021-88507190

بلیط هواپیما بانکوک

پروازهای بانکوک

پروازهای بانکوک
تاریخ رفت : 1400/08/01
تاریخ برگشت : 1400/08/04
تاریخ رفت : 1400/08/04
تاریخ برگشت : 1400/08/07
تاریخ رفت : 1400/08/07
تاریخ برگشت : 1400/08/10
تاریخ رفت : 1400/08/10
تاریخ برگشت : 1400/08/13
تاریخ رفت : 1400/08/13
تاریخ برگشت : 1400/08/16
تاریخ رفت : 1400/08/16
تاریخ برگشت : 1400/08/19
سفر به بانکوک
بانکوک به عنوان پایتخت اقتصادی و بزرگترین شهر بانکوک همواره مورد توجه بازرگنان و تجار کشور های دیگر قرار گرفته است. یکی از مشکلات سفر به بانکوک خرید بلیط هواپیما در سریع ترین و کمترین زمان ممکن است . خوشبختانه آژانس مسافرتی مهرپرواز این مشکل را برای شما حل کرده است با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما مهرپرواز می توانید انواع بلیط هواپیما سیستمی و چارتری با ازان ترین قیمت در تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی نظیر ماهان، زاگرس ، قشم ایر ، تابان و ... به صورت یک طرفه و یا رفت و برگشت از تمامی شهرهای میهن عزیزمان از جمله تهران ، تبریز ، اصفهان و ... خریداری و سفر کنید.
بهترین زمان سفر به بانکوک
بانکوک به دلیل داشتن آب و هوای موسمی در طول سال گرم و مرطوب است . در این شهر هر فصل دارای جذابیتی خود همان فصل را دارد و در تمامی ماه های سال می توان از جاذبه های گردشگری بانکوک لذت برد از جاذبه های گردشگری بانکوک می توان به وات آرون ( Wat Arun )، گراند پالاس و وات پراکائو ، بازار چاتوچاک ، وات فو ( Wat Pho )، رود چائو فرایا ( Chao Phraya River ) و بازار شناور اشاره کرد. اوج فصل گردشگری در آبان ( November ) و فروردین (March) است که نرخ توریست در بانکوک بالا است.
آب و هوای بانکوک
دمای آب و هوای بانکوک در بهار :
گرم ترین زمان آب و هوای بانکوک از ماه فروردین ( March ) تا خرداد (May) می باشد میزان دمای بانکوک فصل بهار به ۳۴ درجه و  رطوبت ۷۵ درصد می رسد. ولی با این حال به دلیل آغاز سال نوی تایلندی بانکوک در جشن است و مراسم های زیادی برگزار می شود.
دمای آب و هوای بانکوک در تابستان و پاییز :
کمترین زمان گردشگر در بانکوک این فصل  تابستان و پاییز است دمای هوا در ایت فصل به  ۲۹ درجه و رطوبت ۸۷ می رسد . اگر می خواهید شهر بانکوک را در آرامش و بدور از شلوغی دیدن کنید این دو فصل زمان مناسبی است. می توانید زمان بیشتری را در مراکز خرید ، آکواریوم ، معابد و مجتمع های تفریحی بگذرانید .
دمای آب و هوای بانکوک در زمستان :
سرد ترین زمان آب و هوای بانکوک در از ماه دی ( December ) تا اوایل اسفند ( February) می باشد. می یانگین دمای آب و هوا در این فصل به 20 درجه سانتیگراد می رسد.
راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما
مسافران گرامی اولین گام برای خرید بلیط سیستمی و چارتری باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید یا اینکه می توانید محل فرودگاه را بر روی نقشه پیدا کنید.بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنینی شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.
مزایای خرید آنلاین بلیط بانکوک آژانس مسافرتی مهرپرواز
هنگام خرید بلیط هواپیما (چارتری،بیزینس، سیستمی) بانکوک می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید. با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط بانکوک وب سایت  مهرپرواز لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش می دهد. آژانس مسافرتی مهرپرواز به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است.
مطالب مرتبط با بانکوک