021-88507190

بلیط هواپیما ازمیر

پروازهای ازمیر

پروازهای ازمیر
تاریخ رفت : 1401/03/08
تاریخ برگشت : 1401/03/11
تاریخ رفت : 1401/03/11
تاریخ برگشت : 1401/03/14
تاریخ رفت : 1401/03/14
تاریخ برگشت : 1401/03/17
تاریخ رفت : 1401/03/17
تاریخ برگشت : 1401/03/20
تاریخ رفت : 1401/03/20
تاریخ برگشت : 1401/03/23
تاریخ رفت : 1401/03/23
تاریخ برگشت : 1401/03/26
سفر به ازمیر
ازمیر با تمام زیبایی هایی که دارد به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه شناخته می شود که دارای موقعیت بسیار عالی از نظر تجاری، صنعتی و بندری می باشد و در چند دهه اخیر مورد استقبال بسیاری از تجار و افراد دارای کسب و کار قرار گرفته است. یکی از مشکلات سفر به ازمیر خرید بلیط هواپیما در سریع ترین و کمترین زمان ممکن است. خوشبختانه آژانس مسافرتی مهرپرواز این مشکل را برای شما حل کرده استو با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما مهرپرواز می توانید انواع بلیط هواپیما سیستمی و چارتری با ارزان ترین قیمت در تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی نظیر ماهان، زاگرس، قشم ایر، تابان و ... به صورت یک طرفه و یا رفت و برگشت از تمامی شهرهای کشور عزیزمان از جمله تهران، تبریز، اصفهان، شیراز و ... خریداری و سفر کنید. 
بهترین زمان سفر به استانبول
سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول و آنکارا، ازمیر همواره به آزادی و فرهنگ غنی خود افتخار می کند. این شهر که در اطراف آب های لاجوردی خلیج ازمیر قرار گرفته است، یکی از بندرگاه های بسیار مهم دریای اژه محسوب می شود. بهترین زمان سفر به به ازمیر بر اساس آب و هوا 28 اسفند الی 20 خرداد (19 مارس الی 10 ژوئن) و همچنین 26 شهریور الی 11 آذر (17 سپتامبر الی 2 دسامبر) می باشد. میزان میانگین دمای هوای ازمیر، در زمان های مختلف سال، متفاوت است. با توجه به رطوبت هوا، در اکثر مواقع سال شاهد آب و هوای مطلوب و دلپذیر، در تابستان گرم و در زمستان سرد هستیم. 
آب و هوای ازمیر
به صورت کلی آب و هوای ازمیر، مدیترانه ای می باشد. در بهار آب و هوایی بسیار مطبوع و بسیار عالی همراه با باران های زیاد در ازمیر خواهیم دید. جغرافیا و آب و هوای ازمیر به علت متنوع بودن، باعث پدید آمدن زیستگاه های بسیار مختلف و در نتیجه پوشش گیاهی متنوع شده است. تنوع در جانوران بیشتر از گیاهان دیده می شود. آب و هوای ازمیر در بهار، از اواسط ماه مارس تا ماه می، معتدل است. 
آب و هوای ازمیر در تابستان از ماه ژوئن تا اواسط ماه سپتامبر گرم و خشک با آسمان همواره آفتابی دارد. این شهر زیبا حتی در تابستان ها هم شاهد بارش های کمی است. به صورت معمول رطوبت خیلی بالا نیست و حتی شاید نسیمی که از دریا برمی خیزد باعث شود مقداری هوا خنک تر شود. اما گاهی پیش می آید که هوا بسیار گرم و دما روی 35 الی 38 ثابت بماند و یا ممکن است به ندرت به 40 درجه نیز برسد.
فصل پاییز یکی از بهترین فصل ها در ازمیر است. پاییز در ازمیر از اواسط سپتامبر الی نوامبر می باشد که دمای هوا به صورت مطلوب و جذابی گرم و آفتابی است و گاهاً باران هایی زیبا و جذاب را در شهر می بینیم. طبیعت زیبا و چند رنگ پاییز چشم هر گردشگری را به خود خیره می کند.
زمستان در ازمیر از ماه دسامبر شروع می شود و تا ماه مارس ادامه می یابد. زمستان در ازمیر نسبتاً معتدل و بارانی است و بیشترین مقدار بارش باران را در این فصل خواهیم داشت. متوسط دمای هوا در ماه ژانویه 7 درجه می باشد و میانگین مقدار بارش حدوداً 10 روز در ماه است. ازمیر به نسبت شهرهایی همانند استانبول کمتر در معرض هوای سرد می باشد. بارش برف در ازمیر به ندرت اتفاق می افتد، ولیکن غیرممکن هم نیست.
راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما
مسافران گرامی اولین گام برای خرید بلیط سیستمی و چارتری این است که باید یکطرفه یا دوطرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید. نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد نمایید و یا اگر نام آنها را نمی دانید محل فرودگاه را بر روی نقشه درج نمایید و یا حتی می توانید نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا سیستم تمام فرودگاه های آن شهر را به شما نشان دهد تا مورد مد نظرتان را انخاب کنید. بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت به تعیین نمودن تاریخ رفت و برگشت می باشد. همچنین شما می توانید کلاس پرواز خود را نیز مشخص نمایید و در نهایت تعداد مسافران را انتخاب نمایید. 
مزایای خرید آنلاین بلیط ازمیر آژانس مسافرتی مهرپرواز
هنگام خرید بلیط هواپیما (چارتری، بیزینس، سیستمی) ازمیر می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید. با توجه به متغیر بودن قیمت بلیط ازمیر، وبسایت مهرپرواز لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش می دهد. آژانس مسافرتی مهرپرواز به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است. 
مطالب مرتبط با ازمیر