای گروه D که عبارتند از کشورهای عراق، ویتنام و یمن خواهد رفت. همراه با آژانس مسافرتی مهرپرواز ادامه خبر را دنبال کنید.

   اطلاعاتی در مورد جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ 

  مرحله فرایند انتخابی فوتبال جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ در هفدهمین دوره خود که در دسامبر 2012 آغاز شده بود، در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۱۳ به اتمام رسید.در مرحله پایانی مسابقات، تعداد تیم‌های شرکت کننده در سال ۲۰۱۹ از ۱۶ تیم به ۲۴ تیم افزایش پیدا کرد و نکته مهم آنکه دوره مقدماتی این مرحله از مسابقات با دوره مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ادغام شده بود.مدافع عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها، تیم ملی استرالیا می باشد که برنده این دوره از رقابت‌ها به عنوان نماینده آسیا در جام کنفدراسیون‌های ۲۰۲۱ حضور خواهد داشت.

  امارات، میزبان جام ملت‌های آسیا 2019

  پس از بررسی‌‌های لازم برای شرایط برگزاری مسابقات، در تاریخ هجدهم اسفند ماه سال 1393، کشور امارات به عنوان میزبان هفدهمین جام ملت‌های آسیا 2019 از بین 11 کشور دیگر که برای میزبانی اعلام آمادگی کرده بودند، توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد.

  اما در مرحله بعدی انتخاب میزبان جام ملت‌های آسیا، از بین این 11 تیم، 9 تیم انصراف دادند و تنها امارات متحده و ایران برای میزبانی جام ملتهای آسیا باقی مانند و به دو دلیل ایران نتوانست میزبان این بازیهایی آسیایی شود ابتدا اینکه امکان حضور بانوان در ورزشگاه وجود نداشت و دوم نبود تجهیزات کافی و مدرن در ورزشگاه. ( همراه با آژانس مسافرتی مهرپرواز با خرید تور دبی، تماشاگر این مسابقات باشید.)

  گروه بندی جام ملت های آسیا

  در پی مراسم قرعه کشی مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2019 در 24 تیم در این مسابقات در 6 گروه 4 تیمی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

  شرح گروه بندی جام ملت های آسیا:

  گروه A: امارات، تایلند، هند و بحرین
  گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین و اردن
  گروه C: کره جنوبی، چین، قرقیزستان و فیلیپین
  گروه D: ایران، عراق، ویتنام و یمن
  گروه E: عربستان سعودی، قطر، لبنان و کره شمالی
  گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان و ترکمنستان

   دیدار افتتاحیه بین تیم های امارات و بحرین در تاریخ پنجم ژانویه در ورزشگاه بن زاید دیدار برگزار خواهد شد.

  تیم ملی فوتبال ایران-مهرپرواز

  زمان برگزاری جام ملت‌های آسیا 2019:

  بازی افتتاحیه جام ملت‌های آسیا، در پنجم ژانویه 2019 میلادی یا به عبارتی، 15 دی ماه سال 1397 شمسی بین دو تیم امارات و بحرین برگزار خواهد شد. تاریخ شروع بازی‌های آسیا در نیمه‌ی اول دی ماه است و هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2019 جام ملت‌ها در این تاریخ می‌باشد.

   زمان پایان و اختتامیه جام ملت‌های آسیا 1 فوریه 2019 یا 12 بهمن ماه 1397 می‌باشد. مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا در هفدهمین دوره‌ی خود تا تاریخ 27 دی ماه است و بعد از آن مرحله حذفی این بازی‌ها شروع خواهد شد.

   زمان برگزاری بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های 2019 امارات

  در پی مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا 2019 که در اردیبهشت ماه امسال برگزار شد گروه ها و برنامه دیدار تیم ها مشخص گردید. ایران در جام ملت‌های آسیا در گروه D با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن هم‌گروه است.
   برنامه‌های دیدارهای ایران در جام ملت‌های آسیا در مرحله گروهی به این گونه است: ( برای خرید بلیط هواپیما دبی از هم اکنون با کارشناسان ما در ارتباط باشید.)

  ایران – یمن، ۱۷ دی، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه محمد بن زاید، شهر ابوظبی

  ایران – ویتنام، ۲۲ دی، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه النهیان، شهر ابوظبی

  ایران – عراق، ۲۶ دی، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه المکتوم، شهر دوبی


  قرعه کشی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹-مهرپرواز

  نحوه انجام مسابقات جام ملت‌های آسیا :

  در این دوره از مسابقات آسیایی، 24 تیم در قالب 6 گروه 4 تیمی به رقابت می پردازند و هر تیم 3 بازی در مرحله گروهی بازی‌ها داشته و بعد از انجام شدن این مرحله‌ی گروهی، 2 تیم اول از هر گروه و بهترین تیم‌های سوم هر گروه که تشکیل دهند‌ه‌ی 16 تیم حضور یافته هستند در مرحله حذفی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا خواهند بود.

  ورزشگاه‌های میزبان جام ملت های آسیا امارات

   میزبانی این رقابتهای آسیایی بر عده هشت ورزشگاه از جمله: ابوظبی: ورزشگاه شهری زاید، ورزشگاه محمد بن زاید و ورزشگاه آل نهیان. العین: ورزشگاه هزاع بن زاید و ورزشگاه بین‌المللی شیخ خلیفه. دبی: ورزشگاه آل مکتوم و ورزشگاه مکتوم بن راشد آل مکتوم و ورزشگاه الشارجه در شارجه برعهده خواهند داشت.

  ورزشگاهای امارت-مهرپرواز

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW