021-88507190

تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ

تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ

قیمت تور مسکو سن پترزبورگ

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، این است که فصلی که شما برای سفر به روسیه انتخاب می کنید، به شدت بر روی قیمت تور مسکو سنت پترزبورگ و هزینه ای که شما برای این سفر می کنید، تاثیر می گذارد. در واقع نکته اینجاست که در فصل زمستان که هوا سرد می شود، قیمت تور مسکو سن پترزبورگ پایین می آید و از آن طرف هرچه هوای این کشور در یک فصل ایده آل تر باشد، هزینه سفر به آن کمی بالاتر می رود. نکته دیگر اینکه نوع و ستاره هتل هایی که شما برای اقامت در هر کدام از این شهرها مد نظر دارید نیز تاثیر بسزایی بر روی هزینه سفر به مسکو سنت پترزبورگ برای شما می گذارد. اما نکته اینجاست که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز در همه فصل های سال و همین طور برای همه تورها با همه مدل هتلی، ارزانترین قیمت تور ترکیبی مسکو سنت پترزبورگ را در نظر می گیریم و شما می توانید تور ارزان روسیه را از ما رزرو کنید.

تور لحظه آخری مسکو سن پترزبورگ

اگر قیمت تور ترکیبی مسکو سنت پترزبورگ را استعلام گرفتید و احساس کردید که قیمت آن برایتان زیاد است، چاره کار برای شما این است که یک تور لحظه آخری مسکو سنت پترزبورگ برای خود رزرو کنید. این تورهایی که در مورد آن ها صحبت می کنیم، در واقع همان تورهای عادی هستند، اما به این دلیل که روزهای محدودی تا زمان برگزاری آن ها باقی مانده، تخفیف می خورند و با قیمت مناسب تری آفر داده می شوند. این یعنی امکان اینکه شما بتوانید از یک آفر تور لحظه آخری مسکو سن پترزبورگ با هتل 5 ستاره، 4 ستاره و 3 ستاره استفاده کنید، وجود دارد و تور لحظه آخری و ارزان قیمت مسکو سنت پترزبورگ به معنی بی کیفیت بودن آن تور نیست.

تور ارزان مسکو سنت پترزبورگ

خبر خوب اینکه ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز انواع تورهای ترکیبی مسکو سن پترزبورگ را با ارزانترین قیمت ممکن برای شما برگزار می کنیم تا بازدید از این دو شهر جذاب و دیدنی برایتان ساده تر و البته دلچسب تر شود.

آشنایی با شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ

روسیه که پهناورترین کشور دنیاست، شهرهای دیدنی متعددی دارد. اما گل سرسبد این شهرها، دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ هستند. شهر اولی به خاطر اینکه پایتخت این کشور است، معروف ترین جاهای دیدنی و اماکن تاریخی کشور را در خود جای داده است و البته بزرگترین شهر این کشور است. از آن طرف سنت پترزبورگ که دومین شهر بزرگ روسیه است و به خاطر شباهت های جالبی که به کشورهای اروپایی دارد، از آن به عنوان "پنجره ای رو به اروپا" یاد می شود؛ به شکل دیگری جذاب است و مسلما بازدید از آن که پر از مراکز فرهنگی، اماکن تفریحی و آسمان خراش های زیباست و رود نوا از آن عبور می کند، در نوع خودش تجربه جالبی است.  با این حساب حالا که شما می خواهید به روسیه سفر کنید، بهتر است که برنامه خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که از هر دو این شهرهای زیبا و دیدنی بازدید کنید.

مسکو سنت پترزبورگ چگونه آب و هوایی دارند؟

حتما شما هم این را می دانید که شهرهای مسکو سن پترزبورگ زمستان های بسیار سردی دارند. نکته ای که باید به شما بگوییم، این است که زمستان های سنت پترزبورگ سردتر و البته طولانی تر از مسکو هستند. نکته دیگر اینکه هرچه از زمستان فاصله بگیرید، هوای این دو شهر مطبوع تر می شود. لازم به ذکر است که اواسط اردیبهشت تا اواسط مهر که دمای میانگین روز در روسیه بین 23 تا 35 درجه سانتیگراد و دمای شب بین 10 تا 23 درجه سانتیگراد می شود، ایده آل ترین زمان برای سفر به مسکو سنت پترزبورگ به حساب می آید.

اماکن دیدنی مسکو سنت پترزبورگ

هم مسکو و هم سن پترزبورگ جاهای دیدنی متعددی دارند. در شهر مسکو که پایتخت روسیه است، خیلی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری روسیه که شما هم آن ها را می شناسید، مثل کرملین مسکو، میدان سرخ و کلیسای رنگارنگ و زیبای سنت باسیل قرار گرفته اند. از آن طرف در سنت پترزبورگ که دومین شهر بزرگ روسیه بعد از مسکو است، جاذبه های گردشگری معروف دیگری مثل موزه هرمیتاژ  که دومین موزه بزرگ جهان است، قرار گرفته است. در ضمن جاهای دیدنی دیگری هم در این شهر زیبای روسیه ای وجود دارد که شما می توانید در تور مسکو سن پترزبورگ ارزان قیمت از آن ها بازدید کنید. از جمله این جاذبه های توریستی می توان به میدان کاخ، پل کاخ، کلیسای ناجی در خون و تئاتر مارینسکی اشاره کرد.  گفتنی است که هر دو شهر مسکو سنت پترزبورگ خیابان ها و مناطق بسیار خوبی برای تفریح و گشت و گذار و خرید هم دارند که از جمله آن ها می توان به خیابان آربات در مسکو و خیابان نوسکی در سنت پترزبورگ اشاره کرد.   نکته دیگر اینکه در هر دو این شهرها فستیوال های مهیجی برگزار می شود که از همه آن ها جالب تر جشنواره شب های سفید سنت پترزبورگ است که از اواخر خرداد تا اواسط تیر برگزار می شود و در طول آن هوای سن پترزبورگ حتی در طول شب نیز خیلی تاریک نمی شود و به خاطر همین پدیده طبیعی و جالب، یک جشن بزرگ در این شهر به پا می شود.

اقامتی راحت در هتل های مسکو سنت پترزبورگ

هم در مسکو و هم در سنت پترزبورگ هتل های متنوع و متعددی دارند. از محبوب ترین هتل های مسکو سن پترزبورگ می توان به هتل هایی مثل هتل هیتلون مسکو لنینگرادسکایا (5 ستاره)، هتل نووتل مسکو سیتی (4 ستاره) و هتل اسپوتنیک (3 ستاره) در مسکو و هتل هایی مثل هتل بلموند گرند یوروپ (5 ستاره)، هتل نووتل سنت پترزبورگ (4 ستاره) و هتل فونتانکا (3 ستاره) در سنت پترزبورگ اشاره کرد.

در مسکو سنت پترزبورگ از کدام مراکز، خرید کنیم؟

نکته ای که باید درباره خرید در مسکو سنت پتزبورگ به شما بگوییم، این است که سوغاتی های فروشگاه هایی که در مرکز شهر آن ها قرار گرفته است، گران تر هستند. این یعنی هرچه شما به مرکز شهرهای مسکو و همین طور سن پترزبورگ نزدیک تر شوید، خرید برایتان گرانتر تمام می شود. نکته دیگر اینکه ارزانترین بازار روسیه برای خرید سوغاتی بازار ایزمایلوفسکی در نزدیکی ایستگاه مترو پارتیزانسکایا در مسکو است. البته این دو شهر مراکز خرید و بازارهای دیگری هم دارند. از جمله بهترین مراکز خرید مسکو سنت پترزبورگ می توان به بازارها و مراکز خریدی مثل مرکز خرید اوروپیسکی، مرکز خرید آویاپارک، مرکز خرید اوکانتی راید، مرکز خرید آفی مال و بازار دنیلوفسکی در مسکو و بازارها و مراکز خریدی مثل مرکز خرید گالریا، مرکز خرید نوسکی، مرکز خرید یوروپلیس و بازار ماتسفسکی اشاره کرد.

سوغات مسکو سن پترزبورگ

شما در زمان اقامت در مسکو می توانید سوغاتی هایی مثل سماورهای تزئینی و زیبا، عسل، عروسک ها یا در واقع مجسمه های روسیه ای و همین طور عطر کراسنایا موسکوا که قدمتش به دوران شوروی بر می گردد و یک عطر معروف است را تهیه کنید. ضمنا می توانید در سنت پترزبورگ نیز سوغاتی هایی مثل ظروف شکلات کروپسکایا و یا عروسک های بالرین را خریداری کنید.

فرودگاه های بین المللی مسکو سن پترزبورگ 

در مسکو سه فرودگاه بین المللی وجود دارد که معروف ترینشان فرودگاه بین المللی شرمتیوو است. از آن طرف در سنت پترزبورگ نیز دو فرودگاه بین المللی وجود دارد که در میان آن ها فرودگاه پالکوو اهمیت بیشتری دارد.

شماره تماس ضروری مسکو سنت پترزبورگ

آتش نشانی در روسیه : 101 •  اداره پلیس در روسیه : 102 •  اورژانس در روسیه : 103

بیشتر
سوالات متداول
بله شما برای سفر به مسکو سن پترزبورگ باید ویزای توریستی روسیه را تهیه کنید و پاسپورت شما نیز بایستی حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد.
هر دو این شهرها مراکز خرید و بازارهای متعددی دارند و هر دو برای خرید مناسب هستند. در ضمن قیمت لباس ها در هر دو این شهرها متنوع است و تنها نکته ای که وجود دارد، معمولا قیمت اجناس در مراکز خرید واقع شده در مرکز شهر مسکو و سنت پترزبورگ کمی گرانتر از حد معمول است.
شما می توانید در هر زمانی که کوچکترین سوالی درباره تور مسکو سن پترزبورگ داشتید و یا احیانا اگر با مشکلی در روند رزرو این تور مواجه شدی، با ما با شماره تلفن 02143638 تماس بگیرید.
هوای این دو شهر در فصل تابستان از همیشه بهتر است.
مسکو با سنت پترزبورگ 706 کیلومتر فاصله دارد.
هر کسی می تواند با داشتن اطلاعات شناسایی همسفرانش اقدام به رزرو تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ برای آن ها کند. 
از آنجایی که هوای مسکو سن پترزبورگ در ایام نوروز خنک است، بهتر است که شما لباس های پاییزی و چند دست لباس زمستانی خودتان را به این شهرها ببرید.
هتل هایی مثل هتل کاترینا سیتی، هتل میلان، هتل آرو استار و هتل گالری پارک در مسکو و هتل هایی مثل هتل بست وسترن پلاس سنتر، هتل ودنسکی، هتل پترو پالاس و هتل پارک این بای رادیسون نوسکی از بهترین هتل های 4 ستاره مسکو سن پترزبورگ محسوب می شوند.
مناطق کیتای گورود، تورسکوی و آربات از بهترین مناطق مسکو و مناطق تسنترانلی، آدمیرالتیسکی و پیرمورسکی از بهترین مناطق سنت پتزبورگ برای اقامت هستند.
مدت زمان پرواز بین تهران تا مسکو حدود 4 ساعت است.
به شما توصیه می کنیم که حداقل یک هفته را در مسکو سنت پترزبورگ اقامت کنید تا بتوانید از مهمترین جاهای دیدنی روسیه در این دو شهر بازدید کنید.
شما می توانید با هواپیما ظرف مدت یک ساعت فاصله این دو شهر را طی کنید و یا از راه زمینی این مسافت را طی کنید.
اگر شما پکیج مسکو سن پترزبورگ را رزرو کنید، علاوه بر خدمات رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت و همین طور رزرو هتل در هر دو شهر، از خدمات دیگری مثل اخذ ویزای توریستی روسیه، ترانسفر بین این دو شهر و البته خدمات گشت شهری، تور لیدر فارسی زبان و همین طور بیمه مسافرتی بهره مند می شود. اما اگر بخواهید هتل و هواپیما را به صورت جداگانه رزرو کنید، این خدمات شامل حالتان نمی شود و خودتان باید شخصا برنامه ریزی های لازم برای این سفر را انجام دهید.
نکته ای که باید به خاطر داشته باشید، این است که هوای مسکو سنت پترزبورگ در تابستان آنقدرها گرم نمی شود و اصولا شما باید همراه با لباس های خود، چند سوییشرت یا لباس گرم نیز همراهتان داشته باشید.
از آنجایی که سرمای هوای تا حدی در ایام نوروز کمتر از زمستان می شود و با توجه به اینکه این دو شهر در ایام نوروز خلوت تر از تابستان هستند، ایام نوروز زمان مناسبی برای سفر به مسکو سنت پترزبورگ است.
شما با سفر نوروزی به مسکو سن پترزبورگ می توانید از خدماتی مثل گشت شهری، تورلیدر فارسی زبان و بیمه مسافرتی بهره مند شوید.
برای سفر به مسکو سنت پترزبورگ بهتر است که دلار همراهتان داشته باشید و آنجا پول خود را به روبل تبدیل کنید.
هر ساله فستیوال شب های سفید سنت پرزبورگ از تاریخ 12 ژوئن تا 2 جولای (22 خرداد تا 11 تیر) برگزار می شود.
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW