021-88507190

بی ادب ترین کشورهای جهان کدام ها هستند؟

اخبار م.مقیمی 25 مهر ، 1398 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
تا به حال شده که به کشوری سفر کنید و احساس کنید که مردمان آن کشور با شما چندان مهربان نیستند؟ یا اینکه تصور کنید که آن ها غیر متمدن یا حتی پر افاده هستند و به نظرتان خیلی خونگرم نباشند؟ اگر این احساس را در زمان سفر داشته اید، شما تنها نیستید!

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  بی حیاترین کشور جهان کدام است؟

  تا به حال شده که به کشوری سفر کنید و احساس کنید که مردمان آن کشور با شما چندان مهربان نیستند؟ یا اینکه تصور کنید که آن ها غیر متمدن یا حتی پر افاده هستند و به نظرتان خیلی خونگرم نباشند؟ اگر این احساس را در زمان سفر داشته اید، شما تنها نیستید! چراکه این احساسات را توریستان زیادی با سفر به بعضی از کشورهای خارجی تجربه می کنند و این به خاطر تفاوت فرهنگی است. به همین خاطر است که می گویند ادب هم مثل زیبایی تعاریف مختلفی دارد و ممکن است که آنچه ما در مورد ادب و احترام می شناسیم، به نظر مردم کشورهای دیگر نشانه ادب نباشد. با این حال جالب است که بدانید یک تحقیق جهانی جالب توسط وب سایت گردشگری اسکای اسکنر انجام شد تا بر اساس آن بی ادب ترین کشورهای جهان یا به عبارتی بی ادب ترین میزبان های جهان مشخص شوند. در این تحقیق توریستان از کشورهای مختلف رای دادند و در نتیجه اش لیستی از بی ادب ترین کشورهای جهان تهیه شد. اگر برایتان جالب شده که بی فرهنگ ترین کشور جهان کدام است و مردم کدام کشورها به عنوان بداخلاق ترین مردم دنیا شناخته می شوند و میزبان های خوبی برای توریستان نیستند، با ما همراه باشید تا یک به یک بی ادب ترین کشورهای جهان را به شما معرفی کنیم!

  مردم کدام کشورهای جهان بی ادب ترین میزبان های جهان هستند

  چهار رتبه برتر لیست بی ادب ترین کشورهای جهان

  چهار رتبه برتر لیست بی ادب ترین کشورهای جهان به مردم کشورهای فرانسه، روسیه، انگلستان و آلمان تعلق پیدا کرده است. این بدین معنی است که فرانسه رتبه اول بی ادب ترین کشورهای جهان را از آن خود کرده است و سپس روسیه رتبه دوم، انگلستان رتبه سوم و آلمان هم رتبه چهارم را در این زمینه کسب کرده است.
  خیلی از توریستان معتقدند که فرانسه مردمان پرافاده ای دارد و به همین خاطر جای تعجبی ندارد که نام فرانسه را به عنوان بی حیا ترین کشور جهان در صدر این رقابت ببینیم! جالب است که بدانید یک پنجم شرکت کنندگان این رای گیری، فرانسه را به عنوان بی ادب ترین کشور جهان انتخاب کرده اند. این درحالیست که برخلاف فرانسه مردم کشورها بر روی نام برزیل به عنوان با فرهنگ ترین کشور جهان اتفاق نظر داشته اند.

  چهار رتبه برتر لیست بی ادب ترین کشورهای جهان

  احتمالا مردم روسیه هم به خاطر اینکه عموما لبخند نمی زنند و در ظاهر مردمان خشکی هستند، رتبه دوم بی ادب ترین میزبان های جهان را از آن خود کرده اند. البته همان طور که گفته شد باید در این زمینه به تفاوت های فرهنگی نیز نیم نگاهی داشته باشیم و این را بدانیم که ممکن است لبخند نزدن مردم روسیه دلیلی بر تکبر آن ها نباشد. چراکه فرهنگ روسیه ایجاب می کند که مردمانش به غریبه ها لبخند نزنند. اما به هر حال این را هم نمی توانیم انکار کنیم که توریستان تریجیح می دهند مردمان کشوری که از آن بازدید می کنند، کمی خنده روتر از مردم روسیه باشند! یک نکته دیگر اینکه می گویند زبان روسی به اندازه زبان انگلیسی و یا فارسی مودبانه نیست! به همین خاطر اگر جملات مردم روسیه را به صورت تحت اللفظی به زبان انگلیسی یا فارسی ترجمه کنیم، چندان جملات مودبانه ای نمی شوند! در صورتی که ممکن است اصلا مردم روسیه منظور بدی در ادای آن کلمات نداشته اند و این فقط به خاطر نوع زبانشان است! به هر حال همین مسئله هم می تواند در انتخاب روسیه به عنوان دومین کشور بی ادب جهان دخیل باشد.

  بی ادب ترین میزبان های جهان

  از همه جالب تر این است که انگلستان رتبه سوم بی ادب ترین و یا بی حیاترین کشور جهان را کسب کرده است. جالبیش به این خاطر است که 60 درصد کسانی که در رای گیری بی ادب ترین کشورهای جهان شرکت کرده بوند، خودشان انگلیسی بوده اند! جالب تر از آن هم اینکه در تحقیق قدیمی تری خودشان را به عنوان بدترین توریستان جهان هم انتخاب کرده بودند و این نشان می دهد که مردم انگلستان انسان های متواضعی هستند!
  در پایان جالب است که بدانید در این تحقیقاتی که انجام گرفت و در بین لیست کشورهای حاضر در این تحقیق، مردم جزایر کارائیب، فیلیپین و برزیل به عنوان با ادب ترین مردم دنیا در قبال توریستان انتخاب شدند. به هر حال اگر شما هم به هر کشور دیگری در جهان سفر کردید، بهتر است که تفاوت های فرهنگی را در نظر بگیرید و بعد با چنین نگاهی رفتار مردمان آن کشور را زیر نظر بگیرید تا برداشت اشتباهی از رفتارهایشان نداشته باشید.
   برای رزرو تورهای ارزان و تورهای لحظه آخری می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز تماس بگیرید.

  میزبان های بی ادب

  با "ترین های دنیا" بیشتر آشنا شوید

  زیباترین و خوش منظره ترین دریاچه های اتریش

  ده تا از هیجان انگیز ترین و شگفت انگیز ترین تفریحات آبی آسیا

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW