آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

بلیط هواپیما ارزان قیمت ایروان ارمنستان با سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما مهر پرواز به راحتی می توانید با تمامی ایرلاین ها در زمستان 96 و نوروز 97 به ایروان سفر کنید.

ارمنستان کشوری واقع  در قفقاز جنوبی است و پایتخت این کشور شهر ایروان می باشد. مردم مقیم ارمنستان به زبان ارمنی صحبت می کنند و دین رایج این کشور مسیحیت است.واحد پول این کشور درام است که تقریبا هر پانصد درام برابر با یک دلار است.  در گذشته کشور ارمنستان جزء هفده شهر قفقاز بوده است که همگی بخشی از خاک ایران بوده اند.در سال های اخیر به دلیل ناآرامی های به وجود آمده در شهر استانبول ترکیه شهر ایروان ارمنستان به یک مقصد گردشگری برای ایرانیان تبدیل شده است.به همین خاطر تقاضا برای بلیط هواپیما ایروان ارمنستان افزایش پیدا کرده است.آژانس هواپیمایی مهرپرواز برای برآورده کردن نیاز هموطنان به تهیه بلیط هواپیما چارتری و سیستمی ایروان ارمنستان نوروز 97، سیستم خرید و رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما ارمنستان را در وب سایت خود قرار داده است. 

پروازهای ارزان قیمت ایروان ارمنستان با سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما مهر پرواز به راحتی می توانید با تمامی ایرلاین ها در زمستان 96 و نوروز 97 به ایروان سفر کنید.
IKA
EVN
تاریخ رفت : 1398/03/07
تاریخ برگشت : 1398/03/10
IKA
EVN
تاریخ رفت : 1398/03/10
تاریخ برگشت : 1398/03/13
IKA
EVN
تاریخ رفت : 1398/03/13
تاریخ برگشت : 1398/03/16
IKA
EVN
تاریخ رفت : 1398/03/16
تاریخ برگشت : 1398/03/19
IKA
EVN
تاریخ رفت : 1398/03/19
تاریخ برگشت : 1398/03/22
IKA
EVN
تاریخ رفت : 1398/03/22
تاریخ برگشت : 1398/03/25
فرودگاه های ارزان قیمت ایروان ارمنستان با سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما مهر پرواز به راحتی می توانید با تمامی ایرلاین ها در زمستان 96 و نوروز 97 به ایروان سفر کنید.
Zvartnots Intl APT
بهترین زمان سفر به ارمنستان

ایروان ارمنستان در فصول بهار و تابستان عموما دارای آب و هوای گرمی می باشد و گرما در ماه های August, September (مرداد و شهریور ماه) گرما به اوج خود در ارمنستان می رسد اما در فصل های پاییز و زمستان  آب و هوای ایروان ارمنستان به کمترین مقدار خود می رسند و معمولا ارمنستان زمستان های بسیار سردی دارد.بهترین زمان برای تهیه بلیط هواپیما ارمنستان و آغاز سفر فصل در بین ماه های March و May  (فروردین ماه – خرداد ماه) می باشد.

آب و هوای ارمنستان

کشور ارمنستان دارای آب و هوا قاره ای است این بدان معنا است که در فصل تابستان ارمنستان دارای آب و هوای گرم با میانگین دمای 25 -42 درجه سانتی گراد و زمستان های شدیدا سردی با میانگین دما -5 درجه سانتی گراد است که ارمنستان در ارتفاعات خود دمایی برابر با -12 درجه سانتیگراد را نیز تجربه می کند پس بهتر است قبل از تهیه بلیط هواپیما ارمنستان و آغاز سفر خود به کشور ارمنستان شرایط آب و هوایی را کنترل کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

مسافران عزیز اولین گام برای خرید بلیط سیستمی و چارتری باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید یا اینکه می توانید محل فرودگاه را بر روی نقشه پیدا کنید.بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنینی شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.

مزایای خرید آنلاین بلیط ارمنستان آژانس مسافرتی مهرپرواز

هنگام خرید بلیط هواپیما (چارتری،بیزینس، سیستمی) ایروان ارمنستان می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید. با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط ایروان ارمنستان  وب سایت  مهرپرواز لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش میدهد. آژانس مسافرتی مهرپرواز به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است.