021-88507190

تور ترکیبی استانبول دیدیم نوروز

تور ترکیبی استانبول دیدیم نوروز

سفر به استانبول و دیدیم نوروز


سفر با تورهای ترکیبی میتواند یک تیر و دو نشان باشد و شما می توانید یک سفر عالی را در این تور ها تجربه نمایید. اکثر این تور ها شیش و هفت روز می باشد که سه روز استانبول و چهار روز در دیدیم طی می کنید. خاطرات عالی می توانید برای خود در تورهای ترکیبی استانبول و دیدیم رقم بزنید.

سفر به استانبول در تور ترکیبی ترکیه نوروز


آماده سفر به استانبول هستید؟! برنامه ریزی برای سفر به این شهر باورنکردنی دارید؟! 
چیز های زیادی هست که باید در سفر به استانبول تجربه کنید. استانبول یکی از شهر هایی است که هربار به آن سفر کنید، باز هم وقت کم می آورید برای اینکه بتوانید از جاذبه های گوناگون آن دیدن نمایید باید وقت زیادی صرف کنید و با سه چهار روز یا حتی یک هفته هم نمی توانید همه ی جاذبه های و دیدنی های جذاب آن را ببینید. هربار که به این شهر سفر می کنید، دوست دارید این سفر را بارها تکرار نمایید. استانبول یک مقصد رویایی می باشد.
این شهر با اتصال به دو قاره، لایه هایی از تاریخ، فرهنگ، رنگ ها و رایحه ها را پنهان می کند. معماری، غذا، همه چیز در استانبول داستانی را روایت می کند. زیبایی های استانبول و مردم آن شما را مسحور خواهند کرد. هرچه شهر را بیشتر کشف کردید بیشتر عاشق این شهر خواهید شد. 
بهتر است گشت و گذار در استانبول را با بازدید از مسجد ها و نماد های معروف آن آغاز نمایید. مسجد ایا صوفیه و مسجد آبی از معروف ترین و زیباترین مساجد در ترکیه و جهان کی باشد. بازدید از خلیج شاخ طلایی را از دست ندهید. البته کاخ های بی نظیر که میزبان امپراتوری عثمانی از قدیم بوده اند را نیز نباید از دست بدهید. پیشنهاد ما بازدید از کاخ بیلربیی استانبول و کاخ ییلدیز استانبول می باشد. خرید که جز گزینه های مهم و فراموش نشدنی سفر می باشد و مگر می شود به استانبول سفر کنید و به مراکز و بازار های آن نروید. استانبول دارای بهترین مراکز خرید و بازارها می باشد که حتما باید از آن ها در تورهای استانبول دیدن نمایید. شما می توانید با یکی برنامه ریزی عالی سفر بی نظیری برای خود در تورهای استانبول رقم بزنید.

سفر به دیدیم در تور ترکیبی ترکیه نوروز


آماده یک سفر شگفت انگیز هستید؟! آماده اید سفر خود به یکی از زیباترین شهرهای ساحلی ترکیه را آغاز کنید ؟! 
شهر ساحلی کوچک دیدیم یک استراحتگاه کامل برای تعطیلات آرام  در ترکیه را فراهم می کند. در مقایسه با جو گردشگری حاک بر شهر های ترکیه، دیدیم  یکی از ساکت ترین و آرام ترین شهرهای ترکیه می باشد است. دیدیم دارای آب وهوای بی نظیری می باشد و در طول سال گرم می باشد. شما می توانید تفریحات آبی هیجان انگیزی را در سفر به دیدیم تجربه کنید. ساحل فیروزه ای آن یکی از زیباترین سواحل ترکیه می باشد. اگر حال و هوای ماجراجویی را دارید، می توانید یکی قایق اجاره کنید و به تفریح و گشت و گذار بپردازید. رستوران های دیدیم را فراموش نکنید، رستوران های دیدیم از کیفیت و تنوع بی نظیری برخوردار هستند و خدمات عالی به شما ارائه می دهند.
 غذاهای دریایی را در سفر به دیدیم حتما امتحان نمایید، هر چند نباید غذا های ترکی را از برنامه خود حذف کنید. جوری برنامه ریزی نمایید تا بتوانید تمام تفریحات جذاب دیدیم را تجربه کنید. همچنین یک روز را اختصاص دهید تا بتوانید از جاذبه های تاریخی آن نظیر معبد آپولو، شهر باستانی میلتوس و... دیدن نمایید. این شهر چیز های زیادی برای ارائه دارد که شما می توانید از در تورهای دیدیم وقت بیشتری صرف نمایید تا بتوانید نقطه به نقطه ی این شهر را رصد کنید.  

تورهای لحظه آخری ترکیبی استانبول دیدیدم نوروز


در سال های اخیر واژه تور لحظه آخری در بین مسافران و گردشگران بسیار رونق پیدا کرده است. دلیل این اتفاق این است که آژانس های مسافرتی و هواپیمایی که برگزار کننده تور هستند، به میزان معین و تعریف شده ای بلیط برای فروش دارند، اما به دلایلی تا زمان نزدیک به پرواز فروش نرفته است، بنابراین قیمت تور را تا حد بسیاری پایین می آورند تا مقدار باقی مانده نیز فروش برود. مسافران زیادی از این امر با خبر شده اند و ترجیح می دهند سفر خود را با تور لحظه آخری بروند تا هزینه کمتری را متقبل شوند. تور دقیقه 90 مستلزم این است که چمدان شما حاضر باشد تا با به محض مطلع شدن شما از آن، سریعاً بتوانید اقدام کنید، در غیر این صورت پول و پرواز خود را باهم از دست خواهید داد. تور ترکیه لحظه آخری نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه شما تور دقیقه آخری (Last Minute) ترکیبی استانبول دیدیم را انتخاب نمایید هزینه کمتری را برای سفرتان باید پرداخت نمایید. با تورهای لحظه آخری (LastSecond) فرصتی پیش آمده تا آژانس مسافرتی مهرپرواز آفرها و خدمات تخفیف خورده خود را پیش روی مسافران خود قرار دهد. 

بهترین قیمت تور ترکیبی نوروز استانبول دیدیم با مهرپرواز


ما در آژانس مسافرتی مهرپرواز تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور ترکیبی استانبول دیدیم، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا شما بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور ترکیبی استانبول  دیدیم را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به خواسته و نیاز و نیز بودجه خود، بهترین تور را انتخاب کنید. قیمت تور ترکیبی استانبول دیدیم با توجه به نوع ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده، در تورها متغیر می باشد. 

تورهای ترکیبی استانبول دیدیم نوروز 1400 مهرپرواز 


سال نو یکی از مهمترین و بزرگ ترین رویداد ایرانیان از زمان های قدیم تا امروز به شمار می رود، این میراث باستانی برای تمام ایرانیان با هر اعتقاد و عقیده و هر قومیتی یکی از زیباترین و خاص ترین رخدادها محسوب می شود. تعطیلات نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفرهای داخلی و خارجی می باشد. برخی مقاصد گردشگری دنیا برای تمام فصول مناسب هستند ولیکن برخی از مقاصد محبوب توریستی جهان در فصل هایی مناسب هستند. نوروز و شروع فصل بهار می تواند بهترین زمان سفر باشد، چرا که آب و هوای تمام دنیا بهاری و زیبا می شود و به همین دلیل مقاصد بسیاری را برای انتخاب خواهید داشت.
تعطیلات نوروز 1400 نزدیک است و بسیاری از افراد برای سفر های نوروزی برنامه ریزی می کنند تا یک تعطیلات عالی را در عید نوروز 1400 برای خود رقم بزنند.
در تعطیلات نوروز 1400 بازار سفرهای داخلی و خارجی بسیار داغ می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید تا بتوانید سال 1400 را با خاطره هایی خاص آغاز نمایید. یکی از مهم ترین نکاتی که باید به بدانید زمان خرید تورهای نوروز می باشد. این تور ها به سرعت تکمیل می شوند و بهتر است اگر قصد سفر در ایام نوروز را دارید برای سفر خود از چند ماه قبل برنامه ریزی نمایید. سفر خود را با تورهای ترکیبی استانبول دیدیم نوروز 1400 مهرپرواز تجربه نمایید تا خاطره ای بی نظیر و فوق العاده را برای خود و خانواده خود بر جای بگذارید.

تورهای ترکیبی استانبول دیدیم کریسمس و سال نو میلادی 2021


کریسمس جشنواره ای سالانه و یادبود تولد عیسی مسیح است و به عنوان یک جشن مذهبی و فرهنگی بین میلیاردها انسان در سراسر جهان و در تاریخ 25 دسامبر برگزار می شود. روز کریسمس یک تعطیلی عمومی در بسیاری از ملل جهان می باشد و توسط اکثریت مسیحیان از نظر مذهبی و همچنین از نظر فرهنگی توسط بسیاری از غیر مسیحیان جشن گرفته می شود و بخشی جدایی ناپذیر از فصل تعطیلات را با محوریت آن تشکیل می دهد.
بر اساس سنت باستانی، مسیحیان آغاز ماه ژانویه را ابتدای سال نو میلادی می دانند. جشن سال نو میلادی یکی از بزرگترین رویداد های جهانی می باشد و در این روز جشن های باشکوهی در سراسر جهان برگزار می شود. شب کریسمس و سال نو به آرامی در حال نزدیک شدن است. هر ساله با آغاز کریسمس و سال نو میلادی به خاطر تعطیلات جهانی تورهای مسافرتی و گردشگری زیادی به اقصا نقاط جهان برگزار می شود.
در تمام کشور ها مراسم ها و جشن ها زیادی برای سال نو میلادی در نظر گرفته می شود و مسافران و گردشگران زیادی سفر های خود را آغاز می کنند. مهرپرواز با ارائه بهترین تورهای ترکیبی استانبول دیدیم سال نو میلادی 2021 در خدمت شما همراهان گرامی می باشد.

6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW