تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور

تورهای خارجی و داخلی ✈️ تور لحظه آخری و ارزان | مهرپرواز


تور خارجی و داخلی 1401 را با بهترین هتل ها در آفر قیمت تور خارجی و داخلی ارزان و لحظه آخری آژانس مسافرتی مهرپرواز خرید و رزرو کنید.


پکیج تورهای خارجی و داخلی مهرپرواز

  • رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • ترانسفر فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان
  • بیمه مسافرتی با پوشش کرونا
  • تور گشت شهری
  • رزرو هتل

تورهای مسافرتی خارجی و داخلی

یکی از بهترین و هیجان انگیزترین لذت های زندگی سفر می باشد. سفر و خوش گذرانی یکی از بهترین دلایل فرار از خستگی کار و زندگی است. کم پیش می آید کسی سفر و مسافرت را دوست نداشته باشد و سفر به دور دنیا آرزوی بزرگ و دوست داشتنی برای هر کسی است و تجربه ای بی نظیر که کم کسی پیدا می شود که خواهان این لذت بی نظیر نباشد. سفر برایمان علاوه بر کلی لذت و خوش گذرانی کلی خاطرات و تجربه های بی نظیر رقم می زند تجربه هایی که برایمان ماندگار می شود و حتی در زندگی روزمره هم بدردمان می خورد.

سفر به هرجایی خوب است چه سفر داخلی که آشنایی هر چه بیشتر با شهر و اقوام مختلف وطن خود است چه سفر خارجی به کشورهای مختلف که بازهم آشنایی با فرهنگ و آداب رسوم مختلف آن کشور که با کسب تجربه و لذت بیشتر همراه است می باشد. سفر خارجی مخصوصا سفر خارجی که اولین بار تجربه می کنید پر از شگفتی و هیجان است اینکه وارد یک دنیای متفاوت با چیزی که تصور می کنید، می شوید برایتان جذاب و دیدنی است دیدن آدم ها با فرهنگ متفاوت یک کشور پر شگفتی های جدید همه و همه با هم یک چیز جذاب و هیجان انگیز را برایتان رقم می زند.

تور خارجی ارزان

لیست قیمت تورهای خارجی آژانس مسافرتی مهرپرواز با توجه به ارائه پکیج های متنوع بسیار مقرون به صرفه است. زیرا می توانید مناسب ترین هتل را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید. شما می توانید برای سفر ارزان، هتل های ارزان قیمت و 3 ستاره را برای اقامت خود انتخاب کنید. همچنین می توانید تور لحظه آخری خارجی را در آژانس هواپیمایی مهرپرواز رزرو کنید. یکی دیگر از روش های سفر با تور ارزان خارجی، استفاده از پروازهای ایرلاین های داخلی است زیرا نسبت به ایرلاین های خارجی ارزان تر هستند.

قیمت تور خارجی

قیمت تور خارجی بستگی به زمان سفر و همچنین نوع هتل و پرواز شما دارد. به طور مثال در ایام High Season (های سیزن) مانند تابستان و تعطیلات سال نو قیمت ها بیشتر از سایر مواقع است. زیرا در این مواقع مسافران بیشتری قصد سفر دارند و قیمت ها بالاتر است. در مقابل، ایام Low Season (لو سیزن) یعنی فصل بهار، پاییز و زمستان تعداد مسافران کم تر است و قیمت های ارزانی را می توانید تجربه کنید.

تور خارجی لحظه آخری

برای این که سفر ارزانی داشته داشته باشید، یکی از گزینه های پیش روی شما تور لحظه آخری خارجی است. این نوع از از تورها در نزدیکی زمان برگزاری تور ارائه می شوند و قیمت ارزان تری دارند. اما از نظر سطح خدمات، تفاوتی با تور عادی ندارند. آژانس ها برای تکمیل ظرفیت تورهای خود در لحظات پایانی، آفر تور لحظه آخری را ارائه می دهند. این آفرها در همه فصول وجود دارند اما در تور تابستان و تور نوروز به دلیل افزایش مسافران، احتمال ارائه آن کم تر است اما باز هم امکان ارائه تخفیف های ویژه وجود دارد.

تورهای داخلی ارزان قیمت

شما می توانید از آفرهای تور لحظه آخری داخلی استفاده کنید. آژانس هواپیمایی مهرپرواز همواره لیستی از بهترین و مقرون به صرفه ترین هتل ها را به شما ارائه می دهد تا سفری ارزان را تجربه کنید. همچنین قیمت بلیط ایرلاین های مختلف با توجه به خدمات آن ها متفاوت است که می توانید ارزانترین قیمت را برای خود انتخاب کنید.

قیمت تور داخلی

قیمت تور داخلی به مراتب از تور خارجی ارزان تر است. هتل های متنوعی برای رزرو در تورهای داخلی مهرپرواز وجود دارند که می توانید با توجه به بودجه ای که برای سفر در نظر دارید، آن ها را رزرو کنید. قیمت تور داخلی در آژانس هواپیمایی مهرپرواز بر اساس قیمت هتل و پرواز شما تعیین می شود.

تور لحظه آخری داخلی

تور لحظه آخری داخلی نیز مانند تور خارجی لحظه آخری، قیمت کم تری نسبت به تور عادی دارد. هنگام رزرو این تورها دقت کنید که باید سفر خود را به زودی آغاز کنید و آماده سفر شوید. زیرا علت تخفیف رو این تورها، ارائه آن در لحظات پایانی است.

سوالات متـداول

محبوب ترین تورهای خارجی و داخلی کدامند؟
آیا در دوران کرونا می توان به مقاصد مختلف سفر داشت؟
آیا امکان سفر ارزان داخلی و خارجی وجود دارد؟