021-88507190

هزینه سفر به اندونزی چقدر است؟

راهنمای سفر م.مقیمی 11 خرداد ، 1399 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
اندونزی کشور بسیار زیبایی است که مقاصد گردشگری جالبی را در خود جای داده است که به مکانی پرطرفدار تبدیل شده است. ما در ادامه می خواهیم هزینه های سفر به اندونزی را بررسی کنیم تا شما راحت تر بتوانید برای سفر به اندونزی برنامه ریزی کنید.

هزینه های سفر به اندونزی

اندونزی کشور بسیار زیبایی است که مقاصد گردشگری جالبی مثل بالی و جاکارتا را در خود جای داده است. اصولا کسانی به سفر به اندونزی علاقه نشان می دهند که به دنبال کسب آرامش هستند و دلشان می خواهد که چند روزی را در طبیعت بکر و زیبا و در کنار سواحل بسیار جذاب سپری کنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، مطمئنا می توانید سفر دلنشینی را به مقصد اندونزی تجربه کنید. ما در ادامه می خواهیم هزینه مسافرت به اندونزی را بررسی کنیم تا شما راحت تر بتوانید برای مسافرت برنامه ریزی کنید. پس ماشین حساب را دستتان بگیرید و با ما همراه باشید تا در ادامه یک به یک هزینه های سفر به اندونزی را بررسی کنیم.

هزینه سفر به اندونزی

قیمت تور اندونزی

اول از همه شما باید قیمت رزرو تور اندونزی را بدانید. برای اطلاع از قیمت ارزان ترین تورهای اندونزی می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز تماس بگیرید. اما واقعیت این است که هزینه های سفر به اندونزی فقط محدود به قیمت تور  نمی شود و شما ناچار می شوید که برای خورد و خوراک خودتان و همین طور برای تفریح و گشت و گذارتان هم هزینه کنید. در ادامه به طور دقیق تری درباره هزینه سفر به اندونزی صحبت می کنیم.

قبل از سفر به اندونزی مطالب زیرا را بخوانید 

بهترین پارک های ملی اندونزی

سنت های عجیب مردم اندونزی در بالی

جذاب ترین پارک های آبی در بالی اندونزی

قیمت تور اندونزی

دیگر هزینه های سفر به اندونزی

برای اینکه بتوانید روزهای خوب و خوشی را در اندونزی سپری کنید، باید یک بودجه مشخصی را به تفریح و رستوران گردی و گشت و گذار در اندونزی اختصاص دهید. اما سوال اینجاست که ما باید چقدر پول با خودمان به اندونزی ببریم. 
این را خوب است بدانید که شما می توانید هر وعده غذایی در اندونزی را با صرف حدود 2 تا 11 دلار تهیه کنید. همان طور که می بینید این رنج خیلی گسترده است و این شما هستید که با انتخاب یک رستوران محلی یا رستوران لوکس در اندونزی می توانید این هزینه را برای خودتان کم یا زیاد کنید. این را هم خوب است بدانید که قیمت یک بطری آب معدنی در اندونزی، چیزی حدود 0.5 تا 1 دلار است. به صورت میانگین می توانیم بگوییم که اگر شما به ازای هر نفرتان 7 تا 10 دلار را برای خورد و خوراک یک روزتان در تور اندونزی در نظر بگیرید، برایتان کافی خواهد بود.
در مورد تردد در اندونزی هم باید این را به شما بگوییم که می توانید با پرداخت 7 دلار یک موتورسیکلت را برای یک روزتان اجاره کنید و خودتان در اندونزی تردد کنید. یا اینکه می توانید با پرداخت 0.5 تا 1.5 دلار برای هر مسیری که مد نظرتان است، تاکسی یا تاکسی موتوری بگیرید. این را هم خوب است بدانید که هزینه اجاره ماشین در اندونزی حدود 22 دلار به ازای هر روز است. با همه این اوصاف توصیه ما به شما این است که حدود 4 تا 7 دلار را برای تردد و گشت و گذار هر روزتان در تور اندونزی در نظر داشته باشید.

دیگر هزینه های سفر به اندونزی

برای گشت و گذار در اندونزی هم این را به یاد داشته باشید که قیمت بلیط جاهای دیدنی اندونزی مثل معابد و موزه های اندونزی حدود 0.5 تا 3 دلار است و شما باید بین 2 تا 10 دلار را برای تفریح در اندونزی به ازای هر نفرتان و هر روز اقامتتان در تور اندونزی در نظر بگیرید.
لازم به ذکر است که شما ممکن است که در تور اندونزی با هزینه های دیگری هم رو به رو باشید که از جمله آن ها می توان به هزینه خرید سیم کارت در اندونزی، هزینه خدمات خشکشویی در اندونزی و .... اشاره کرد. ما به شما توصیه می کنیم که روزانه 3 تا 5 دلار را کنار بگذارید تا آن را خرج هزینه های پیشبینی نشده در تور اندونزی کنید.

مطالب بیشتر را در ادامه بخوانید

فاصله ایران تا آمریکا و برخی از کشورهای مهم جهان

فاصله هوایی ایران تا برخی از کشورها

مقالات پربازدید
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW