021-88507190

همدان؛ یکی از برندهای گردشگری کشور

اخبار پ.هنرکار 21 آذر ، 1397 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
علی خاکسار اعلام کرد: شهر تاریخی و پر جاذبه همدان یکی از برندهای گردشگری و توریستی کشور به شمار می رود. در ادامه خبر آژانس گردشگری مهرپرواز را دنبال کنید.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  علی خاکسار اعلام کرد: شهر تاریخی و پر جاذبه همدان یکی از برندهای گردشگری و توریستی کشور به شمار می رود. در ادامه خبر آژانس گردشگری مهرپرواز را دنبال کنید.

  همدان میزبان پایتخت گردشگری آسیا در سال گذشته

  معاون گردشگری اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان در گفت‌وگو با ایسنا گفت: برای رونق بازار گردشگری، یکی از راهبردهای خوب، کوتاه‌ مدت و مفید میزبانی برگزاری و اجلاس‌های بین‌المللی گردشگری است.
  وی افزود: حدود دو سال پیش که پیشنهاد انتخاب شهری در آسیا به عنوان پایتخت گردشگری از سوی سازمان جهانی گردشگری داده شد، همدان به عنوان میزبان این جلاس انتخاب شد.

  معاون گردشگری اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان ادامه داد: در طول یکسالی که مقدمات برگزاری این اجلاس فراهم شد، رویدادهای متعدد و گوناگونی را در حوزه‌‌های مختلف با رویکرد همدان 2018 انجام دادیم که انعکاس اخبار آن باعث شد شهر همدان به کل دنیا معرفی شود. ( مجله گردشگری آژانس گردشگری مهرپرواز را دنبال کنید.)

  وی با اشاره به اینکه اتفاقات و انعکاس اخبار پیرامون همدان 2018 موجر شد تا همدان به مقصد گردشگران و توریست های خارجی تبدیل شود گفت: کنفرانس 2018 در همدان به خوبی برگزار شد که در این برنامه، همدان میزبانی چندین میهمان خارجی را به عهده داشت که در حاشیه این اجلاس در زمینه مواردی با آنها به گفت‌وگو پرداختیم.

  خاکسار اضافه کرد: با کشورهای عراق و افغانستان نشست‌های دوجانبه‌ای برگزار کردیم که برای استان دستاوردهای فرهنگی و اجتماعی خوبی به همراه داشت.خاکسار با بیان اینکه در این رویداد جهانی میزبان بیش از 70 میهمان خارجی بودیم افزود: در این اجلاس، بخش خصوصی عملکرد مطلوبی داشت و انعکاس خوب و مورد قبولی از این برنامه نشان داد.

  معاون گردشگری استان همدان درمورد امکان برگزار شدن همدان 2019 تصریح کرد: امکان چنین اتفاقی صفر درصد است زیرا حدود به دوسال برای همدان 2018 رایزنی و گفت‌وگو صورت گرفت و این قضیه برای سال 2019 امکان پذیر نیست.

  خاکسار یادآور شد: برای ادامه‌ این روند برنامه‌ها و اقداماتی در استان در دست اجر است و آمادگی برای برگزاری اجلاس‌ها و برنامه‌هایی مشابه در حوزه گردشگری وجود دارد. ( برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما آژانس مسافرتی مهرپرواز را دنبال کنید)

  برج قربان همدان-مهرپرواز

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW