021-88507190

بلیط هواپیما آنتالیا

پروازهای آنتالیا

پروازهای آنتالیا
تاریخ رفت : 1401/09/22
تاریخ برگشت : 1401/09/25
تاریخ رفت : 1401/09/25
تاریخ برگشت : 1401/09/28
تاریخ رفت : 1401/09/28
تاریخ برگشت : 1401/10/01
تاریخ رفت : 1401/10/01
تاریخ برگشت : 1401/10/04
تاریخ رفت : 1401/10/04
تاریخ برگشت : 1401/10/07
تاریخ رفت : 1401/10/07
تاریخ برگشت : 1401/10/10
سفر به آنتالیا
آنتالیا بندر گاه زیبا و آرام گرفته در کنار دریای مدیترانه با بلوارهای زیبا و درختان نخل و سواحل بی نظیر است. همه ساله گردشگران بسیاری برای بازدید از آنتالیا به ترکیه سفر می کنند. شهر آنتالیا به دو بخش قدیمی و مدرن تقسیم می شود. محله قدیمی کالایچی (Kaleiçi) بخش قدیمی آنتالیا است قدم زدم در محله کالایچی گردشگران را به دوران عثمانی ها می برد و می توان سبک زندگی مردم آن دوران را در عصر حاضر مشاهده کرد از دیگر مناطق قدیمی آنتالیا بندر قدیمی این شهر می باشد. این بندرگاه یک فرورفتگی در دل صخره ساخته شده است اکنون یکی از توریستی‌ترین و محبوب‌ترین مناطق آنتالیا به شمار می رود. آنتالیا دارای منطقه مدر هم می باشد که بیشتر هتل ها و مراکز خرید در بخش مدرن قرار گرفته است. از مراکز خرید مدرن آنتالیا می توان به مرکز خرید تراسیتی (Terra City) ، مرکز خرید مارک آنتالیا (MarkAntalya)، مرکز خرید اوت لت دیپو (Deepo Outlet Cente) و مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا (Ozdilek Shopping Center) می توان نام برد که مسافران آنتالیا در این مراکز خرید به گشت و خرید سوغات می پردازند.
هتل های آنتالیا
آنتالیا به عنوان قطب گردشگری ترکیه و چهارمین شهر توریستی اروپا دارای هتل های بسیاری است از جمله هتل آکرا باروت (Akra Barut Hotel) ،هتل آی سی (IC Hotels Residence) ،هتل رگنوم کاریا (Regnum Carya) و ... . هتل های آنتالیا مجهز به بهترین امکانات و با آخرین متود های روز جهان اداره می شوند بعضی از هتل های آنتالیا در کنار دریا قرار دارند و دارای ساحل اختصاصی هستند نظیر  لارا ، کمر ، بلک و سیده که همه ساله هزاران گردشگر در این هتل های لوکس اقامت می کنند.
آب و هوای آنتالیا
دما و آب و هوای آنتالیا در بهار و تابستان 
شهر آنتالیا در بهار و تابستان یعنی از فروردین ( اواسط مارس) تا شهریور ( اوایل سپتامبر ) آفتابی و مناسب شنا در مدیترانه است . میانگین دمای هوا در آنتالیا در فصل بهار و تابیستان بین 25 تا 28 درجه و میانگین دمای آب دریا بین 26 تا 27 درجه می باشد. در کل آب و هوای آتالیا در فروردین و اردیبهشت 97 مناسب برای شنا و ورزش های صاحلی می باشد. 
دما و آب و هوای آنتالیا در پاییز و زمستان
آنتالیا در پاییز یعنی از مهر ( آخر سپتامبر ) تا آبان ( اکتبر) همانند تابستان می باشد دمای هوای آنتالیا در زمستان یعنی اواسط آذر ( دسامبر ) تا اسفند (فوریه) افت کرده و پایین می آید دما در این ماه ها تا 5 درجه هم می رسد. باران های آنتالیا در این ماه ها اتفاق می افتد ولی به ندرت شاهد برف هستیم.
راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما
مسافران گرامی اولین گام برای خرید بلیط سیستمی و چارتری باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید یا اینکه می توانید محل فرودگاه را بر روی نقشه پیدا کنید.بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنینی شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنیدمزایای خرید آنلاین بلیط آنتالیا آژانس مسافرتی مهرپرواز
هنگام خرید بلیط هواپیما (چارتری،بیزینس، سیستمی) آنتالیا می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید. با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط آنتالیا وب سایت  مهرپرواز لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش میدهد. آژانس مسافرتی مهرپرواز به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است
مطالب مرتبط با آنتالیا